reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
dlatego właśnie łóżeczko wolałam kupić w sklepie :sorry2:

w sumie w sklepie tez nie wiadomo co trafisz. Wasze tez bylo uszkodzone tylko z tego co pisalas, to nie wiesz czy w Waszym transporcie czy juz w pudelku bylo uszkodzone.
tylko tyle, ze masz od reki..

tak to jest jak sie chce kupic taniej.
bo jedna roznica na allegro, a w sklepie w ktorym ogladalam takie samo lozeczko, wynosila 100 zł.
 
Pochwalę się zakupami :-) tylko nie piszcie że mdli was od tego różu bo MNIE TEŻ:sorry2: nawet nie zdawałam sobie spawy ze tyle tego jest w tym kolorze:dry: następna tura zakupów bedzie ecri i zieleń :-)
 

Załączniki

  • zakupy0.jpg
    zakupy0.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 49
  • zakupy1.jpg
    zakupy1.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 41
  • zakupy2.jpg
    zakupy2.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 55
  • zakupy3.jpg
    zakupy3.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 40
  • zakupy4.jpg
    zakupy4.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 47
  • zakupy5.jpg
    zakupy5.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 36
  • zakupy6.jpg
    zakupy6.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 41
widzę, że w cubusie szalałaś:) jakie ceny? wybieram się jutro, może coś się ostanie jeszcze

Bluza i spodenki przecenione z 69.99 na 10 i 12,50zł:szok: i ogolnie taniocha jak nie wiem co!!! tylko w Blue City przebrane wszytko było ..musze jeszcze gdzie Cubusa zanleść bo cany i ciuszki są świetne:-D bylo sporo komplecików welurowych (bluza + spodenki) za 17,50 lub body od 7,5 do 10 zl:-)
 
Pochwalę się zakupami :-) tylko nie piszcie że mdli was od tego różu bo MNIE TEŻ:sorry2: nawet nie zdawałam sobie spawy ze tyle tego jest w tym kolorze:dry: następna tura zakupów bedzie ecri i zieleń :-)
super, ta sukienka z króliczkiem przesłodka
ja tez się wkurzam, że paleta kolorów w ubrankach dla dziewczynek mieści się między - jasny róż do "oczorypny" róż :baffled:
dlatego przeszukuję czasem jakieś takie sprowadzane ubranka na allegro z Anglii (białe, ecru) lub zamawiam od rodziny z usa
ale żeby było w PL więcej tych nie różowych to bym się cieszyła :dry: nawet jak coś jest innego koloru, to musi mieć lamówkę, czy jakąś aplikacje różową
:-p
moja znajoma uparcie kupowała nie różowe dla córki rzeczy i wszyscy mówili: jak słodki chłopczyk :-p:dry:
 
Bluza i spodenki przecenione z 69.99 na 10 i 12,50zł:szok: i ogolnie taniocha jak nie wiem co!!! tylko w Blue City przebrane wszytko było ..musze jeszcze gdzie Cubusa zanleść bo cany i ciuszki są świetne:-D bylo sporo komplecików welurowych (bluza + spodenki) za 17,50 lub body od 7,5 do 10 zl:-)
u mnie na śląsku chyba tylko jeden jest, reszę polikwidowali, ale masz rację ciuchy super. jak się zaczęły wyprzedaże to już coś tam kupiłam, ale dresy były za 30zł, teraz to jeszcze połowę taniej. dajesz mi motywację do wyprawy na te zakupy jutro:)
 
reklama
Do góry