reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień Dobry,

U nas dziś szaro buro, "pogoda pod psem", Amelcia od kilku dni "zaglutowana" na maxa, oddycha przez lekko rozchylone usta, więc na dwór nie wychodzę, by nie nałykała się zimnego powietrza i żeby z tego jeszcze czegoś gorszego nie było :no:

W sobotę pojechaliśmy z R do naszego domku, i zostaliśmy na noc, Amelcia została w domciu z moją Mamcią,a my pobyliśmy sami, wieczorem przyjechali znajomi i posiedzieliśmy sobie do północy. Zrobiłam mały porządek na działeczce, wykopałam dół na liście i 1/30 liści zgrabiłam :sorry:

@ u mnie nadal brak, robiła test wczoraj i...też nie wykazuje ciąży, muszę zapisać się do ginka, bo podejrzewam, że to sprawy hormonalne, albo stres związany z ogarnianiem domu i wszystkich związanych z tym spraw, no i dieta, dieta i jeszcze raz dieta, ciążę raczej wykluczam, choć powiem, że może fajnie by było, ale teraz zupełni nam "nie po dordze", remont, kredyt, przeprowadzka, za dużo tego, jakby jeszcze doszło drugie dziecko teraz to chyba nie dałabym rady :no:

 
reklama
mamita, bo tak też jest, że musiałabyś wrócić do pracy, żeby przejść na chorobowe, będąc na wychowawczym nie przysługuje Ci tego typu zasiłek, podobnie jest jak zajdziesz w ciążę będąc na wychowawczym, jeżeli urodzisz będąc na urlopie wychowawczym skraca Ci się macierzyński o dwa tygodnie, jeżeli urodzisz nawet następnego dnia po zakończonym wychowawczym przysługuje Ci normalnej długości zasiłek macierzyński :tak:
 
Witam, tym razem po dłuższej, bo urlopowej przerwie....2 tygodnie laby za mną, ale widzę, ze coraz więcej nas pisze i nikt za mną nie tęsknił...
pokrótce udało mi się poczytać co się u Was dzieje, a dzieje się nie mało...

przed wszystkim Dziubek, G R A T U L A C J E :-D
Iwonko, ucałuj mocno Vanesskę,
fajny prezent na urodzinki dostała - pierwszy dzień w przedszkolu;-)
urodziny-4-lata-b1930.jpg



 
Ostatnia edycja:
u nas też pogoda nie najlepsza, a jutro nadają śnieg, ale ja (naiwna) ciągle mam nadzieję, że się nie sprawdzi...najchętniej przespałabym cały dzisiejszy dzień, a tu stos papierów na biurku, jejku, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...:-(

Dotkass, to pierwszą noc w nowym domku macie za sobą :tak: a 29/30, które pozostały to nie brzmi zachęcająco, ale pewnie masz niezłego powera do pracy...

Mamita, Kathy, zdrówka życzę...nie dajcie się choróbskom
 
Oj, tak właśnie, zapomniało mi się :zawstydzona/y:...Iwonka, złóż najlepsze życzonka Klaudusi z okazji urodzinek :-)

anusiasac, może nie brzmi zachęcająco, ale tylko tyle dałam radę zgrabić, choć robiłam to chyba ze 2 godziny, wiesz zebrać liście z ponad 3000 metrów to nie byle jaki wyczyn, a pozbawiłam się większości sił kopiąc wcześniej dół, ale racja robiąc u siebie aż się chce, a zmęczenie jest jednym z najfajniejszych uczuć, które nas dopada w takim momencie :-):tak:
 
Witam i dziekuje cioteczka za zyczenia urodzinowe dla VANESSKI!:-)(a nie Klaudii):-pale wybaczam ci Dotkass bos sie napracowala i pewnie jeszcze pozniej z mezusiem na nowym domku igaszkowala:-p.No tak o 16:05 4 lata temu urodzila sie Vanesska.Oj ciezko bylo:sorry:ale warto:tak::tak::tak::tak::tak::-)

A Vanesska w przedszkolu ok,do pory obiadowej,zjadla obiad i jak zobaczyla ze pani rozklada lezaki do spanai zaczal sie ryk:sorry: bo wiedziala ze mama miala ja zabrac po obiedzie i tak bylam,ale wczesniej jakos im podali jedzenie i 5 minut wczesniej zjedli.Zrobili jej tort i male przyjecie urodzinowe,dostala nawet prezent od przedszkola,a dzieci zrobily laurki.:tak:
 
Wszystkiego najlepszego dla Vanesski.
Bardzo milo, ze w przedszkolu miala tort i przyjecie urodzinowe z prezentem.
Za moich przedszkolnych czasow nie robili takich atrakcji.
 
reklama
ChomikImage.aspx


dd














Iwonko wszystkiego najlepszego dla Vanesski

Kamilka a To dopiero poniedzialek , rety zeby sie chcialo tak jak sie niechce :eek:


Dotass chyba lepiej zeby to wlasnie bylo to ze sie przejmujesz itd niz hormony. Moze za duzo myslisz o wszystkim, przezywasz... no ale z drugiej strony jak tu nie przezywac :sorry:

mamita zdrowiej szybciutko

dziubek fajnie masz.. niby troszeczke tez bym tak chciala ale wiecej mnie mowi NIE :-D
 
Do góry