reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

Nie wiem o jaki masaż może chodzić jest ich wiele.. ja jak pisałam polecam czaszkowko-krzyzową terapię ale zapewne inne są rownie pomocne.
 
reklama
dziewczyny potrzebuje jakis sprawdzony sposób na potówki.cały brzuszek mamy w czerwonych drobnych krostkach. tak mi sie wydaje ze to potówki bo po nocy praktycznie sa niewidoczne, za to w dzien robią się czerwone. niektore mają takie jasne czubki jakby woda sie tam zbierala. i teraz pytanie za 100ptk-czy to potówki czy alergia?
 
dziewczyny potrzebuje jakis sprawdzony sposób na potówki.cały brzuszek mamy w czerwonych drobnych krostkach. tak mi sie wydaje ze to potówki bo po nocy praktycznie sa niewidoczne, za to w dzien robią się czerwone. niektore mają takie jasne czubki jakby woda sie tam zbierala. i teraz pytanie za 100ptk-czy to potówki czy alergia?


JA polecam Kalę, mój K ostatnio miał zsypany brzuszek i nózki i po jednym razie krostki ładnie się wysuszyły. Tylko troszkę tych drobinek dodaje się do kąpieli , żeby woda się zaróżowiła bo jak za dużo to dzidzia niebieska będzie;-)
 
dzieki dziewczyny,wyprobuje wasze metody a z krostkami to jest tak, wpon zjadla kawałek biszkopta a pierwsze krosti zaczely pojaiwac sie we wt wieczorem, wpon bylo juz ich wiecej.pierwsza moja mysl to uczulenie ale zaobserowalam ze po nocy krostki sa praktycznie nie widoczne za to nasilaja sie w ciagu dnia szczegolnie po zabawie jak Fiolcia sie zgrzeje. dzis wykąpalismy ja w nadmanganianie potasu ale poki co bez efektow. jak do pon sie nic nie zmieni to pewnie wpadniemy do przychodni.
 
[B pisze:
Kaja_10[/B];5679931]Nie wiem o jaki masaż może chodzić jest ich wiele.. ja jak pisałam polecam czaszkowko-krzyzową terapię ale zapewne inne są rownie pomocne.

Dzięki Kaja, zobaczę jak to będzie wyglądać w środę i napisze, kazali mi przynieść jakiś środek do natłuszczania skóry ale ja małego po kąpieli niczym nie smaruje i nie miał problemów ze skórą, kupić zwykłą oliwkę czy masz może jakiś sprawdzony preparat który możesz polecić?
 
No to byliśmy na masażu ale nie miałąm kiedy opisać, było to bardzo delikatne i tylko w okolicy karku, przy okazji kobitka która go masowała dostałą parę mocnych kopów w buzie ale ogólnie małemu sie podobało tylko myślę że całośc trwa teraz za długo bo mamy 30 minut ćwiczeń z rechabilitantka i 20-30 minut masażu jedno po drugim i to chyba dla niego za wiele bo pod koniec był już marudny i bardzo się buntował no a do tego było w środę jeszcze chyba z 34 stopnie, więc nic dziwnego ze dziecko się niecierpliwiło. Nie wiem w czym mają mu te masaże pomóc ale po ćwiczeniach widać dużą zmianę i jestem bardzo happy:-)
 
A "moja" pediatra dzisiaj przeszła samą siebie:szok: zbadała maluszka...i o dziwo powiedziała ze wszystko ok:eek: powiedziała ze juz za chwile mozna małego wkładac w chodzik:szok::szok::szok: bo zamiast ładnie siadac to on odrazu do wstawania:crazy:
i oczywiście nie przepisała lanoliny do otulaczy bo jak stwierdziła " nie ma wskazań medycznych" :wściekła/y::wściekła/y: chyba chciała powiedziec wskazania medyczne do uzywania pampków:confused2::confused2: chyba w końcu zmienię pediatrę bo ciągle tylko pod górkę z nia mam....jak nie chustowanie to pieluchowanie a na koniec ze za chudy i cycka mam nie dwać ...:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
margolia, ja bym takiej pediatrze to podziękowała i od razu się pożegnała. Pal licho ten chodzik - nie musisz się zastosować do takiego zalecienia. Ale co jej szkodzi receptę wypisać?
 
Do góry