reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

nasza karoca:D
karoca.jpg

i jeszcze coś
super.jpg
 
reklama
Ja chyba przewijak będę musiała kupić bo te ceratki pękają na zgrzewach a nasz ma w końcu już prawie 5 lat i 3kę dzieci przeżył...
 
alex tez kupiłam podobny przewijak, czeka tylko na łóżeczko no i dzidziolka:-)

sprzedawca od łóżeczka wyśle je w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek - niech go sczyści :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A my mamy podobny przewijak ZESTAW PIELĘGNACYJNY Suzie WANNA PRZEWIJAK tanio (893399663) - Aukcje internetowe Allegro musze jeszcze tylko te kosmetyczne rzeczy poukładać ale to później. Dostaliśmy go od kumpeli i nic nie musieliśmy płacić więc fajny wydatek w kieszeni;-)Jest już poskładamy i stoi na swoim miejscu. Jak na niego patrze to aaaaahhhhhhh myśle że juz niedługo bedzie tam lezal mały Franuś .... aaaaaaa
A do Frania brakuje nam jeszcze pościel i gruszka do noska hehe a dla mnie koszule i stanik do karmienia ale to dopiero później po tym jak kasa z zusu przyjdzie.
 
ja się zaparłam na ten podgrzewacz:-p

najwyżej potem przekażę go dalej ;-)

wiecie co, przyszło mi już prawie wszystko dla Małego oprócz tego zasranego łóżeczka- ja tego faceta zabiję po prostu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i jeszcze nie odpowiedział na maila, no jak mam się nie wkurzać:no:

dlatego właśnie łóżeczko wolałam kupić w sklepie :sorry2:
 
Współczuję historii z tymi łóżeczkami. Ja na szczęście trafiłam na dobrego sprzedawcę i moje łóżeczko przyszło "całe i zdrowe" po tygodniu od zamówienia.
Mam nadzieję, że Wasze przyjdą przed urodzeniem dzidziolków:tak:
 
reklama
Do nas dojechal kurier po polnocy i wielka paka od tesciow :-)
Mamy juz prawie wszystko. Pieluszki tetrowe i flanelki, duuuuuuuzo lekow, masci, fride, jakies szczoteczki, grzechoteczki, lewatywke :shocked2: i znowu sporo ciuszkow :szok: Bardzo ladnych :happy2:
Musze dzis mojego urobic, zebysmy poszli po komode popoludniu, bo nie mam gdzie tego skladowac :sorry2:
I jeszcze tesciowka fajna ksiazke nam przyslala "Pierwszy rok zycia dziecka" wiec jestem juz mega happy :-)
Do kupienia zostalo:
wozek
komoda
laktator (jeszcze sie zastanawiam)
sterylizator
przybornik (nozyczki, obcinak, termometr itp.)
biustonosz do karmienia, majtki i podklady
:szok: Ale malutko!
Z podgrzewaczem nie wiem co zrobic, na razie sie zastanawiam, myslalam o uzywaniu mikrofali. A zreszta z pol roku, to chcialabym cyckiem pokarmic :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry