reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam.
Oj, coś nas choróbska zaatakowały, niedobrze. Maluszkom życzę zdrówka.
U nas poprzedni tydzień też pod znakiem chorób. Natalka miała paskudny katar i jeden dzień temperaturę, Ania miała katar i temperaturę a teraz ma brzydki kaszel (aż się boję, żeby to nie oskrzelowy był albo krtaniowy), ja miałam mega katar i ból gardła (piszę w czasie przeszłym ale jeszcze do końca mi nie przeszło). W czwartek byłyśmy wszystkie trzy u lekarzy. Z Natalką lepiej, chociaż jej jeszcze z nosa coś tam wyleci i trochę pogra ale nie ma już takiej wydzieliny strasznej. Z Anią muszę jutro iść do lekarki znowu a ja może jakoś przeżyję.
Poza tym w wolnej chwili sprzątam sobie przed świętami. Ale ostatnio u mnie krucho z wolną chwilą :baffled:.
Panna MIgotka czytałam, że jak katar bez gorączki to dobrze, żeby dziecko wyszło na dwór, bo się obkurczają naczynka i lepiej oddycha.
Kwiateczek oby jakoś do rana, dopajaj małego, może faktycznie jakoeś zatrucie pokarmowe.

Idę spać. Spokojnej nocy.
 
Kinia a jak zrobic taka marchwianke:sorry:robie mu zupke i wlozylam wiecej wlasnie marchwi ale nie wiem czy zje bo jak narazie nic nie chce:no::no:zjadl 3 lyzki kaszki i tyle:baffled:pic tez pare lyczkow tylko:no:
czekam az otworzy sklep Polski ale to dopiero o 11:baffled:widzialam ze ma smecte,musze kupic.Gdzies czytalam o tym hipp ors200 to cos na brzuszek,kupki bylo tak???
 
Kinia dzieki;-)z lekarzem jestem juz umowiona na 4,30:tak:sama musze isc tez po recepte i na te moje bole w piersi:sorry:tylko godz mi troche nie odpowiada bo Konrad spi przewaznie:baffled:

Kamilka 11 buziakow dla Adasia:tak::-):-):-):-):-)niech rosnie zdrowo:-)
 
Dzień dobry

Widzę, że choróbska zaatakowały dzieciaczki... a kysz :wściekła/y::wściekła/y:
a dzieciom życzę dużo zdrówka.

piję właśnie kawusię w pracy i objadam się ciastkami sezamowymi z masą karmelu.. zaraz zasłodzę się na śmierć. :-D:-D:-D:-D

Przed chwilką wyskoczyłam do pobliskiego lumpku i kupiłam sobie na lato dwie spódniczki i bluzkę za całe 50zł :-D:-D

 
Cześć dziewczynki!

Kwiateczek, zdrówka dla Konradka! Jak nie katar to kupa, zwariować można :baffled:

Pola, Ty łasuchu :laugh2: Podzieliłabyś się trochę :-p

Wszystkiem dzieciaczkom życzę zdrówka, bo niestety przesilenie wiosenne zaczyna zbierać swoje żniwa.
Dla Adasia buziaczki!!!

A u nas znów nocka do dupy. Mała co chwilę popłakuje, siada, przewraca się na brzuch, robi różne cuda w tym łóżeczku, a dziś nawet wyswobodziła się ze śpiworka :eek: Na szczęście chyba niedługo leżała tak na wierzchu, bo nawet była ciepła. Mam nadzieję, że to przejdzie. Już się przyzwyczaiłam do komfortu przespanych nocy, a tu znowu powrót do przeszłości :confused2:
 
Migotka zwariowac to malo powiedziane:no:takie noce jak Ty mialas dzisiaj to my mamy od 2 mies-noc w noc:no::baffled:ostatnia nawet przespal choc nie obylo sie bez pobudek:no:ale szybko usnal,wiercil sie troche ale chyba te wyproznienia troche pomogly,wszystkie kwasy wyszly:baffled:smrod straszny:no:malo je a kupy:szok::szok:

Igusi moze zeby ida:tak:dlatego sie tak wiercila:sorry:u nas nie moga byc zeby bo kazda noc jest taka:no:
 
reklama
Do góry