reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej dziewczyny
dziekuje w imieniu Adasia za zyczenia...
u nas cieplo slonecznie weekend piekkny spedzony z tatusiem:-):-):-):-) prawie caly czas jestesmy na dworzu malemu sie buska opalila:tak::tak::tak:

moj maz wkoncu wraca do Kielc dostal tu prace i po swietach zaczyna a te same pieniadze co w wawie i wole zeby byl w domu...

a ja dzis zapisalam swoje dziecko do zlobka bo mam problem z tesciowa i wole to wyjscie niz na nia liczyc:sorry::sorry::sorry: a adasiowi sie podobalo wiec pewnie nie bedzie problemu:tak::tak::tak:
 
reklama
Kamilka dla Adasia buziaki!!!
Dobre wieści z tą pracą, ciesze się, że się tak ułożyło i rozłąka się skończy. Jak za taką samą kasę to nie było się co zastanawiać. Są u Was problemy z miejscem w żłobku?
Kwiateczek fajne buciki. I napisz co lekarz powiedział.

Za oknem piłują mi drzewa, Natalka śpi ale mam okno otwarte, niech się do hałasu przyzwyczaja.
 
. Są u Was problemy z miejscem w żłobku?

.
Szymona zapisałam do żłobka w lutym i idzie od września.
Grupa liczy 14 dzieci i są 3 panie, więc nie powinno być źle. Mam nadzieję :sorry:
U nas większy problem jest z przedszkolem, ale jak dziecko chodzi u nich do żłobka to "z automatu" ma później miejsce.
 
Kinia dzieki;-)z lekarzem jestem juz umowiona na 4,30:tak:sama musze isc tez po recepte i na te moje bole w piersi:sorry:tylko godz mi troche nie odpowiada bo Konrad spi przewaznie:baffled:

Kamilka 11 buziakow dla Adasia:tak::-):-):-):-):-)niech rosnie zdrowo:-)
Na bezczela się podpinam:tak::-) buziaki


dziewczyny czy 37,2 sopnie to u niemowlaka gorączka??? Zbiłam małej temperaturę z 38,5 na 37,2 i cały czas ma już tle nie schodzi niżej:-(
 
witam
dziewczyny czy 37,2 sopnie to u niemowlaka gorączka??? Zbiłam małej temperaturę z 38,5 na 37,2 i cały czas ma już tle nie schodzi niżej:-(
Temperatura ciała zdrowego dziecka wacha się od 36oC do 37oC. Zmienia się ona w zależności od pory dnia i nocy oraz od aktywności dziecka. Zazwyczaj rano jest najniższa a wieczorem wyższa. Temperaturę niemowlaków (również dzieci starszych) można podzielić na 4 przedziały:
  • temperatura normalna - 36oC do 37oC.
  • stan podgorączkowy (podwyższona temperatura) - 37.1oC do 38oC. Jednakże w tym przedziale dziecko może mieć temperaturę np. wieczorem bo długim płaczu.
  • gorączka 38.1oC do 39oC.
  • stan silnej gorączki - powyżej 39oC.
Generalnie uważa się, że stwierdzenie u dziecka temperatury powyżej 38oC świadczy o gorączce.
Dalej:

Niemowlak - Temperatura u niemowlaka. Pomiar, objawy, przyczyny
 
Ja tylko przelotem w przerwie miedzy kapaniem jednaj corci i drugiej,

Dziewczyny z zachodniopomorskiego slyszalyscie to? Zagrożenie epidemiczne w zachodniopomorskim- Onet.pl - Wiadomości -06.04.2009

Zreszta nie tylko z tamtad,kurcze chyba tak czy siak zaszczepie Klaudie niedlugo,bo tegaz nie moge po 3 dniowce. Vanessca jest zaszczepiona.

A czytalyscie o tym trzesieniu we Wloszech i opowioesc kobiety ktora byla kilka godzin po cesarskim cieciu Włochy: nowy bilans ofiar, dramatyczna ucieczka ze szpitala- Onet.pl - Wiadomości -06.04.2009

Pozniej wpadne....uspie dzieci.Klaudusia to chyba juz zasnela.
 
Wrocilismy od lekarza ale jak myslalam nic nie zrobil:no:powiedzial ze tak dzieci maja i zaczal opowiadac jak jego dorosli juz synowie sie obsrywali:angry::angry:jesli tak bedzie jeszcze 2-3 dni to wtedy mam przyjsc:angry:nic nie dalo ze nie je i nie pije:no::angry:
Teraz zjadl mi kleiku ze 120ml ale juz po nim kupa poszla:baffled:wypil dzis moze 20-30ml wody:baffled:zrobilam smecte ale nie chce,jedna saszetke zrobilam w zupie ale tez nie chcial jesc:no:czyli nic.....marchwianke ja zobaczyl to uciekl:baffled::-(zobaczymy jutro jak bedzie:nerd:

Joanna buciki sa naprawde fajne,mieciutkie w srodku,wygodne latwo w nich sie mu chodzi:tak::tak:
Iwonka ja dzis ogladalam o tym ale nic nie slyszalam o tej dziewczynie:no:boshhh ale musiala byc w szoku jeszcze o dziecko sie wystraszyla napewno:baffled:boshhh i nic nie mozna w takim momencie zrobic,gdzie uciec:no:
 
kwiateczek a może weź marchwiankę, dolej do niej wody tak żeby była płynna i zrób na tym mleko modyfikowane albo keik. Ja czasem jak robiłam.
przepraszam, ale nie mam czasu więcej czytać. wpadłam. zerknęłam co z małym kwiateczka i zmykam. moja córka cyrki mi odstawia, NM jeszcze nie wypuścili, a ja padam na gębę..
 
no witam dziewczyny
ja juz po pracy zmeczona troche ale coz...

jutro mam wolne bo mialam jezdzic za wpisami do buska a tu du...a bo nikt jutro z tych osob nie dyzuruje no i tym sposobem mam wolne tylko w piatek bede musiala jechac juz napewno:eek::eek:
moj maz juz wyjechal znow teskno ale juz nie tak jak w zeszlym tyg

a u nas ze zlobkiem jakotakiego problem nie ma niby nie ma kolejnosci ale jak wszyscy spelnia wymagania to beda brac pokolei ja bylam obejrzalam i jestem zadowolona przynajmniej bedzie tesciowa z glowy...
 
reklama
kwiateczek a może weź marchwiankę, dolej do niej wody tak żeby była płynna i zrób na tym mleko modyfikowane albo keik. Ja czasem jak robiłam.
..
Dzis nawet probowalam dawac mu do picia tylko problem ze on nic nie chce:no:zobaczymy jutro jak bedzie:baffled:dzieki:tak::tak::tak:teraz buszuje.jest nadzwyczaj aktywny dzisiaj,nie wyglada na chorego:no::no:tylko wtedy ja mu chce dac jesc to jet pisk:baffled:

dzis kupilam nowy smoczek ale jak narazie to probuje,wypluwa,memla w buzi,odwraca bo cos mu nie pasuje:-D:-D:-Di go nie chce:baffled:w starym zrobil dziore a zostal tylko jeden:baffled::baffled::baffled:moze sie oduczy:sorry:
 
Do góry