reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
mnie sie to bardzo podoba.. ale po pierwsze nie stac mnie na nia, a po drugie mysle, ze nie umialambym zawiazac..

No niestety, jest to wydatek. Choc mozna kupic tansze. Jednak wiele doswiadczonych mam w chustonoszeniu - odradza. W wielu przypadkach nie spelniaja wymagan.
Tez sie boje, ze nie bede umiala zmotac Malej. Gdybym byla w Pl poszlabym na jakies warsztaty.
Jestem jednak dobrej mysli i w trakcie poszukiwania doradcy chustowego w DK:-)
 
laktator to u mnie w szpitalu sie pozycza - taki kombajn :-D Popytajcie w razie cego w swoich szpitalach zeby nie kupowac jak nei macie zamiaru uzywac.
Ja czekam czy bede miala pokarm czy nie - jak sie okaze ze tak to mam obiecana Medele elektryczna od kolezanki, a jakby mi mleko wrecz tryskalo i okazalo sie ze bede jednak odciagac dluzej to wtedy kupie
 
slicznie to wyglada - te zdjecia na aukcji ,ale to nei dla mnie - jakos tak nie jestem przekonana do tego :no:

co do zakupow to w sMYKu sa przeceny i w CUBUSie tez, tak wiec jak chcecie poszalec to sie spieszcie :-D Ja obkupilam starszaka dzis, ale i dla Adasia cos sie znalazlo oczywiscie :tak:;-)
 
niektorzy przykuwaja lancuchem do kaloryfera... Albo stelaz zostawiaja w aucie (o ile maja auto i parkuaj pod blokiem) i wnosza sama gondole. Ale i tak wspolczuej :no:- dla mnie pokonanie kilku schodow byloby koszmarem - na szczescie mamy podjazd, no a potem winda... :tak:
 
niektorzy przykuwaja lancuchem do kaloryfera... Albo stelaz zostawiaja w aucie (o ile maja auto i parkuaj pod blokiem) i wnosza sama gondole. Ale i tak wspolczuej :no:- dla mnie pokonanie kilku schodow byloby koszmarem - na szczescie mamy podjazd, no a potem winda... :tak:

ja pewnie najpierw bede wyjmowac gondole z dzieckiem, zasuwac na 4 pietro, zostawiac dziecko w lozeczku i leciec ponownie po stelaz.
Bo na mojej klatce to nawet nie ma gdzie przyczepic, zeby tatus wracajac z pracy wtargal na gore.
 
reklama
A ja w koncu kupilam chuste!!!!
Trafilam na promocje, co troche rozwialo moje watpliwosci co do wyboru producenta.
Jednak jeszcze nie zdecydowalam sie na ta druga, ktora wybrac.
CHUSTA NATI GRECJA + DRUGA CHUSTA GRATIS !!! (893996220) - Aukcje internetowe Allegro
Nie wiem jakie Wy macie zdanie na temat noszenia chust. Dla mnie to jest wspaniala rzecz!!! Pod wieloma wzgledami.
ja tez jestem za chustami (kupię te, których linka dała Molly_anna) nawet planuję kupić dwie (z kółkiem i taką długa wiązaną) :tak:
dużo podróżuję, mam też nietypową pracę (mobliną, dużo jeżdżę pociągami), więc mi się przyda na pewno, no i do karmienia w domu i nie tylko
wózek będę miała na czas, kiedy będę w domu sobie i będę chodziła na spacerki (pewnie na macierzyńskim)
ale chustę mogę wziąć wszędzie i zawsze (zajmuje mało miejsca) i to mi się w niej podoba ;-)
 
Do góry