reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Wczoraj wyjechała na wakacje z dziadkami moja 3-letnia Ania :-(. Pojechali do rodziny na Mazury. Córa zachwycona a w domu jakoś tak cicho i ponuro :hmm::sad:...
Dzieci tak szybko rosną...
 
reklama
U mnie za to mała ssie kciuka. Staram się jej wtedy dawać smoczek, ale ona nie chce. A słyszałam, że od ssania kciuka dziecko może mieć wadę zgryzu. Ciężko jest siedzieć cały dzień przy dziecku i z uporem maniaka wyjmować kciuk z buzi :-)
 
Witam majóweczki :-)

U nas słonecznie, więc jak tylko wywieszę pranie mykamy na spacerek:tak:

Niki ślini się jak jest głodna i coś trafi w zasięg jej buzi, więc może to być rączka, rękaw, ja. Ale żeby ssała kciuka samego, to raczej nie widziałam. Siostra M ssała kciuka, nawet w wieku 5 lat jak się bała lub przez sen i teraz ten kciuk jest znacznie chudszy:sorry2:
 
Moja córcia też ssie paluszki, czasem też wsadza pieluszke tetrowa do buzi i zuje, pielegniarka mowi,ze to moga byc zabki bo ma dosc twarde dziaselka.

Moja Mama niedawno wrocila do Polski, bardzo nam jej brakuje,sporo mi pomogla, a co do tesciowych to ja z moja tylko przez messengera sie kontaktuje,lepszegp zwiazku nie ma! :-):tak:
 
Czesc Dziewczynki:-)
A my od wczoraj odpoczywamy sobie w Zakopanem:-) Mała dobrze zniosła podróż, spała jak zabita, tylko raz sie obudziła na cycusia, ale stalismy w korku wiec nakarmiłam ją w samochodzie:-) Pogoda narazie do bani, nie pada ale jest zimno jak na lipiec:baffled:

Ja miesiaczki tez jeszcze nie mam a mała ma juz prawie 3 miesiace! Tylko ze ja karmie tylko i wyłącznie piersia, nie wypiła ani kropli sztucznego mleka. A od wrzesnia wracam do pracy, nie wiem jak to bedzie, ale tylko na pol etatu sie zdecydowałam, dobrze ze jest takie prawo ze pracodawca musi sie zgodzic na mniejszy etat, do tego dochodzi jeszcze godzina przerwy(płatna) na karmienie wiec jakos to bedzie mam nadzieje:sorry2:

W zeszła niedziele robiliśmy chrzcinki, ciesze sie ze mam juz to za sobą, wkleje Wam potem zdjecia:-):-)

Kamilka myśle ze to mogą byc juz pierwsze objawy ząbkowania, ja jak miałam 4 miesiace to juz miałam dwa zęby, dlatego obserwuje tez moją małą bo moze miec to po mnie i widze ze tez juz sie ślini bardzo i wkłada od czasu do czasu rączki do buzi.
Przesyłam jeszcze spoznione zyczonka urodzinowe dla Sylwii i kondolencje z powodu śmierci babci dla Kerry.
 
Dziewczyny a ja mam pytanie czy wasze dzieci pchaja raczki do buzi?? Bo moj strasznie i szczegolnie dwa palce:dry::dry: i sie slini... jak bylam u lekarza to powiedzialaa ze moga mu isc zeby narazie swedza dziaselka ale moga mu isc bo to u kazdego dziecka jest inaczej....

u nas od kilku dni Michaś wkłada rączki do buziaka i się lekko ślini, wypluwa smoka-woli paluszki
 
Witam sie Kochane z moja beksa na reku, wiec bez polskich liter bedzie ;-):tak:, dzis Ami spi, ale dlugo na moich rekach, jak odkladam do lozeczka to za 10 minut juz sie budzi :dry:

Dziewczyny powiedcie mi ile się na becikowe czeka?

