reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

witam Koleżnki

Mało się ostatnio udzielam, za co przepraszam, ale czytam Was codziennie.
U mnie przygotowania do chrzścin idą pełną parą.
na lini teściowa i ja jak zwykle iskrzy, ale co tam... przyzwyczaiłam się :baffled:
z resztą jak bedzie przeginac, to będzie widywała małego w urodziny i święta (o ile jej pozwolę :-D), więc niech nie fika.

u nas w miarę spokojnie. Kolki opanowane (błogosławiony Sab-simplex i Lacidofil)
mleka jak nie miałam tak nie mam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: a szkoda

co do miesiączki, to piszecie, że nie chcecie jej, a ja bym chciała i to już, bo mogłabym zacząć brac tabletki, albo "zamontować" spiralę... jeszcze nie wiem, na co się zdecydować.
W sumie, to chciałabym za jakieś 2 lata zajść ponownie w ciążę, ale chyba się boję kolejnego porodu i nie wiem, jak to będzie.

Magdamagda nie ryzykuj z sexem bez zabezpieczenia, znam przypadki, że takie harce zaowocowały drugim dzidziusiem :-D:-D:-D
No i oczywiście jak zwykle zrobiłam z siebie idiotkę, ale przynajmniej będę spokojniejsza.:zawstydzona/y:
wcale nie wyszłaś na idiotkę!!!
Mały w szpitalu krzyczał (jak się okazało z głodu) i wykrzywiał rączki, więc pewnego dnia (w nerwach i bezsilności) powiedziałam do mamy, że może on ma porazenie mózgowe, bo jest inny niz pozostałe dzieci (tzn. w zachowaniu, bo tamte spały non-stop). Jak to poiwiedziąłam (tzn. głośno) to już mi to wlazło tak do głowy, że pojechałam do lekarza to sprawdzic, bo nie mogłam spać - tak sobie to wkręciłam

co do powrotu do pracy, to ... :baffled::baffled::baffled:
1) nie wiem, czy mam gdzie wracać
2) nie zaczęłam jeszcze szukać ewentualnej drugiej pracy
3) NIE WYOBRAŻAM SOBIE< ŻE ZOSTAWIĘ MAŁEGO :-:)-:)-( i do tego z tesciową :confused:
 
reklama
Panna Migotka co za debil, ja to chyba bym mu powiedziała co myślę na temat tak głupich żartów, już taka ze mnie zołza, pewnie też pojechałabym sprawdzić czy wszystko ok, dla własnego spokoju, bo tak często jest, że osoba z zewnątrz zobaczy coś więcej niż my same, ale żeby w takiej formie...ja pierdziu...debil :wściekła/y:

Magali
, boszzzzzzzze, jak to czytałam to normalnie, aż mnie serce zabolało i łzy do oczu napłynęły...wyobraziłam sobie taką sytuację, jakby nam się to przytrafiło...koszmar...nasza córcia jak zaczyna płakać to po jakimś czasie potrafi się unieść tak, że traci oddech i jakbym nie mogła jej pomóc i dmuchnąć w buźkę, chyba bym zawału dostała :szok:, oj, żeby żadnej z nas się takie sytuacje nie przytrafiały :tak:

Ola, widzę, że większość facetów jak dzieci, Twój mężuś też...super, że już autko tuż tuż, oby się dobrze jeździło :tak:
Co do konfliktów między mną i Mamcią raczej nie będzie, bo nie wtrąca się w wychowanie, stara się robić wszystko na moich zasadach, ale okaże się w praniu :tak:

 
jagna 25 mój pokarm jej nie wystarczał:-( W dzień była na cycu prawie cały czas z drzemkami po pare minut i co jakiś czas zaczynała strasznie się wiercić i wydawać odgłosy zirytowania, poźniej zawsze był płacz. Sprawdzałam wtedy i nic nie leciało, a piersi były miekkie. Konsultowałam sięz położną i stwierdziła, że potrzebuję wiecej czasu na wyprodukowanie pokarmu niż daje mi Niki. Dlatego teraz karmię ją 4-5 razy dziennie jak czuję że piersi są pełne. A dodatkowo ma podejrzenie o alergię i problemy z brzuszkiem, więc ma przypisany bebilon pepti.
U nas lekarka też podejrzewała alergie i przeszłyśmy na bebilon pepti, i to był błąd, bo mała nie ma alergii, teraz je wszystko nawet biszkopty i kaszke na mleku modyfikowanym zwykłym i nic jej nie jest. A miałam tyle mleka, przepłaciłam to zapaleniem piersi i na całe życie zostaną mi rozstępy od nawału.
Staraj się jak najdłużej utrzymać karmienie piersią.
A tu coś dla dzieciaczków ( koleżanka ze styczniaczków znalazła):
Radia online - RMF Baby - Telewizja przez Internet i radia online
 
Witajcie dziewczyny!!

Sylwia, czyli jednak należy być przygotowaną na to, że okres może nadejść naprawdę szybko, a co za tym idzie kolejna ciąża jeżeli się nie zabezpieczamy - odpukać w niemalowane drewno! ;-)

Arewena, faktycznie sporo Twoja malutka potrafi zjeść. A synka jak długo karmisz :tak::tak: Mój starszy sam rzucił cyca jak miał 9 miesięcy, zaczął mnie gryźć w brodawki i absolutnie nie chciał ssać - ależ mi wtedy było przykro!

