reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
A ja dzisiaj wybrałam się na wieczorne zakupy do reala. Taki jest mróz że ludzi mało jak nigdy i to jeszcze w sobotę:szok: Takze było szybko. Kupiliśmy:
Pampersy nr 2 94szt (2 opakowania) za 42,95/szt
Chusteczki Pampers czteropak po 73szt za 15,95 bo już nie było tych sześciopaków, ale cenowo wychodziło tak samo za jedno opakowanie czyli 4zł
Proszek Dzidziuś za 11,95 (1,9kg)
Mydełko Bambino za 1,29
Krem Bambino za niecałe 7zł
Wanienka za 29zł (wcześniej musiałam rzeczywiście coś źle spojrzeć na cene)

Takze też już troszke ubyło z listy. Ja to będę myła mydełkiem niuńka i główkę też. No chyba że będzie miał taką czuprynkę jak synek ccaroline to wtedy coś się kupi;-) A jak mydełko małemu nie podpasuje to się coś też wtedy kupi innego. Ale ja i tak wychodzę z załozenia, ze czasem najprostsze metody są najlepsze (oczywiście nie zawsze tak jest, ale mozna spróbować).
 
Moni - tos mnei zawstydzila dziewcyzno... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Szok po prostu - slicznie wyprasowane i ulozone... Ja mam w plastikowych koszykach na polce jak jzu pisalam niewyprasowane - zanim sie za prasowanie zabiore to mnie pewnie porod zaskoczy :-D
Kosmetyki mam w komodzie w pokoju Jasia i czesciowo w lazience... :baffled:
 
my też dziś po zakupach :tak: kupiliśmy pampersy (rozmiar 1, a potem już 2 będzimy kupować), kremik do pupy (właściwie to 2 różne- sudocream i morhulin), torebeczki na śmierdzące pieluchy, proszek Fairy (promocja była mniej o 5euro), mleko w proszku Aptamil 1, 6 pajaców :-)
chusteczki kupiliśmy już dawno, bo była promocja :-)

i to by było na tyle :-D koniec zakupów :-)

co do kąpieli, to kupiłam Oilatum junior i kremik ochronny z tej serii. szamponu na razie nie mamy, bo na początku i tak sie dziecko tylko obmywa, więc samą wodą, a potem sie zobaczy ;-) mydełka jakies polskie mam- dostałam od teściowej.
jakies tam nożyczki i grzebyki tez mamy, generalnie raczej wszystko jest :-)

jeszcze tylko jakbyśmy trafili na termomert do wody, to bym kupiła, ale jakoś nie widziałam ;-)
 
Dziewczyny czy wiecie które pieluchy 2 i 3kg są z zapięciami na rzepy?nie mogłam znaleźć takiej informacji np.na huggisach new born.
Mi tez wydaje się że wszystkie te lepsze maja rzepki. Na początku lepiej zainwestować w te z górnej półki a potem można troszkę popróbować innych!

Link do 5-10-15 sa milusie kombinezonki i czapeczki http://sklep.51015kids.eu/?dept=1
 
Ostatnia edycja:
Mi tez wydaje się że wszystkie te lepsze maja rzepki. Na początku lepiej zainwestować w te z górnej półki a potem można troszkę popróbować innych!

Link do 5-10-15 sa milusie kombinezonki i czapeczkiubrania dla młodzieży - NIEMOWLĘ


Ale jaja! A ja w tym tyg. oglądałam te zielone czapeczki i były jeszcze za 17 zł.I w końcu nie kupiłam. Jutro jade do galerii i wskoczę do 5-10-15, to kupie tę zieloną z uszkami., Jest przesłodkA!

Widzial tez fajne w Smyku, przecenione na 15 zł ale oczywoście wpadła mi w oko słodziusia czekoladow-beżowa i ta juz 30 zł kosztowała:wściekła/y:
 
reklama
a ja mam duuuuuuuuuuużo czapeczek...wszystkie prawie spadkowe...- zresztą jak i reszta ciuszków. zawsze jak jestem w Smyku czy 5-10-15 to korci mnie zeby cos kupić ...:zawstydzona/y: Ale tylko na rajstopkach będę mogła poszaleć bo tego Mikołajek ma mało :-)
 
Do góry