reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczyny jak to jest ze szczepieniami obowiązowymi, gdzie je się kupuje? Gdzie wykonuje, w przychodni?
U mnie to w przychodni w pokoju podpisanym punkt szczepień. Tam są też te płatne jakby ktoś się decydował.

Dziewczyny, a powiedzcie mi, kiedy chrzcicie swoje pociechy? i jak macie zamiar ubrać, zwłaszcza chłopców....:zawstydzona/y:
My mamy chrzest 26 lipca. Ubranka przeglądałam na allegro i w sklepie. Opcje są dwie: albo " stary-malutki" czyli garnitur, kamizelka, muszka czasem kaszkiet albo biały komplet jak do trumny ( sory za skojarzenie). Szukam czegoś prostego, nie błyszczącego...Póki co nie znalazłam.:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dziś musieliśmy jechać między 1 a 2 do rehabilitacji i teraz tylko boje sie zeby małej nic nie bylo od tych upałów No i co dostaliśmyu kolejny papierek i tak chodzimy tam i z powrotem:no:
My bedziemy chrzcili 13lipca wiec już bardzo niedługo I tak sie ociągaliśmy bo u nas to najczesciej chrzcza jak maja miesiąc Mała już ma sukienke z allegro taka z zielonymi dodatkami :-)a na chłopców to widziałam takie extra krótkie spodenki z czapeczka na bok gdyby byl chłopiec to na pewno by w tym poszedł
Ja sobie coraz bardziej pozwalam w mojej diecie i az sie boje skutków ale na razie normalnie
 
My robimy chrzest 10 sierpnia, impreza będzie na 40 osób :szok: mój mąż nie chce zrezygować z żadnego z gości.
A Hania wystąpi w zależności oczywiście od pogody w czymś takim, dostała to od babci :-)



albo to



tu sukieneczka jest na ramiączkach więc jest szansa że jednak to założymy.

A dla chłopca podoba mi się coś w tym stylu tylko nie wiem cy to pasuje na chrzest.
http://www.allegro.pl/item386301129_kamizelka_biala_68_roz_bez_sweterki_malgosia_.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my chrzscimy 19 lipca i kompletnie nie mam pojęcia w co ubrać Szymona :eek:
mam bet, ale nie wiem, czy z niego skorzxystamy

cudeńko

przeglądam właśnie allegro, ale jakoś nic do mnie nie przemawia :-(a te garniturki :szok: ponad 100 zł na jeden raz, dla mnie to bez sensu...co prawda we wrzesniu mamy wesele, ale po pierwsze Mati może z tego wyrosnąć, a jak kupię większy rozmiar, to teraz będzie się topił:no:, a po drugie, to wcale nie jest takie wygodne ubranie, żeby męczyć w nim bobasa przez kilka godzin...i chyba skończy się na jakimś białym bawełnianym kompleciku ze śpioszkami - przynajmniej będzie miał potem w czym spać;-) przecież i tak wierzch kładzie się szatkę i to ona może być elegancka....tak sobie myślę...
Potwierdzam, cudne ubranko, a Hania będzie w nim wyglądać bajecznie z tymi swoimi czarnymi włoskami :-)
 
Witajcie dziewczyny!! U nas bez zmian, Nicolka dalej nie spi, ja ledwo chodze bo taka jestem zmeczona. Nawet mi sie juz nie chce z nikim rozmawiac. Juz nie wiem co z nia robic. Co do chrztu to my bedziemy chrzcic jak bedziemy w Polsce czyli w sierpniu ale nie znam jeszcze dokladnej daty, wszystkie formalnosci przed nami a jest tego sporo, nawet nie chce mi sie myslec o zalatwianiu wszystkiego. Madamagda sliczna ta Twoja coreczka :) A w tym ubranku to wogule slicznotka :)
 
Witajcie dziewczyny
Nasza Alicja miała chrzest 01.06. poniewaz u nas chrzty są raz w miesiącu a nie chcielismy czekac do lipca
 
U nas chrzest dopiero w drugiej połowie września, bo wtedy dopiero teściowa wraca do Polski. Ciekawe, czy tak chętnie ochrzczą dziecko, jak nie mamy ślubu kościelnego.
 
Madamagda sliczna ta Twoja coreczka :) A w tym ubranku to wogule slicznotka :)
Hehe ta dziewczyneczka na zdjęciu to nie moja córcia hihih, to jakaś "modelka" z allegro.
Moja ma czarne długie włoski.
Gdzie się nie ruszę bez czapeczki, to wszyscy zaglądają do wózka i chyba musze dać czerwoną wstążeczkę żeby mi nikt jej nie zauroczył.:sorry::dry:
 
reklama
panna_migotka Ja tez nie mam slubu koscielnego i nie ma problemow z chrztem ale to napewno tez zalezy od parafii.Madamagda ale wstyd :):) wybacz mi pomylke,ale jak pisalam wyzej jestem nieprzytomna nie spalam juz nie pamietam nawet ile i chyba popadam w jakas depreche
 
Do góry