reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Paulina robia problemy i to duze.Ja przechodzilam to z Vanesska a na dodatek w jednym kosciele stara zakonnica pierdolnica powiedziala ze jak bym brala slub koscielny to i tak juz nie w bialej suknini ! Ale znalazlam inna parafie i proboszcz sie zgodzil,ale musielismy obiecac ze wezmiemy slub koscielny.Najchetniej to chcial nam udzieloisc slubu odrazu ze chrzcinami no ale mi sie nie chcialo...
 
reklama
Czesc Majoweczki!

Cos niebardzo mam czas pisac ostatnio...

Iwonko - udanego wyjazdu.:) Co do rozrywania cyckow jak mala dluzej spi, to cos wiem na ten temat.;) a co do robienia problemow z chrztem, bo nie ma sie koscielnego, to nawet nie skomentuje, ale glupota jest to totalna.

Aniusia - udanej imprezki po chrzcinach;-) Co do pocenia sie, ja mam to samo.. nigdy sie tak nie pocilam jak teraz po porodzie... mam nadzieje, ze to przejdzie...:zawstydzona/y:

To szybko chrzciny robicie.. my chyba dopiero we wrzesniu, moze koniec sierpnia. I tez poza domem, bo mamy male mieszkanie, a rodzine najblizsza spora...
U nas wszystko dobrze, mala placze tylko jak cos chce wymusic (np.noszenie na rekach, co jej sie zdarza ostatnio czesto, ale ja sie nie daje...), problem mamy tylko z umawianiem wizyt - u ortopedy czy usg, bo terminy sa odlegle... odczuwam, ze mamy babyboom...

Uciekam, bo wyjezdzamy na weekend... mam nadzieje, ze po powrocie uda mi sie pisac i czytac bardziej regularnie...

Pozdrowionka i udanego weekendu Wam zycze!
 
Na pocenie polecam pod pachy srodek z apteki Etiaxil.dwa razy w tyg sie stosuje i sie czlowiek nie poci pod pachami.Kosztuje 45 zl ale na bardzo dlugo wystarcza.Czasem reklamuja w tv
 
Madamagda, pozdrowionka:-). Udało mi sie kupić bawełniany kocyk dla Mikołajka a dla siebie skórzane balerinki w Zarze za 39zł.
My chrzcimy na jesień ,jeszcze nie wiemy kiedy i kto zostanie chrzestnym, bo chrzestną już mamy. Ciekawe jak to będzie, bo też nie mamy ślubu kościelnego ani żadnego innego hahaha.
 
Madamagda, my wczoraj baraszkowaliśmy, dla mnie to jeszcze nie to, co przed porodem. Bolą mnie pozszywane warstwy brzucha.Za to J szczęśliwy:-). Też używamy prezerwatyw.
A jaką bieliznę kupiłaś, na przecenie? Może ja też sobie coś fundnę:tak:.
A buciki ładne, ja niestety nie noszę obcasów, jestem wysoka, widziałaś:eek:.
 
A jaką bieliznę kupiłaś, na przecenie? Może ja też sobie coś fundnę:tak:.
A buciki ładne, ja niestety nie noszę obcasów, jestem wysoka, widziałaś:eek:.
Wogóle nie ma przecen, bieliznę ładną też ciężko dostać gdziekolwiek, a ja kupiłam w sklepie OYSHO. Kurcze malutka ryczy muszę iść.:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje Dziewczyny za życzenia:-).
Dziś skwar taki, że zostajemy z Mikolajkiem w domu, gdzieś do 17. Szkoda się kisić w czterech ścianach, ale tak chyba lepiej, niż spacerować w taki upał? A Wy co robicie w taką pogodę?

wychodze do parku o 9 i wracam o 11 przed najgorszym sloncem.

Dziewczyny jak to jest ze szczepieniami obowiązowymi, gdzie je się kupuje? Gdzie wykonuje, w przychodni?

w Lodzi jest apteka Kwiaty Polskie (moze gdzie indziej tez) gdzie szczepionki sa duuuzo tansze-poradzili mi w poradni. 6-skladnikowa kosztowala 189zl a wiem ze moze nawet 250zl! zastosowalismy krem Emla przedetm i maly w ogole nie plakal :-) ale troche goraczkuje od wczoraj po szczepieniu i caly dzien spi, moge za to duzo w domu zrobic. ale zal mi go.

Dziewczyny, a powiedzcie mi, kiedy chrzcicie swoje pociechy? i jak macie zamiar ubrać, zwłaszcza chłopców....:zawstydzona/y:

my chyba we wrzesniu jak wszyscy z wakacji wroca. wolalabym skromnie w domu, ale jak znam zycie to skonczy sie znowu ok 50 osob. nie cierpie takich imprez na sile.
 
379978232


To jest nasza sukienka do chrztunie podobaja nam sie żadnefalbanki a ta jest i prosta i nietypowa A w sklepie to tyle samo kosztuja a jedno i to samo. U nas bedzie impreza w domu na 14 osób Teściowie i szwagierki obiecały pomóc Jakbym robiła u mamy to na pewno bym kogos wynajela Poza tym sami najblizsi beda.
A tak w ogóle to napisałam wielkiego posta i mi wcieła teraz mała niesapokojna wiec już ciężej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,a co tak pusto? U nas dzis pada od rana.Mam nadzieje ze sie rozpogodzi.Wieczorem wyjezdzamy.
Ubranka macie super dzieczyny dla swoich pociech.Ja jeszcze nie wiem jak ubiore dziecko.Nie znam jeszcze daty chrzcin,a kupie ubranie na dzien przed chrztem.Chce cos zwiewnego i naturalnego. Te wszystkie slicznosci sa ladne ale dziecko sie poci.,wiem bo przerabialam to z Vanesska i mielismy sliczny ubior ale nie wygodne i pocilao sie dziecko choc i tak ja zaraz po chrzcie w kosciele przebralam w normalne ubranie.

Mam za soba swoj pierwszy trzeci raz ;-) nie bylo tak zle,a nawet lepiej niz po pierwszym porodzie.
 
Do góry