reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

Andzia76 moja jest ciepła chyba ze sie rozkopie a ma krótkie spodenki czy bluzke z kr. rekawkiem to wtedy tez te odkryte części ciała ma zimne.
 
reklama
fajnie Gosiu ze to wkleiłaś, bo ja nadal biję sie z myślami czy szczepić. Na razie di żadnych szczepień nie miał ale ostatnio byłam na bilansie i znowu zaatakowały mnie piguły jak mogę dziecko tak narażać:zawstydzona/y: i znowu mętlik w głowie:sorry2: Macy, Roxeen, Wy zaszczepiłyście? Kaja, ciebie nie pytam:-p:-)
 
Potwierdzam...my nadal nie zaszczepieni:tak:.Choć czasem się boję konsekwencji swojej decyzji to jakoś wątpię żebym zdecydowała się na szczepienie.
Teraz mały akurat zalicza pierwszą chorobę:-(.Katar ,gorączka,i jeszcze ząbek...a ja przerażona:baffled: A co tu dopiero mówić o powaznych chorobach:baffled:
 
Labamba a co się babami przejmować będziesz
choć ja tylko opóźniam z pół roku szczepienie to do mnie dzwoniły nawet hehe nie wspomną jak byłam z małym do osłuchania że miały pretensje i to pielęgniarki bo to one się szczepieniami zajmują o dziwo pediatra powiedziała że jak zdrowy będzie to mamy sobie przyjść no ale jak na razie ciągle coś wiec odwlekamy
 
No właśnie ja też ciągle odwlekam, już nawet miałam umówioną wizytę, a tu mały zachorował, oczywiście potraktowałam to jako znak do nie szczepienia, ja tam wierzę w te wszystkie zbiegi okoliczności:-p
 
Dziewczyny poradźcie coś na katarek który nie spływa tylko rzęzi przy cycu.Mały się strasznie męczy jak je.Nie da się tego wyciśgnąć fridą,nie wypływa po soli fizj..Maść majerankowa do d..y.Teraz używamy euphorbium i też nic:-( Boję się ,że to się skończy zapaleniem ucha:no:
 
reklama
my na taki katarek stosowalismy olbas oil kropeki na ubranko zeby w ciagu dnia i nocy wdychala, masc majerankowa pod nosek zeby skora sie nie podrazniala glownie do tego granulki homeopatyczne nat mur. Podejrzewam ze ten katarek to przez wychodzaca gorna jedynke zerknij czy Matiemu nie wychodzi cos na gorze. Nam wlasnie jedynka gorna wyszla i katarek sie skonczyl wiec wiaze to ze soba....w koncu nerwy blisko.
 
Do góry