reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kwiateczek,no ale pic powinien bo sie odwodni i wyladujecie w szpitalu,jesli nie chce tak smecty to rozrob w malej ilosci wody i podaj mu przez strzykawke prosto do buzi,Jedyny sposob by podac lek.Zdrowka zycze!
Kamilko super ze malzonek bedzie pracowal w swoim miescie :-)
Szopek a jak Domiś ?
Dziubek zdrwoka tez zycze ,oby nic sie nie rozwinelo powaznego z tego...moze i do was 3dniowa doszla.;-)

A ja dzis ponad 3 godziny spedzilam z dziewczynkami w Ogrodku Jordanowskim(plac zabaw na powietrzu ) Ja siedzialam sobie na sloneczku :-)Bylo milo tak sie wygrzewac...
A wczoraj sobie troszke po piwkowalam,w nocy nie moglam spac wogole.ale dzis ok sie czulam.W sumie to 4 wypilam do tego grilla i ploteczek.;-)
 
reklama
iwonka dzieki ja tez bardzo sie ciesze bo wiadomo trudno tak bez niego :zawstydzona/y::zawstydzona/y: smutno i wogole sama nie mam co robic itp...
ciesze sie bo wogole juz dolek totalny
 
Witajcie.

Ja od razu na wstępie wyskoczę z pytaniem. Wczoraj przyszedł nam nocnik - ten różowy tron. I teraz moje pytanie - jak zacząć małą oswajać z nim? Dać się jej pobawić, rozbroić najpierw?
Jak posadziłam ją, to od razu zaczynał się wrzask i schodziła.

A poza tym dziś noc przespana!!:cool2:
 
witam :-):-D:-):-D:-):-D
ten uśmiech oznacza jedno: jestem wyspana, pełna entuzjazmu itp.
pochwalę się tutaj 3 kg DO TYŁU hurrraaa!!! nareszcie jakieś efekty :-):-)
Szopek dzięki za namiary na książeczki dźwiękowe. Zosiek potrafi siedzieć godzinami z nimi w kojcu i maltretować zwierzątka :-):-):-)
ja na razie pozwalam małej obejrzeć tron. potem postawie go w ubikacji i jak ja będę na kibelku to małą tez posadzę :-) nie wiem czy to dobra metoda. ja robię wszystko na czuja.
 
panna migotka hmmm a probowalas w pokoju ja posadzic... a moze i dac sie pobawic kurcze niewiem zeby puzniej nie traktowala go jak zabawki a w sumie dla takiego dziecka wszystko zabawka :eek:nasz maly dobrze nie siedzial a juz go trzymalam na nocniku pod paszkami i siusial teraz nie ma problemu. Mowisz noc nie przespana a my mamy pierwsza noc od kilku dni bez wieczorowej nocnej i rannej Kupy.

Iwonka jak u klaudi wraca do normy wszystko ? u nas na szczescie coraz lepiej najwazniejszy ze sie nie budzi o 5 czy 23 na kupe echh co do zabawy u nas otworzyli jeden ale zamkniety takie miejsce dla dzieci :tak:musze sie wybrac

Kamilka suer ze tak wyszlo ;-)

kwieteczek ja sie pytalam w aptece i babka mowi ze praktycznie smecta dla malego dziecka najlepsza dawaj mu duzo ziemniakow ryzu i kaszy staraj sie ograniczyc mleko np nagotuj ryzu ale zeby sie rozlatywal i zmiksuj ja tak dawalam w nocy musialam go oszukiwac bo strasznie kupy robil

moge dokonczyc posta wlasnie M z pracy wrocil :) Melduje ze u nas pogoda super Darus wczoraj smigal w katance i ogolnie jest o wiele wiele lepiej jak swieci slonko az zyc sie chce caly dzien wczoraj spedzilam u swoich rodzicow.
Musimy jechac na zakupy ciekawe czy jest cos ciekawego w realu mam nadzieje ze sa pampersy podwojnie pakowane.

