reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dzień Dobry,

Dziś musimy wybyć na zakupy, bo w lodówce pusto, a pogoda taka sobie, no cóż :confused2:...jutro odbieramy klucze...hurrrrrrrrrraaaaaaaa!!! R wróci dziś późno, bo na piłkę halową jadą po pracy z szefem, więc cały dzień dziś sama z Ami :confused2:

Uciekam zjeść śniadanko i wypić kawkę :-)

Miłego Dnia
 
hej dziewczyny

ja tez juz nie spie od 6.30 maly wstal i sie ciegle do mnie przytulal wczoraj nie widzialam go caly dzien.. i dzis tak sie cieszyl jak mnie rano zobaczylk ze :szok::szok::szok:

szkoda mi mojego brzdaca wolalabym z nim troche w domu posiedziec:tak::tak: poswiecic sie dla niego tylko no ale nie da rady.. dzis tez nie bede go wdziala bo juz jest w zlobku ja na 13 do pracy a tesciowa go odbiera ze zlobka o 14.15 a przyjde o 19.30 i on juz spi... przerabany taki tydzien jak ja mam na 2 zmiane...

ja juz sniadanie zjadlam kawe popijam.. czekam na mame i siostre....
 
Dzień dobry kochane Majówki!
Miłego dnia Wam życzę. U mnie dużo pracy i humor sięga dna albo i głębiej, więc lepiej nie będę Wam tu truła swoimi problemami, typu że nie nadaję się na matkę i mam dość ;-)
 
Witam. U nas sloneczko piekne ale zimno.....
Puchatka moja Klaudia jest przebieram czasami 2-3 razy dziennie gdy jestesmy na podworku caly dzien.Brudzi sie strasznie,najbardziej odpowiada jej grzebanie i sypanie czarnego piachu ze sciezki,a ze jest taka susza to o brudzenie nie dlugo.Buzia tez czarna wiecznie,nie daje sobie nawet dac wytrzec.Jedynie w domu jak jestesmy to jako czysta,ale tez potrafi wylac na siebie picie.Teraz idzie zima to wiecej czasu w domu czlowiek bedzie to moze i mniej prania.
 
witam sie na otwartym wlasnie wstalam kimnelam sie troszke ;-) troche lepiej szkoda ze gardlo boli :wściekła/y:

U nas tyle jest prania ze czasami nie mam gdzie juz suszyc a szczegolnie jak wracamy z wekendu od rodzicow strasznie wtedy duzo
 
Witam u nas okropna pogoda!!!!Nienawidzę jak leje i nie ma słonca od razu chce mi się spać (jak miś zapada w sen ja najchetniej też..)
I nic nie robić znów mnie deprecha dopadnie i bedzie .Jak ja nie lubię zimy ,która zaraz nastapi a jesien uwielbiam ale bez deszcową:wściekła/y::tak::tak:
A tu jak narazie zimno brrr i leje .No wczoraj wieczorkiem tak zmarzłam na spacerku ,że:szok::szok::szok:Najzimniej chyba było od poczatku wrzesnia własnie wczoraj....
Niestety nic -tzreba do tego przywyknąć bo to już coraz zimniej bedzie....

Iwonka co się brudami przejmujesz ja mam 2 pralki dziennie ,nie wspomne o stosie do poprasowania!!!Latem były naet po 3 pralki dziennie wstawaine:confused2:
To normalne a Oli to juz tak się brudzi,że czasem już mam dosc i chyba sobie odpudszce -to chłopak i taki wiek....

Byłam z nim niedawno u p.psycholog i jest ok.w normie .Jego zachowanie adekwatne do wieku czyli poziom zerówkowy :-)

Boże spraw aby mi się chcaiło tak jak mi się nie chce....:-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Wczoraj bo szcepieniu troszkę mi marudziła ale to pod wieczór....
Mam pytanie ,czy wasze pociechy spią w dzień i ile razy ,jak długo...????
Moją próbowałam przestawić na spanie po obiedzie ale mi potem marudziła, była rozdrazniona w dzień .Wiec wrociłam do spania po 2 sniadanku czyli ok.10.00
wynik-leży sobie spokojnie w łożeczki i jakby odpływa ale nie spi....
A po obiedzie wczesniej chodziła ok.15-16.00 A teraz po 13.00 ją kłade i bite 3h spi.
Dzis rano się pokładała wiec ją położyłam i leży...A teraz nie wiadomo jak po obiedzie ją kłaść..Wolałabym jedo spanie po obiedzie a konkretne .No i chyba dobre spi po 3-4h a le potem marudzi jakby jej to nie wystarcza.ło:no:
a to już ten wiek,że trzeba by raz kłaśc dlatego was pytam....
 
reklama
A już wiem!!!!!:-DZ jakiego programu wstawiacie te zdjecia w podpisie takie mniej wiecej jak ma joanna:eek::eek::eek:Bo ja chcę cosik takiego!!!
Ja tez i nie wiem jak:sorry::sorry:

co do spania to Kondzio spi raz dziennie juz od dawna,casem jak byly upaly to dwa razy spal.W zaleznosci o ktorej rano wstanie ale tak od 12.30 do 1,30 klade go albo sam zasypia.Lubie jak usnie w wozku juz po drodze bo wtedy tylko go przezuce do lozeczka:tak:spi zalezy od godz do nawet 3:tak:ale zadko przewaznie sa to 1.5-2 godz:tak::tak:

wogole to sie witam z kawusia
dzis wlasnie nie wiem kiedy usnie bo wstal o 9.30:sorry:w nocy trocghe stekal bo zabki ida chyba:baffled:smoka pto myslalam ze zje juz,rano az patrzylam czy caly:szok::szok:dalalm mu nurofen o 1.30 w nocy bo juz sie tak meczyl i w koncu zasnal ale o 5 rano znow zazal gryzc smoka.Przebralam go i dalam butle i jeszcze sie zucal ale w koncu usnal i tak wstal pozno:sorry:
a ja nic nie zrobione bo wzielam go do siebie w nocy i rano balam sie wstac bo wedruje po calym lozku:eek:
 
Do góry