Dobrej nocy kochane Majóweczki.

Mój Malutki uwielbiał cycusia, gdy zaszłam w ciążę zaczęło mi brakować mleczka i nic nie pomagało. Żadnego innego nie chciał tylko nim pluł więc musiałam mu zacząć podawać słoiczki. I tak gdy skończył 7 miesięcy przewagą jego jedzenia były słoiczki. I tak dopiero ostatnio znów się dobrał, potrafi kilka godzin ssać w porównaniu do Ewuni. Ona zaczyna płakać gdy tyko troszkę wolniej jej leci.

Wczoraj wyjechała na wakacje z dziadkami moja 3-letnia Ania :-(. Pojechali do rodziny na Mazury. Córa zachwycona a w domu jakoś tak cicho i ponuro :hmm::sad:...
Dzieci tak szybko rosną...

Znam to uczucie!!! Gdy moja mama zabiera Marcinka nawet nie zdarzy z nim odjechać a ja już za Nim tęsknie!! Choć czasami chce by Go wzięła bo jestem strasznie zmęczona to i tak okropnie Go brakuje!


Witam sie Kochane z moja beksa na reku, wiec bez polskich liter bedzie ;-):tak:, dzis Ami spi, ale dlugo na moich rekach, jak odkladam do lozeczka to za 10 minut juz sie budzi :dry:

Moja tak samo! Całe dnie na rączkach a i tak nam płacze. Czasem się zastanawiam czy coś jej nie jest. Jutro na wizycie u lekarza zapytam Go o to.

Piszecie o okresie... ja biorę od 9 dni cerazette i dziś zauważyłam małe plamienie :baffled::confused: Cholercia oby to nie było nic większego (zawsze krwawiłam przy tabletkach i nie mogłam brać - mam nadzieję że jeszcze się uchronię przed okresem!!).

Ja już mam okres tzn. bardziej plamienie. Też biorę od około 12 dni cerazette.
 
Witajcie kochane!
My dzisiaj dostałyśmy z niunią łazika.
Byliśmy rano na szczepieniu, Hania była bardzo dzielna, zapłakała ale dałam jej od razu pierś i się uspokoiła.
Poszłyśmy na dłuuuugi spacer po parku.
Potem pojechałyśmy do dziadków na działkę. Nie widzieliśmy się 9 lat, to są dziadkowie od strony mojego taty, moi rodzice wzieli rozwód i od tamtej pory, mimo że mieszkamy w tym samym mieście nie odzywaliśmy się. :sorry2:
Tak samo z wujkiem, ciocią i ich synami nie utrzymywaliśmy kontaktu, także jak zjawiłam się na działce gdzie odbywała się impreza rodzinna było wielkie zaskoczenie, ale miło mnie przywitali, poznali Hanię, nie mogli uwierzyć jaka ja już duża jestem hehe ;-)
Jak wróciłam poćwiczyłam brzuszki, zawziełam się choć bardzo kręgosłup boli przy każdym ruchu.
Teraz szykuję się do upojnej nocy z mężęm hihihi:-p
DOBRANOC
 
Panna migotka co za kretyn z tego chlopa,ja chyba bym nie poszla i tak na te wesele i zasymulowala ze tfu tfu dziecko ma goraczke czy cos w tym stylu.To baran jeden.Niezly egzemplarz na przyszlego tate.Wspolczuje tej dziewczynie.....I tobie bo sie stracha najadlas,wiem cos o tym jak czytam w necie rozne informacje i sie tez nie raz juz nakrecilam.
Magali chyba bym nie wytrzymala i zaraz wybila szybe jakby zeczla mi Klaudia plakac zamknieta w aucie,Straszne i oby sie to juz nigdy zadnej z naszych dzieci nie przytrafilo.
Madamagda zycze stosunkowo udanej nocki! U nas tez chyba cosik bedzie,mialo nie byc bo dalam kare mojemu za male przewinienie ale dzis byl taki grzeczny......;-)
 
reklama
hej dziewczyny
a ja to chodze jakas taka nie wyspana ze cala noc to dla mnie za malo;-);-)
wiecie co jednak to slinienie i pchanie raczek u mojego to na zabki wczoraj jak sie usmiechal zobaczylam ze bieli mu sie dziaselko czyli ma zabka pod spodem i dlatego tak wszystko pca do buzi... jak wzielam palcem to twarde jest a maly tak sie cieszy jak mu masuje to dziaselko ze szok a jak przestaje to zaczyna plakac:sorry2::sorry2::sorry2:

ladnie a tak chcialam zeby pozniej mu sie zeby zaczely zeby tylko nie na nasze wesele zeby mozna go bylo bez niespodzianek z kims zostawic:(( szok... moja mama mi powiedziala ze ja pierwszego zeba mialam jak mialam 3 mieisace :baffled::baffled: biedna dzidzia zaczyna byc marudny na wieczor:shocked2:
 
Do góry