reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziękuje Dziewczyny za życzenia:-).
Dziś skwar taki, że zostajemy z Mikolajkiem w domu, gdzieś do 17. Szkoda się kisić w czterech ścianach, ale tak chyba lepiej, niż spacerować w taki upał? A Wy co robicie w taką pogodę?


eh u nas tez skwar ...i to masakryczny :eek:
od południa słońce wali mi do kuchni ..a po południu do sypialni i na taras ...masakra .

Pewnie tak jak wiekszość ...kisimy sie w domu .
Obiad dzisiaj też olewam ...za goraco ;-)
zjedzą zupki chińskie :-p


Przez pare dni mielismy w domu szpital bo Janiu przytargał nie wiem skąd angine...było nie ciekawie ..ale dzieki zaradności " matki polki" ..walczyłam z nią i ja i Janek przez 4 dni tylko :-)

Tymek sie uchował jedynie zdrowy .
qrcze to chyba dzieki karmieniu piersią mi sie wydaje :dry:
 
reklama
Dziękuje Dziewczyny za życzenia:-).
Dziś skwar taki, że zostajemy z Mikolajkiem w domu, gdzieś do 17. Szkoda się kisić w czterech ścianach, ale tak chyba lepiej, niż spacerować w taki upał? A Wy co robicie w taką pogodę?
Hej

Aurelko i ja przesyłam spóźnione zyczenia :-)

My już po spacerku. Wyszlismy dzisiaj o 8.30 na dwór.
Mały po szczepionce nie gorączkował uff i nocka była przespana, a teraz zmykam, bo Głodomor zaczyna szukać butli
Miłego dzionka
 
Witajcie!
My wczoraj zrobiliśmy rundkę samochodem do babci i prababci, o dziwo dałam radę z wszytskimi tobołami się załadować do mojego auta. :eek:
Babunie się cieszyły, zabrały malutką na spacer a ja pojechałam na zakupy spożywcze i nawet zdążyłam kupić ładną sukienkę na wesele.
W końcu parasolka do wózka dotarła do mnie także już się słoneczka nie boimy.
A dzisiaj malutka w wózeczek, mamusia w strój kąpielowy i heja na ogród, zaliczę dzisiaj swoją pierwszą kąpiel w basenie, :tak:
A zapomniałam dodać że Hania spała dzisiaj nieprzerwanie 7,5 h i teraz nadał ładnie śpi, ja też dopiero co wstałam.
 
Hej dziewczyny:)

A my dzisiaj smigamy nad jeziorko. Oczywiście tylko pospacerować bo nad jeziorkiem troszke chłodniej jest:tak: Zabieramy babcię o 16 i zmykamy z domku.

Własnie nakarmiłam małą ale chyba za bardzo nie chce jej się spać. No cóż będzie trzeba ją zabawiać:tak:

A ja tez mam jeszcze plamienia/. Byłam na wizycie w poniedziałek u gina. Na dole wszystko ok. No i teraz musze się zastanowić na metoda antykoncepcji.
Zmykam do małej. Pozdrawiam wszystkie kochane majóweczki:-):tak:
 
Witam Was,
u nas też masakra za oknem:szok:, dobrze, że mieszkanie jest od strony wschodu i zachodu to jakiś przeciąg może zrobię jak małą zaniosę do pokoiku:sorry2:.
Aurelko, ja przy kompie będę siedzieć, sama dziś jestem i jutro więc nawet gotować dla siebie nie będę.
Madamagdo, ale Ci dobrze:-D my na weekend jedziemy do moich rodziców ale nie wiem czy bym wytrzymała z małą na taki gorąc na dworze.Mam nadzieję,że nie będzie tak gorąco to się wybiorę na Szczecin bo będą artyści ulicy, fajna impreza bo ludzie z całego świata przyjeżdżają:tak:
Dziewczyny ja też jeszcze mam plamienia ale takie już końcowe, bo prawie nic:tak:;-)
My szczepimy Hexa i rotawirusa, mam się jeszcze dowiedzieć o pneumokoki:tak:, ponoć w przyszłym roku szczepienie przeciw pneumokokom będzie darmowe, ale my już w tym roku będziemy chyba szczepić.:tak:
Mała mi śpi na kolanach bo jadła cycy:-). Dziś postanowiłam,że będę małą miała tylko na piersi, nie będę jej dokarmiać, to i ta moja laktacja się zwiększy,mam nadzieję, że mi się uda jak kiedyś:sorry:
 
Pola, dziękuję:)
Madamagda, och jak zazdroszczę Ci tego ogrodu...My w bloku kiśniemy. Teściowa ma ogród, ale wolę się kisić.

Cóż, po 17 pójdziemy z moją siostrą i Mikołajkiem na spacer, zahaczymy o centrum handlowe i zostawimy tam pewnie część becikowego, haha.:-D:-D
Przynajmniej się troszkę chłodzę teraz zimnym browarkiem.
Ufff jeszcze muszę mielone usmażyć, bo trzeba J nakarmić.:tak:
 
Hej dziewczyny:)

A my dzisiaj smigamy nad jeziorko. Oczywiście tylko pospacerować bo nad jeziorkiem troszke chłodniej jest:tak: Zabieramy babcię o 16 i zmykamy z domku.

Własnie nakarmiłam małą ale chyba za bardzo nie chce jej się spać. No cóż będzie trzeba ją zabawiać:tak:

A ja tez mam jeszcze plamienia/. Byłam na wizycie w poniedziałek u gina. Na dole wszystko ok. No i teraz musze się zastanowić na metoda antykoncepcji.
Zmykam do małej. Pozdrawiam wszystkie kochane majóweczki:-):tak:

A ja czekam już na kolejny okres...mam nadzieję, że się doczekam. Weszłam dziś na lutóweczki 2009 i mi się wszystko przypomniało. Te testy ciążowe i to oczekiwanie na brzuszek, piękne wspomnienia. Oj, jak ten czas leci.:sorry:
 
Aurelko ja tez w bloku choć na szczęście my mieszkamy na niskim parterze pod nami tylko grunt co sprawia że jest w domku troszkę chłodniej i z domku tez wybędziemy tak koło 17 zresztą na ostatniej wizycie u pediatry pani doktor stwierdziła że w taki upał to dla maluszka nawet w cieniu nie jest zbyt bezpiecznie:dry:i ja tez czekam juz na kolejną @
Pola fajnie że mały dobrze zniósł szczepienie :tak::tak:
Madamagda fajnie że Twoja córcia tak super pospała ehh jak to przyjemnie tak pospać:-)
L4dy ja myślę że to napewno zasługa karmienia piersią bo jakieś półtorej tygodnia temu ja byłam chora i J też a Majce totalnie nic nie było:tak:
Miłego dnia majóweczkom i majowym maluszkom:tak::tak:
 
reklama
Przynajmniej się troszkę chłodzę teraz zimnym browarkiem.
i to są (niestety jedyne) plusy karmienia butlą :-D:-D:-D wcozraj też sobie piweczko popijałam :-)

Ja już nie plamię jakiś czas, ale okresu jeszcze nie miałam. Za to od tygodnia boli mnie macica (zwłaszcza jak cos podnoszę cięższego) więc idę dzisiaj do lekarza

Czym się zabezpieczacie? bierzecie już jakieś środki antykoncepcyjne?
Zastanawiam się nad spiralą, ale nie wiem, czy już można...
mam wielką ochotę na sex ale boję się właśnie ze względu na strach przed kolejną ciążą
 
Do góry