reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Co do rzęs sama jestem stylistką;P jednak nie dane mi jest nosić [emoji57] Utrzymują się max tydzień więc na jakieś wyjścia wybieram kępki lub na pasku
 
reklama
Kluseczka, właśnie Bislett kebaba jadłam bo niedaleko chodzę do salonu na rzęsy, pazurki i włosy[emoji12] Jest najlepszy na świecie!
Zarówno od rzęs i pazurków jestem uzależniona od kilku miesięcy. Nie wiem jak byłam w stanie żyć bez [emoji6] nie mam zamiaru z tego rezygnować nawet po porodzie. Tatuś będzie musiał sobie jakoś poradzić z dwójka beze mnie. Będę w tej kwestii nieugięta [emoji6]
Mnie głowa boli niemalże codziennie od wielu tygodni. Na początku myslalam tez ze to przez Duphaston ale jak odstawiłam to było bez zmian
 
Ostatnia edycja:
Ja też dziś tak sobie. Pojechałam po pracy na zakupy i musiałam omijać ladę z rybami. brr ten zapach... A teraz to już padłam i leżę.

Zarejestrowałam się dodatkowo na prenatalne usg w poniedziałek tak asekuracyjnie z tym Rzeszowem,który mi wypadł tak późno. 200zl to normalna cena bez krwi?
 
Ja też dziś tak sobie. Pojechałam po pracy na zakupy i musiałam omijać ladę z rybami. brr ten zapach... A teraz to już padłam i leżę.

Zarejestrowałam się dodatkowo na prenatalne usg w poniedziałek tak asekuracyjnie z tym Rzeszowem,który mi wypadł tak późno. 200zl to normalna cena bez krwi?
Ja placilam za samo usg 250zł. Ale w sumie tak czy tak myślę że nie ma co oszczędzać, to chyba najważniejsze badanie w ciąży
 
Ja jestem z Krakowa...400 zl, komplet, ale tak w ciąży nie da sie oszczędzać
Ja ostatnie dni tez ma kiepskie, zero sił na cokolwiek, dzisiaj wizyta naszej pani dr, maleństwo ok...jednak typowania płci inne niz na prenatalnych, zobaczymy.
Na wadze wiecej okolo 2 kg, brzuch spory juz niestety, i dzisiaj dowiedziałam się,ze prod tylko przez cc ze wzgledu na dwa poprzednie cięcia...trudno, troche przykro ale rozumiem argumenty lekarza, a wy jak z poradami juz cos wiecie?
 
Hej dziewczyny, piszcie jakieś relacje z wizyt dzisiejszych bo jestem bardzo ciekawa.

Milania12 ja miałam najpierw cc, potem SN. A teraz to sama nie wiem jeszcze co mnie czeka.
 
Ja też Kraków. Co do porodu to jeszcze nie wiem czy sn czy cc ze względu na wadę nerek. A jeśli chodzi o szpital to Ujastek
 
reklama
Do góry