reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
dla mnie taki widok to tez bylby szok :szok: rany :no:

kurcze - czekam do 35 tygodnia a potem sie pakuje - jestescie moimi swiadkami :-p

W poprzedniej ciazy to z 2 miesiace przed porodem juz z torba w aucie jezdzilam... A teraz po prostu mega lenistwo... :dry:
 
to laktacja moze sie tak dlugo utrzymac? :-D

oglądałam kiedyś film dokumentalny o kobiecie, która karmiła cycem swoją 8 letnią córkę :szok: :szok: :szok:
była taka scena, że dziewczynka przychodzi do domu ze szkoły i od razu do cyca :szok:
to dopiero zboczenie!
wyobraźcie sobie, jak mała mówi w szkole, że jadła z piersi mamy :baffled:
 
to laktacja moze sie tak dlugo utrzymac? :-D

Tak ja mialam taka kolezanke.Siedzimy sobie u niej na imprezce i wyobrazcie sobie nasze zdziwienie gdy jej 6-cio letnia corcia zla ze mama sie nia nie zajmuje strzela haslo mamo dawaj cycka,My oczy jak piec zlotych,matce wstyd.Dla mnie to tez juz glupota.Ja uwazam ze do roku mozna karmic potem to juz bez sensu.Ani to kaloryczne,ani juz zdrowotne.
 
No ja rozumie w Afryce takie rzeczy bo tam ciężko o jedzenie ale wszędzie indziej to już chore.Wystarczy,że widziałam kuzynkę karmiącą 2letnią córkę.Mała traktowała cyca jak swoją własność i raczej dla kaprysu się przyklejała..a jak kuzynka nie pozwalała to córka potrafiła ją bić.Tylko ja się zastanawiam jaki wpływ na psychike małej miały te litry alkoholu wypite przez kuzynkę w czasie gdy karmiła...:dry:
 
to laktacja moze sie tak dlugo utrzymac? :-D

Poznalam kiedys faceta, ktorego syn mial 6 lat i nadal ciagnal cycora.
Nie,nie! Facet nie karmil:-) :-):-)Ale po prostu nie poznalam jego zony.

Kupilam sobie w koncu koszule.Muzzy, "kopertowe", mam nadzieje, ze cycorki nie beda wylazily:-)
Jakis czas temu nabylam staniczki-karmniczki. Gdy bylam w sklepie, myslalam o tych wszystkich z nas, ktore maja problemy z kupnem - duza miseczka, stosunkowo maly obwod. Tutaj wybor niezly. I to w jakims tam markecie. Kupilam tam, bo stwierdzilam, ze nie wydam 300zl na stanik, ktory jest tylko "na chwile". A w markecie - ok 100zl.
Musze przyznac, ze jakosc tych stanikow milo mnie zaskoczyla. Bo jezeli chodzi o bielizne, to ja mam swira:-)
 
a ja dziś się wreszcie dodzwoniłam do wypożyczalni laktatorów i przez 3 lata ceny się nie zmieniły 5zł za dobę za laktator elektryczny MEDELA więc luz:tak::tak::tak: z panią umówiłam się na tel jak będę w szpitalu to mi podwiozą:tak::tak::tak:
 
no i kupiłam ten śpiworek ;-) r 62, myślę że w kwietniu lub końcu marca (jeśli ciepły by był) będzie akurat na spacery.
A oprócz tego kupiłam czapkę ciepłą na wyjście i śpiochy i pajacyka...
 
reklama
Ja tam jeszcze nie spakowana i wstrzymam sie do konca tygodnia. Oddam prace to sie spakuje- bo jeszcze ta małą bestia postanowi wyjsc jak juz torba bedzie heh.
A powaznie to mi sie wydaje ze wcale przed terminem nie urodze :dry: i trzeba bedzie sie gimnastykowac ;-)
 
Do góry