reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

A tak BTW to czy tatusiowie waszych maluchów też tak marudzą jak mój w kwestii wydatków? :-) Mojego to chyba najbardziej przeraża w narodzinach kwestia wydatków, tak jakby tylko on zarabiał ;-)

ja nie mam takiego problemu ;-) jak szliśmy po ubranka, to najbardziej szalał tatuś :-) sukieneczki wszystkie od niego :-)
ale generalnie też nas ceny trochę oszałamiają :dry:
 
reklama
A to moje wczorajsze i dzisiejsze zdobycze lumpeksowe:
 

Załączniki

  • P1065010.jpg
    P1065010.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 46
  • P1065012.jpg
    P1065012.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 44
misia2010 - ja dlatego przed kupnem fotelika (każdego) wchodze na stronę fotelik.info i wybieram najpierw te któe mają 4-5 gwiazdek z bezpieczeństwa - później wybieram te na które mnie stać - a później z nich te które mi sie najbardziej podobają :tak:

Nawewt ostatnio jak Filipkowi zmienialiśmy fotelik zrobiłam sobie analizę i zostały 3 modele. Ide do hurtowni - a gościu, nie tego nie mamy bo się nie sprzedają, tego też nie, bo nie kupują ludzie. OO, ten mamy, nawet w promocji bo ostatni model został. Więc go poprosiłam o ten ostatni, a on do mnie, a dlaczego nie chcę tego (właśnie oferował mi chico i jakieś inne jeszcze). Nagadał mi pełną czapkę, jakie to one nie funkcjonalne, jak sie dobrze sprzedają itp. No to mu mówię że ja wybrałam te co w testach miały dobre oceny, i jakie oceny mają te jego - a on do mnie , że to sa bardzo dobre foteliki. Akurat!! Miały po 2-3 punkty z bezpieczeństwa i kiepskie oceny z pozostałych dziedzin.
tu jest link do testów z grupy 0-13 kg
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 0-13 kg :: sortowanie wg kryterium bezpieczenstwo
 
Znalazłam użytkownika na allegro ,który ma mnóstwo fajnych aukcji.Zamówię u niego sporo rzeczy, zostana wysłane jedną paczką=jeden koszt:)Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe AllegroLóżeczko juz wybrane na 100%ŁÓŻECZKO Z ŁUCZKIEM+ GRYKA + POŚCIEL 6 EL (871282621) - Aukcje internetowe Allegrododatkowo pościel !!Pięęękna pościel 3-el. MIŚ !!! (869673844) - Aukcje internetowe Allegro Obie pościele 120x90.I pościel do wózka http://www.allegro.pl/item869673858_piekna_posciel_do_wozka_i_kolyski_mis_6wzorow.html
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie, mam takie pytanie. U nas w szpitalu wymagaja, by zabrać paczkę pieluszek i chusteczek nawilżanych. Chodzi mi o to, czy któraś z Was ma pojęcie jak to funkcjonuje, tzn, czy z tych rzeczy korzysta tylko Wasz malusze, czy też zabieraja polożne i zakładają dzieciom z całego oddziału i tylko przypadek decyduje jaka pieluszkę ma dzieciątko na pupie? Pytam, bo mój mąż twierdzi, że po co kupować te dobre, skoro pozakładają wszystkim dzieciom wokół, a nasza mała dostanie co się trafi. :nerd: Wiecie coś w tym temacie? Bo jeśli faktycznie miałabym sponsorować szpital, to zamiast Pampersów, wolę kupić tańszy zamiennik:tak:
 
U mnie należało dzieciątku mieć tylko pampersy i chusteczki, które miałam przy sobie i mogłam w każdej chwili przebrać synka, ale słyszam też, żę w niektórych szpitalach każą całe opakowanie pieluch przynieść, a te których się nie zużyje zostawia się, więc może nie warto brać całego opakowania ze sobą? Zawsze może dowieżć mąż.
 
Jeżeli ty przebierasz dziecko to zakładasz mu swoje pieluszki i nie oddajesz ich pielęgniarkom.
Tak przynajmniej było u mnie
 
reklama
Do góry