Ja na becikowe czekam juz 2 tygodnie, a powiedzieli, ze zawsze kolo 20-tego puszczaja przelewy, wiec czekam

Hej czy któraś z was myślała już o powrocie do pracy i znalezieniu niani?

Ja na razie nie, zreszta postanowilam, ze do tej juz nie wroce, do konca wrzesnia mam macierzynski, potem wykorzystam urlop platny, a potem posiedze troche na wychowawczym, zeby pokorzystac z przywilejow ubezpieczenia i bezplatnej opieki medyczne dla mnie i rodzinki w Enel- Med, o niani nie mysle, bo poczekam az moja Mamcia pojdzie na wczesniejsza emeryture (a bedzie to w przyszlym roku) i Ami bedzie siedziala z nia, Mamcia bedzie do nas przyjezdzac- jak do pracy ;-), a ze ma niedaleko to bedzie bez problemu...a jak juz sie wybudujemy to wezmiemy Mamcie do siebie i bedziemy mieli opieke non stop ;-):-) Ja bede spokojniejsza jak bedzie siedziala z nia moja Mama, a nie niania, tymbardzej, zeby znalezc dobrz nianie to trzeba naprawde sie nameczy by znalezc :tak:

Dziewczyny a ja mam pytanie czy wasze dzieci pchaja raczki do buzi?? Bo moj strasznie i szczegolnie dwa palce:dry::dry: i sie slini... jak bylam u lekarza to powiedzialaa ze moga mu isc zeby narazie swedza dziaselka ale moga mu isc bo to u kazdego dziecka jest inaczej....

Tak nasza wklada, czesto dlatego, ze jest glodna, ale wtedy slychac jak ssie, a w szpitalu pani psycholog powiedziala, ze dzieci sie w ten sposob czesto uspokajaja i nie nalezy im w tym przeszkadzac i wyjmowac piesci (do czasu oczywiscie):tak:;-):-)

Wczoraj wyjechała na wakacje z dziadkami moja 3-letnia Ania :-(. Pojechali do rodziny na Mazury. Córa zachwycona a w domu jakoś tak cicho i ponuro :hmm::sad:...
Dzieci tak szybko rosną...

Oj rosna, dlatego wazna jest kazda chwila spedzona z nimi :tak::-)

U mnie za to mała ssie kciuka. Staram się jej wtedy dawać smoczek, ale ona nie chce. A słyszałam, że od ssania kciuka dziecko może mieć wadę zgryzu. Ciężko jest siedzieć cały dzień przy dziecku i z uporem maniaka wyjmować kciuk z buzi :-)

Co do kciuka to tak jest, ze smok mniej znieksztalca zgryz niz kciuk, bo kciuk wypycha gorna czesc do przodu i potem ciezko skorygowac to aparatem :tak:

Czesc Dziewczynki:-)
A my od wczoraj odpoczywamy sobie w Zakopanem:-) Mała dobrze zniosła podróż, spała jak zabita, tylko raz sie obudziła na cycusia, ale stalismy w korku wiec nakarmiłam ją w samochodzie:-) Pogoda narazie do bani, nie pada ale jest zimno jak na lipiec:baffled:

Milego odpoczyku Kochana, wdychajcie swierzego powietrza, my sie zastanawiamy w ktorym kierunku sie udac, morze, mazury czy gory???
 
reklama
Witajcie my z Zuzia dzisiaj niestety nie wychodzimy na spacerek bo u nas brzydka pogoda moze za jakieś 2 godzinki sie rozpogodzi. Co do szczekionek to ja kupiłam 5 w 1 i dałam 107 zł . Jutro mam dzień wizyt u lekarzy najpierw idziemy z Zuzia do ortopedy bo po urodzeniu Zuzia miała krzywą stope a potem na szczepienie .

Cosmolady ja na becikowe dostałam moze tydzień pi tym jak Zuzia dostała pesel .
 
Do góry