reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Gloria zazdroszcze ciepelkja,ale bym sie popluskala tez:sorry:bedziesz miala jeszcze jakies usg???moze wtedy powiedza.Wanglii normalnie sa dwa tylko w 12-13tyg a potemw 20 i tyle:baffled:ja mialam 4 z racji problemow ciazowych wiec bylam upewniona co do chlopca:sorry:
lec e na spacer poki nie pada.Tak sie na chwalilam wczoraj ze cieplo a tu dzis chmurzy sie:baffled:
 
reklama
Dziubek tak wlaśnie ci miałam pisać że może oznaczać to A tu masz nie musiałam
Gratulacje :-):-):-)

Ja ostatnio mialam tak skąpy okres jak przed ciązą wtedy (nigdy takich nie mam)i w tym miesiacu zajadam sie znowu ogórkami kiszonymi i ich wodą Tak sobie snuje ale raczej jeszcze nie ;-):cool2:

U nas też pogoda sie psuje Wieje ostro ale zabrałąm wcześniej moje dziewczyny do lasu Tam takie ciepełko Tylko obie sie strachały Wiec szybko wrócilyśmy Pies odwazniak jak sie wystraszy to wskakuje do kosza pod wózkiem Teraz obie smacznie śpia a ja musze iść do obiadu i do prania
 
Kathy witaj:-)ja ci nie pomoge tez ale mam to samo.Kondzio tez jest wszedzie,na stole,przy komputerze,podsuwa wszytsko pod okna by je otworzyc:szok::no:tysiac razy dziennie mam wylaczony tv i dekoder.:angry::angry:czekam kiedy sie juz nie wlaczy:no:to wylaczanie i okna to dla mnie najgorsze,juz nie wiem co robic acha i jeszcze jak idziemy na spacer za chiny nie chce siedziec,ciagle mi wstaje:no:juz normalnie nie moge:no:zakupow zrobic nie mam szans:no:dzis weszlam tylko po husteczki a on przy kasie to juz stal we wozku,nawet zaplacic nie moge:no:
mam nadzieje ze cie pocieszylam\:sorry:

Moja w wózku to siedzi jakby za kare normalnie ,wstaje i żadne pasy niwe są w stanie jej utrzymać ani barierka!!!
Pozatym Nela(co z reszta widac na załaczonych zdjeciach)ciągle by jadła weoła mam mam wkoło i daj am :confused2::confused2::confused2:Zje dwa dania na obiad i pól paczki chrupdk musi dojesc aby być sytą normalnie się boje,że gruba bedzie!
A słodyczy nie dostaje wcale tylko same konkretne żeczy i to ma swoje godziny także 5-5 posiłków wychodzi (w tym rno i wieczór butla z mlekiem )
Waży chyba dobrze bo ok.11 kg.

Hej,

Skasowało mi posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie będę się znowu rozwodzić bo mnie nerw ruszyło. Zapytam się tylko was czy miała któraś z was bóle jajników zaraz przed miesiączką?? Mam je parę dni i nie wiem co o tym sądzić.

Ja tak miałam teraz i 3 dni wczesniej dostałam okres obudziłam się o 5 rano nie przygotowana i co
?Zalało mnie i mój bieluski materac!!!!

Ale piszesz kolka postów dalej o CIĄŻY!!!!To mam gratulować??:szok:
GRATULACJE KOCHANA!!!oBY NIE ZA WCZESNE...

Piszę tak chaotycznie bo szybo chce skonczyć a mała mi nie daje...Weszłam na chwilę bo zaraz mamy szcepienie i trzeba spadać do przychodni:tak:

Ja się zastrzegłam,że już żadnych maluchów a to przez Nele jest takim urwisem ,że wszyscy myślą,że się odchudzam lub mam anoreksję(43 kg w porywach waże)
Bo ja już nie czuje głodu i opadam z sił przez mała -nie mam na njic czasu a tu tyle do zrobienia dlatego mnie też tu z wami nie było laseczki:cool2:
Napisz ę jak się uda wieczorkiem cos wiecej o nas choć nigdy o tej porze kompa nier e właczam bo choć dla małża chwilkę wyskrobać czasu (24h za mało na dobe)Ale cóż takie zwariowane czasy są wszyscy się gdzies spieszą!!!PA;-)
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje. Fajnie byłoby gdyby więcej z nas zaciążyło;-) Przypomina mi się dzisiaj jak to było dwa lata temu. Ja chyba jeszcze wtedy nie wiedziałam. Dowiedziałam się dopiero w 6 tyg. Mam obawy czy dam radę. Jak Zuzia to przyjmie. Tak nie chciałabym żeby cxzuła się odrącona:-( Chyba ta paskudna pogoda wpłynęła na mnie melancholijnie.

gloria- też chcę chłopczyka. No ale jak będzie 2 dziewczynka to nie będę narzekać;-)

