reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie,
Iwonka ja jestem z zachodnopomorskiego ta epidemia to w Goleniowie pono ć zagrożemnie meningokokami bardzo dużo dzieci i osób choruje i obowiazkowe szcepienia maja być .Wczoraj w radiu słyszałam.
Przeczyrtałam kilka stron jakieś dwa dni po łebkach...
Ale nawet nie mam pojecia co u was?
Ja zdycham dopadło mnie chorubsko-Nela własnie po chorobie(przeziębiona była )teraz ja mam znowu chyba zatoki ,głowa mi peka nic mi się nie chce w koscia łamie:confused2::confused2:Żeby teraz tylko na mała nie przezszło.Sorki,że tu ale nie wchodzę już nigdzie także chcemy si epochwalić ,że mała już sama próbuje stać pez podparcia a za raczki i mprzy meblach już od 9 mca drepta.Pewnie to nic bo wasze juz też chodzą i jest się czym chwalić .Ale ja uważam,że to idywidualna sprawa:tak:Ale brawa dla wszytskich maluszków niezwykle zdolnych i tych mniej hehe.


Kwiateczek czy te buciki z Clarksa są też w PL?
One mi sie bardzo podobają nawet te dla nas.
My małej juz pierwsze przymiarki robiliśmy w bartku(tam też kupuje zawsze małemu)i niestey nasza mała bedzie miała ten sam problem co ja bo ma mała nożkę!!!!!!!Jakieś 18 :confused2:A dla chodzacych sa od 19 roz.i to mi się wydaje jakieś płwtwy są jak na nią:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:I co my zrobimy jak ja na nia butów nie dostanę??????
I tak kupię jak dobrze bedxzie choc\dzić ale to ju ż z miesiąc może góra dwa i muszę kupi ć a ile jej ta nóżka urosnie jak ona do tej pory (wczoraj ma nowe do wózka buty)nosiła roz.17:eek::eek::zawstydzona/y::-:)-:)-(

Normalnie bedzie lipa jak ze mną ,oby lusdzie tylko takie problemy mieli pa kochane muszę znikać strasznie fatalnie sie czuję .
Dziś po dwutygodnowej przerwie (jak na złośc kiedy jestem cvhora w dodtaku)mała znów miała kolkę!!!!!!!!Buuuuuuuu a każdy głośno nie mówiła ale myślała ,że to już koniec był........

Pa!
 
reklama
Kathy wlasnie mialam pisac co z Toba:tak:
Wspolczuje chorobska:no:mnie tez cos bierze:no:
Te buciki to nie wiem czy sa w Polsce,powinny byc ale wsklepiesorry:na internetowej stronie Polskiej jak patrzylam to nie ma opcji do wybranie;dzieci:no:Tu bys kupila maly rozmiar,sa:tak:wpisz CLARKS w google i wyskacza Ci strony.Wyszukaj miejscowosc i moze zadzwonic trzeba i zapytac:sorry:buciki sa naprawde warte kupienia:tak:zdrowka zycze i gratki dla Nelci:tak:
 
Olu Zdrowych i wesolych oraz spokojnych swiat !

Kathy witaj kochana :-)
Co do buzikow to sa tez takie fajne buciki a sklepie np SMYK i tam sa numerowane tak 0-6 m,6-12m,12-18m i tam zawsze takie sie dziecku dospauje.One nie stoja w miejscu gdzie sa wszystkie buty tylko tam gdzie skapetki i takie tam,w takich pudeleczkach przezroczystych.
Jest tez fajny sklep gdzie sa fajne modele bucikow i kolory bomba i takie na lato sklep DZIECKO w CH M1 w Warszawie.

Dobra babeczki,zmykam na poczte wyslac przesylki z aukcji i na plac zabaw z dziewczynkami.
 
Witam kochane...
Niestety mam zle wiesci, fasolki juz nie ma... :cry Kilka dni temu mialam krwawienie, usg nie pokazalo bicia serduszka, poziom hormonow tez sie nie zgadza,za tydzien mam jeszcze jedne usg, bo jest marna szansa,ze jest jeszcze wczesnie i usg nic nie wykrylo,ale za czuje,ze to jednak bylo poronienie... :-( Smutno mi bardzo, to juz drugi aniolek, dobrze,ze mam Isabelke... ,
 
Jesteśmy po wizycie u lekarza. Mam dawać Nurofen. Czekam na wsypkę. Mam nadzieję że to trzydniówka. raz mała znowu śpi. Jest strasznie marudna.

Gloria - współczuję. Wiem że już nastawiłaś się na dziecko, jeszcze pewnie nasze gatulacje podsyciły Twoja radość. Jak będziecie się starać to pewnie niedługo znowu będziesz w ciąży. Zresztą może badanie w następnym tygodni przyniesie dobre wieści;-)
 
Gloria, przykro mi.... może jednak było za wcześnie na usg? Krwawienie też nie musiało oznaczać poronienia... Ale jeżeli straciłaś fasolinkę to wierzę, że na pewno niebawem się uda. Wszystko będzie ok, przytulam Cię kochana!!!

Dziubek, dużo zdrówka!!

Mój Maksio trochę niewyraźny, mam nadzieję, że mi się nie rozłoży przed podróżą....
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Gloria- mam nadzieję, ze następne usg będzie po twojej myśli, z maleństwem wszystko ok, tylko nie widać było bicia serduszka, bo za wczesna ciąża.
Masz swoją kochaną Isabell , jej uśmiech na pewno pomoże Ci przeżyć ewentualne złe wieści.

Dziubek- oby była to 3 dniówka. Trzymam kciuki za wysypkę (choć to głupio brzmi).

Olu- Wesołych Świąt.
Kinia- "niezamoco" ;-):-p
Kwiateczek- a może odstaw na np. 2 tyg. gluten. Nie dawaj Konradkowi kaszy mannej, makaronu, chlebka, nic z mąka. Da się przeżyć 2 tyg. bo może od glutenu ma biegunkę. Mój Miku tak ma.

U nas z nowości to kaszel tylko :-(Jeszcze cera mu się pogorszyła od aromatów w syropie, a bez dodatku smakowego to nic nie kupię. Dziś dałam acidolac na osłonę, bo antybiotyk bierze ale potem dostał rzadką kupę śluzową i zwymiotował mleko, ulewa czym się da. Acodolac ma szczepy bakterii kwasu mlekowego wiec przy skazie jest ryzyko. Już sama nie wiem co lepsze ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szopek ja juz nie wiem ale dzis mu przeszlo.Co prawda byla kupa zadka ale jedna tylko:tak:zastanawiam sie czy to nie mleko.od 3tyg przeszlam na 3ke a to jest na mleku krowim juz:sorry:2ka jest do 12 mies a ta 3ka od 6go juz do 24mies.to jest Aptamil,odpowiednik Polskiego Bebilonu.Zobaczymy jutro jeszcze.Dzis byl cudowny,ladnie jadl wszystko ale wieczorem jeszcze dam mu kleik ryzowy bo to chce jesc:baffled:
dzieki za rady dziewczyny,jutro o 10 a przyjsc ta pielegniarka bo noce bez zmian:no:ja juz nie moge normalnie.caly czas cos lapie i to pewnie z przemeczenia bo nie sypiam za batrdzo:baffled:narka,lece bo moj brat zaraz przyjedzie:-)
 
Do góry