reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Ja też kupuję chustę. tzn jedną elastyczna na to pierwsze miesiące juz mam (bo w takiej łatwiej dziecko zapakowac jak sie nie ma doswiadczenia i nie trzeba za kazdym razem motac na nowo) ale pozniej jesli tylko Hanka bedzie chciała, to chce sie zaopatrzyc w tkana. Kółkowych nie chce bo nie da sie z kazdej pozycji zapakowac dziecka, ale faktem jest ze toto łatwiejsze w obsłudze.
Może i jest to wydatek ale jak dla mnie duzo w tym frajdy no i wygoda.
 
reklama
mysz, ten łańcuch to dobre rozwiązanie, tylko że jak przypnę do czegokolwiek na klatce, to już ciężko będzie przejść i sąsiedzi na pewno będą narzekać.
A znów jak pisze moniSkaBe to bym się trochę bała, bo zostawiać dziecko same, żeby wózek wtaszczyć... Właśnie najgorsze jest to, że ja będę zawsze do 17 sama z małym, bo M pracuje...
Dlatego coraz poważniej myślę o chuście:tak:
 
Fajne te chusty, ale troszkę dla mnie za drogie, nosidła mi się nie bardzo podobaja. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i mam tylko 3 schody a i tak się zastanawiam jak ja będę wchodzić z tym wózkiem
 
a ja polecam kupić sobie laktator, bo jak miałam nawał pokarmu to wtedy myk... ściągałam i mroziłam... jak chciałam gdzieś później wyskoczyć to zawsze miałam zapas w zamrażalce :-D tylko nie wiadomo czy każda z nas będzie mieć pokarm...
ciekawe czy mi się teraz uda tak długo karmić (długo to dla mnie 10 miesięcy; nie 6 lat;-)- bo to przegięcie w drugą pałe...)
 
Jakby któras chciała to mam do odsprzedania chustę bebelulu (kolor moro).
o chyba taką jak ta.
Chusta Bebelulu LULU (893472465) - Aukcje internetowe Allegro
Jeśli chcecie to wygrzebię jutro i wstawię fotki

A dziś oprócz tego śpiworka który wstawiałyście z 5-10-15 kupiłam tam
czapę
DSC01586_500x375.jpg

i śpiocha i pajacyk
DSC01585_500x375.jpg
 
Asia - super rzeczy :tak: nic dziwnego ze szalejesz z zakupamiu - po dwoch chlopakach chyab mila jest taka odmiana i kupowanie dziewczecych ubranek :sorry2:
 
Żebyś wiedziała, miła odmiana - sukienki, kwiatki, serduszka i motylko po tylu latach (już ok 5ciu będzie dla moich, a wcześniej dla bratanków...) kupowania zyg-zaków, koparek i bobów budowniczych ;-)
 
reklama
Asia sliczne ubranka i slodka czapka.

Ja mam nosidelko jeszcze po synku, jak znajde jakis link to wkleje. Prawie wcale go nie uzywalam, bo jakos nie bylo potrzeby i dlatego tym razem nie chce probowac z niczym nowym ;-)
 
Do góry