Zuzia usnęła. Idę posprzątać i gołąbki ugotować. Aha, Zuzia pierwszyraz miała dzisiaj kalosze na nogach. Nie podobały jej się dopóki do wody nie wlazła i nie zaczęła się pluskać:tak:
 
Dzień Dobry,

U nas pogoda paskudna, leje, pochmurno, jakoś tak sennie :confused2:

Ale miałam do nadrobienia, przyznam się, że trochę po łebkach, więc mam nadzieję, że niczego ważnego nie przeoczyłam :zawstydzona/y:, napewno wychaczyłam same dobre wieści z których wraz zWami bardzo się cieszę :tak:

kwiateczek, gratuluję wygranej, tymbardziej, że pokryje rachunek za gaz ;-):tak::-)


Kathy
, witaj Kochana, po tak dłuuuuuuuuuuuugaśnej przerwie, nie uciekaj już na tak długo :tak:;-):-)

dziubek, no GRATULACJE!!!! dla Ciebie chyba największe, tak bardzo chcieliście i wreszcie się udało...ja i tak obstawiam, że będzie kolejny Majowy dzieciaczek ;-):-p

gloria, ale Ci zazroszczę tych upałów, chociaż człowiekowi nigdy się nie dogodzi, jak u nas było gorąco, to było źle, teraz jak zaczyna się plucha też nie dobrze...ach :sorry:

U nas ok, powoli się układa...reszta na zamkniętym :-)
 
Dzień dobry.

iwonko - Skoro u Ciebie taka susza to może chcesz trochę deszczu ode mnie, bo pada a ja do miasta chciałam iść.

dziubek - Gratuluję Bobaska. Musiałam coś przegapić, bo nie wiedziała, że staracie się :) Napewno wszystko będzię dobrze a zuzia bęedzie super siostrą :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jakby któraś była zainteresowana, to już można rezerwować bilety na ten film o Jacksonie, który będzie wyświetlany przez 2 tygodnie od 28.10. Mąż patrzy na mnie z politowaniem, jak mówię mu, że się wybieram :-D
 
Witam! U nas pogoda też gatalna... Pada i pada a mój A. pracuje w tym deszczu do tego jest przeziębiony.:no: Byłysmy na rehabilitacji i rehabilitantka mówi, że Zuzia ma odruch do chodzenia, tzn. sama wstaje z kolan na stopy oczywiście podtrzymywana ale już sama łapie równowage i nie przewraca sie tylko jest problem z podnoszeniem sie z pozycji leżącej. W sobote prawdopodobnie(zależy od pogody) pójdziemy na hipoterapie, która podobno kształtuje równowagę.

Witam,

Ten ból jajników u mnie to................. CIĄŻA!!!!!!!!!!!!:-):tak::tak::-)

Zrobiłam sobie z rana test. Wyszły 2 kreski. Będę musiała go powtórzyć bo ta jedna kreseczka to jasny róż. Może dlatego żę zrobiłam test przed spodziewaną miesiączką. Kurcze ale jestem szczęśliwa:-):-):-)

U nas pogoda paskudna. Leje i wieje ale co tam. Nic mi humoru nie zepsuje:-)

Gratulacje:-):-):-)

Powiem Wam że ten ból pleców jest mniejszy ale od paru dni boli mnie w dole brzucha jakby jajniki i spóźnia mi się okres... Poczekam jeszcze ze dwa dni, ale ja mam nadzieje że to nie ciąża.
 
Kochane sorki,że tu ale nie mam czasu latać jak wy po innych watkach mam jedno jedyne pytanie nie dotyczace tematu...
Ma z was któraś lub widziała na oczy wózio o nazwie Quick smart???
chciałabym go zakupić jako taki przewozowy do auta ponieważ wazy ledwo 5,5kg taki mi na zakupki styknie .
 
reklama
migotka - Ja tam nie lubiłam jacksona więc na film się nie wybieram.

kathy - Nie posiadam takiego wózka ale wkleję Ci wypowiedź jakies mamy z innego forum bo mi się akurat w oczy rzuciło temat tego wózka.
Mam i wszystko ok. Chętnie odsprzedam, bo moja pociecha 2,6 m-c wyrosła.
Wózek do 15 kg. dziecka. Same plusy, no może nie do lasu i nierównych podłoży, bo jest lekki, a co za tym idzie delikatny.


Byłam dziś w mieście zakupic mały drobiazg dla męża na dzień chłopaka i jak zawsze wyciągnął odemnie ten prezent wcześniej. No i przy okazji pochodziłam po sklepach obuwniczych za bucikami dla córci. Znalazłam dwa w którym są buty z tym zółtym znaczkiem stópki. Upatrzyłam już jedne, konkretne ale dopiero koo poniedziałku kupię. Kosztują prawie 100 zł.
No i oczywiście jak wracałam to deszcz zaczął padac, mi się wózek rozwalił dodatkowo ale na szczęście jechał mój brat cioteczny i nas zabrał.
 
Do góry