Mam prosbe jak ktoras zna sposob na dobry snikers niech napisze proszeeee :) ja szukalam na necie ale sa rozne rozniaste ... czasami jak sie kupi nawet w piekarni to nie smakuje jak snikers :(buuu
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! Nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu na BB, przepraszam. Jutro wyjeżdżamy na święta, i nie chce mi się - całe to pakowanie, obwożenie dzieci, echhhh
Ale mąż ma teraz wyjazdy służbowe przed i po świętach i jak nie pojadę to będę sama tu z dziećmi przez cały tydzień a tak to mi się nie chce.

Nie nadrobię tego, co pisałyście. Wszystkie majóweczki i bobasy ściskam.
Pewnie pojawię się dopiero ok. 20 kwietnia, ale kto wie ;-)
 
Witam,

Ja nie wyspana bo mała ciężką noc miała. Z rana tempertura 38 stopni. Teraz znowu Zuzia śpi. Później pójdę z nią do lekarza bo jak widać nurofen już nie daje rady. Smutno mi bo ładna pogoda a my w domu będziemy się same kisić:-(

Dziubek zdrwoka tez zycze ,oby nic sie nie rozwinelo powaznego z tego...moze i do was 3dniowa doszla.;-)

Dzięki iwonka. Mam nadzieję że to trzydniówka

Witajcie.

Ja od razu na wstępie wyskoczę z pytaniem. Wczoraj przyszedł nam nocnik - ten różowy tron. I teraz moje pytanie - jak zacząć małą oswajać z nim? Dać się jej pobawić, rozbroić najpierw?
Jak posadziłam ją, to od razu zaczynał się wrzask i schodziła.

A poza tym dziś noc przespana!!:cool2:

Moja za perwszym razemtez protestowała. Teraz jak ją sadzam to siadam koło niej i czytamy książeczkę. Nie wiem czy to dobra metoda ale inaczej nie usiedzi mi na nocniku:tak:


Spadam do kuchni w półkach sprzątac. ;-)
 
Witam:-)
Kamilka przez to wszystko zapomnialam napisac;super ze mezus bedzie z Wami:tak::-)Tak sie martwilas a tu prosze jaka wiadomosc Zajaczek Wielkanocny przyniosl:-)
Iwonka staram sie mu dawac co chwile cos do picia,cokolwiek juz byle by pil:tak:
Kinia gratulujemy wagi:tak::tak:no i zazdroscimy nocki:sorry:
Wiki dzieki:tak::tak:a ja mu na mleku robie kleik ryzowy:sorry:mam nadzieje ze dizs bedzie dobrze:tak:
Ola to Smacznego jaja i duzooooo wody na Smingus Dyngus:-)pisz jak bedziesz miala okazje:tak:

U nas dzis jakby lepiej:tak:wstal glodny chyba bo zaczal stekac,zrobilam szybko kleik no i pieknie,bez marudzenia zjadl:szok::tak::-)dawno tak ladnie nie jadl:sorry:kupy jeszcze nie bylo:no::-)no i wreszcie zaczal pic:szok::-):-):-)chyba odbija wczorajszy dzien:tak:No ale noc:no:wiercenie znow.....spal ze mna znowu:no:on juz sie chyba nauczyl:baffled:co go odkladalam to sie budzil,prezyl,plakal i tak w kolo:no:co teraz...???Musze poczekac jak wroci do normy wszystko i uczyc go spac w nocy w lozeczku:baffled:wdzien spi ale to w sumie 2 godz:sorry:jestem wykonczona,boli mnie caly bok:no:
Zapomnialam wspomniec wczoraj ze lekarz dal mi anybioty na te moje bole w piersi:baffled:na tydz:baffled:nie bedzie pifffkowania w swieta:sorry:o dziwo mnie nie boli nic,troche w gardle mnie smyra od wczoraj:baffled:wybralam sie w bluzie bo bylo ciaplutko,Konradka tez ubralam i dzis znow leje mu sie z noska:baffled:oj ta pogoda,nie wiadomo jak sie ubrac:no:
 
reklama
no hej dziewczyny
a ja dzis dzien zaczelam od sprzatania i prania mam wolne to musze nadrobic.. zostalo mi tylko podlogi umyc ale to wieczorem..

Adas spi bo padl ale i mnie juz rozklada chyba sie poloze...

u nas sloneczko cieplo sie robi pewnie jak maly wstanie to wybierzemy sie w trase...
 
Do góry