reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

A nie boicie się, że bez oliwki zrobi się Waszym dzieciom ciemieniucha?
Ja jednak raczej zamierzam stosować...

Jeżeli ciemieniucha ma się pojawić to i tak się pojawi, my Dawidowi nie smarowaliśmy od początku główki oliwką, bo miał gęstą czuprynę i włoski brzydko wyglądały naoliwione, po za tym położna mówiła, że smarować główkę oliwką jeśli pojawi się ciemieniucha.


Co do kombinezonu my mamy taki futerkowy po Dawidzie, który urodził się we wrześniu i grubszą czapeczkę, w razie co opatulę go kocem :)
 
reklama
Ja nie mam żadnego doświadczenia, ale właśnie położna mówiła, że należy natłuszczać główkę, żeby nie było ciemieniuchy, albo żeby ją usunąć.
 
no i dla spokoju swietego kupilam ten cieplejszy kombinezon - jak sie nie przyda to sprzedam i juz :-)
ŚLICZNY KOMBINEZON DLA DZIDZIUSIA (884623694) - Aukcje internetowe Allegro

Tak sobei mysle ze moze moj M bedzie pamietal jak to bylo z myciem glowki i oliwieniem Jasia - wytezam pamiec i kompletnie nic :szok::no:

Ziajke do mycia i ja mam no ale ona jets do mycia cialka i w sumie nie wiem czy ewentualnei do wlosow tez bedzie mogla byc (sa Ziajki do wlosow ale od 6 miesiaca).
:confused:
 
Do dziewczyn, które kupowały te kopertowe koszule Muzzy, jaka jest różnica w rozmiarach? Chciałabym sobie ją zamówić, ale nie wiem czy szukać rozmiaru w dół,czy patrzeć na te wymiary, które podaje sprzedawca na stronie:confused:

ramari: Ty kupowałaś tą kopertową muzzy?

mi właśnie przyszła ta koszula KOMFORTOWA koszula dla karmiacej *KOLORY* L(42) (875617676) - Aukcje internetowe Allegro

i muszę powiedzieć, że całkiem fajna, ale też troszkę duża

Ja kupiłam kopertówkę muzzy. O taką o:
BAWEŁNIANA MUZZY NA KAŻDĄ OKAZJĘ !!!! M (895343725) - Aukcje internetowe Allegro
Mimo że kupowałam w sklepie to wzięłam L,a jednak powinnam wziąć M.
Od razu mówię, ze w praniu się nie zbiega wcale, a u mnie żeby dobrac rozmiar to najbardziej zależało od wielkości biustu. Żeby tam leżało idealnie, to wtedy cycochy nie wypadają :tak:
 
Ja dzisiaj układałam rzeczy dzidzi :tak: przeniosłam wszystko z komody do szafy bo jakoś komoda za mała była ;-) i wszystko takie upchane było. Pochwale się efektem, choć jeszcze sporo rzeczy brakuje.
 

Załączniki

  • SNC00t609.jpg
    SNC00t609.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 68
  • SNsC00611.jpg
    SNsC00611.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 70
  • SNC00612.jpg
    SNC00612.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 68
Moni super poukladane :-)
Ja musze komode dokupic, bo sie nie zmiescilismy :zawstydzona/y:

A ja jestem ciekawa czy Alus bedzie mial cos na glowie w ogole :-D A moze urodzi sie lysy, bo mama prawie nie ma zgagi :-D
 
Dobrze, że nie wierzę w takie rzeczy, bo bym się martwiła, że Kubol będzie praktycznie łysy:-p
A poza tym, nawet jeśli dzidziuś rodzi się bez włosków, to przecież później i tak mu urosną:-)
 
reklama
A nie boicie się, że bez oliwki zrobi się Waszym dzieciom ciemieniucha?
Ja jednak raczej zamierzam stosować...
Jeśli ciemieniucha ma być to i tak będzie..ja nie smarowałam.....

Sylusia a wloski jak mylas? Ja wlasnie chce uzywac tylko oilatum i nic wiecej. Tylko nie wiem czy moge tym myc tez glowke...
Mam nadzieje, ze Alexa nie bedzie uczulac.
No i tak jak Kasia pisze, kremik do pupy i ot wszystko :happy2: Chociaz nie wiedzialam, ze jest tez szampon z tej serii. Musze kuknac w aptece i problem rozwiazany :-)

a :szok:
Moja córcia nie miała prawie włosków więc nie używałam szamponu........dopiero po 1 miesiącu ale nie pamiętam co to było!
 
Do góry