reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Hej,

U nas śliczna pogoda. Wczoraj duzo na dworku byłysmy. Wymyłam okna i teraz partiami pewnie firanki będę prasować. Boszzzz jak ja tego nie lubię.

Zaległe życzenia i całuski dla MARYSI I KONRADKA.:-)

Szopek jak tam synuś?? Ja mierzę temperaturę pod paszką, czasami w pupce ale moja się wyrywa;-)

Witajcie.

No i Iga katar złapała. Mam pytanie - można z katarem wyjść na spacer?:confused:
ja słyszałam gdzieś że jak dziecko ma katar to trzeba wyjśc na chwilkę na dwór żeby się lepiej oddychało małemu. Sama nie praktykowałam tego bo mała zdrowa jest. No ale jest cieplutko to nie powinno się nic małej Twojej stać:tak:
 
Witajcie.

No i Iga katar złapała. Mam pytanie - można z katarem wyjść na spacer?:confused:
Nawet trzeba:tak:ja mam ksiege i tam pisze ze trzeba bo sie dziecku lepiej oddycha:tak::tak:lekarz tez nam kazal ale akurat tutejszych nie biore pod uwage:sorry:my chodzilismy;-)

Witam:-)
Ne chwalac sie nocka byla nawet;-)obudzil nam sie 3 razy z czego raz byla normalnie histeria ale usnal i spal:tak:plantex chyba pomaga,daje od 2 dni:tak:
Dziekujemy wszsytkim za zyczenia:-)
no teraz to coraz blizej do urodzinek 1szych wiec bedziemy mialy o czym myslec;przygotowania itd:tak::-)

Iwonka w moim w domu w PL tez tak jest tylko ze zima jest zimno bo nie ociepolny jescze:no::no::no:

Migotka no mam zamiar isc choc wieczorami smaruje sie vickiem i rano jest nie zle wiec co mu powiem:sorry:oni to sa debile,lekarze po kursach a nie jak u nas po studiach:no:specjalisci ktorych nie ma tu w Przechodni moze cos skonczyli:baffled:na ich wizyte czeka sie tygodniami:wściekła/y:teraz czekam na dermatologa ju ok 2 mies i jeszcze listu nie dostalam ze jest wizyta umowiona:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:z wysypko to nie ma szans bo albo juz nie bedzie albo sie wykonczysz:baffled:

lece po kawusie i ciacho francuskie z serem:-pwczoraj otworzyli Polski sklep obok:tak:;-)
 
witam
panna_migotka mi pediatra mówi, że jak dziecko ma tylko katar to trzeba wychodzić żeby nosek osuszyć. :-)

my dziś śmigamy na spacer. pewnie pójdziemy nad wisłę, bo do zoo to tłumy walą :-)
 
Wszystkiego naj, naj dla małych jubilatów składam zalegle i aktualnie .
Panna Migotka - z katarkiem można jak najbardziej. Zdrówka życzę.

My zamówiliśmy wizytę domową. Dominik przestał co prawda gorączkować ale naszły mnie myśli, ze ma coś z gardłem i uszkami. Po pierwsze zaraz po przebudzeniu strasznie wyje po prostu jakby go ze skóry obdzierać , po drugie nie daje sobie uszek dotknąć. Z nosa to leci jak z glutowego kranu.
No i ma zapalenie obydwu uszek i gardła. Wziął już pierwszą dawkę antybiotyku.

Pierwszy raz mi choruje.
P. się rozchorował bo tylko pierwsze słońce to on w bluzie lata choćby 5 stopni było- chojrak. Prychał, kaszlał to wykaszlał na Małego.
 
Wiki mi pediatra nie kazala robic zadnej diety,ja daje wszystko normalnie jak zawsze,tylko z sokami surowymi i owocami surowymi mam sie wstrzymac na razie.
ja tak szybko nie mam czasu ech...
Iwonka ja daje rozgotowany ryz taki i troszke glukozy ale wcina do tego kasza jeczmienna rosolek z ryzem i ogolnie takie rzeczy dzialajace zatrzymajaca wstrzymalismy sie z mlekiem troche i juz kupy lepiej a mleko pije normalnie teraz :tak:
 
Szopek biedny Dominiczek. Zdrówka!!!
Migotka oby to był tylko katar. Zdrówka dla Igi!!!
Ja wychodzę z dziećmi jak mają katar :tak:, nawet teraz jeszcze oboje mają.
Iwonka ze zdrowiem Miśka jest już ok i po raz drugi obeszło się w jego przypadku bez antybiotyku. Oliwka jeszczs trochę mi pokasłuje i w zasadzie tylko w nocy, ale trwa to już długo. Jutro zamierzam przejść się z nią do lekarza , żeby ją osłuchał.
U nas w domu też zimnica przez cały rok, stary dom i grube mury. Latem całymi dniami mam otwarte drzwi wejściowe żeby nagrzać, a i tak nigdy w domu za gorąco nie było.
 
Oj te dzieciaczki nasze,zdrowka wszystkim zycze:tak::tak:moj synus tez ma katar:sorry:pojawil sie po naszym wiosennym spacerze,zniknal na dwa dni i znow jest dzisiaj:sorry:Teraz Konradek bawi sie choc troche marudzi,wstal lewa noga:baffled:

Wiecie,dzis 3 kupy mi zrobil takie ze az wylecialo:szok::szok::szok:zolte,widac ze lekko szly ale cale spodnie,skarpetki...tak pocieklo i niepodoba mi sie ten zapach,normalnie kwasem:no::no::no:cos ma z brzuszkiem a oni nie chca pomoc:baffled:przy pstatniej mnie juz cofnelo co sie nigdy nie zdarzylo:no:
 
moja dzisiaj też chora. No albo na zęby temperatura ja złapała. Zgoniłam ja i zobaczymy czy jutro sie pokarze. Teraz mała chrapie :tak:

Kwiateczek - a może coż mały zjadł? może cos nowego mu dawałaś. Oby tylko jakiegoś żołądkowego wirusiaska się nie nabwił.
 
reklama
My tylko sie witamy bo padam po weekendzie zajecia i goście zuzka dała popis że poznaje ze to nie jej dom i ona u babci nocować nie bedzie normalnie taka indywidualistka sie robi ,wymuszacz i mamusina :eek:

wszystkim dzieciaczka duzo zdrowia bo widze że potrzebuja i od jutra postaram sie być na bieżąco spokojnej nocki
 
Do góry