reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziewczyny,te co kupiły sobie majtki po porodowe ale takie z siatki.Pytanie.....czy kupilyscie je przez allegro czy w aptece?Bo ja jeszcze nie mam .....kurcze zapomnialam o nich.

ja kupilam w takim sklepie dla mam i dzieci (u nas to Mama i ja), ale nie w kazdym szpitalu pozwalaja je w ogole zakladac. podobno polozne gonia, zeby zdejmowac i ciagle byc bez niczego i sie WIETRZYC. wiec dziewczyny na obchod szybko zdejmuja ;-)

cos zaczyna mnie bolec glowa, cos sie dzieje z cisnieniem?

powiedzcie mi co z tym wiesiolkiem? kupilam i przeczytalam na opakowaniu, ze kobieta w ciazy powinna skonsultowac to z lekarzem, jak moj M to zobaczy to mi nie pozwoli brac. napiszczie czy my mozemy go w kloncu brac czy nie i czy ktoras pytala lekarza?
 
Magali ja to powiem Ci, że nie wiem...narazie jedynym sposobem przyspieszającym i zarazem przyjemnym jest seks, więc nie zastanawiałam się na innymi :tak::-)

Dziewczynki, tak dużo nas się już rozdwoiło, że niedługo nie będzie z kim pisać...szkoda...trzeba będzie czym prędzej założyhć nowy wątek, żeby kontaktu nie tracić, bo dla mnie jesteście już jak rodzina :tak: i źle mi będzie bez Was :-(
 
ja kupilam w takim sklepie dla mam i dzieci (u nas to Mama i ja), ale nie w kazdym szpitalu pozwalaja je w ogole zakladac. podobno polozne gonia, zeby zdejmowac i ciagle byc bez niczego i sie WIETRZYC. wiec dziewczyny na obchod szybko zdejmuja ;-)

cos zaczyna mnie bolec glowa, cos sie dzieje z cisnieniem?

powiedzcie mi co z tym wiesiolkiem? kupilam i przeczytalam na opakowaniu, ze kobieta w ciazy powinna skonsultowac to z lekarzem, jak moj M to zobaczy to mi nie pozwoli brac. napiszczie czy my mozemy go w kloncu brac czy nie i czy ktoras pytala lekarza?

To ze w szpitalu nie mozna zakladac to wiem,ale na przejscie do toalety trzeba zalozyc cokolwiek zeby nie isc jak cnotka trzymajaca miedzy nogami podpache:tak:;-)to szczegolnie sie tyczy tych co byly naciete zeby szybciej sie rana zgoiła:tak::tak::tak:
Ja wiesiolek lykam od kilku dni.Najpiewr na czytalam sie w necie o nim a teraz lykam.On ma pomoc niby w zmiekczaniu szyjki .No i same polozne niektórym dziewczynom polecaja wiec czemu nie..
 
Dotkass a po co nowy watek.Tu bedziemy pisac caly czas bo to jest nasz glowny wateczek,a teraz to nam dojda nowe, jak pielegnacja malenstwa,karmienie(no juz mamy taki) i inne typowo dzieciowe :) Zreszta jak wszystkie inne zostaniemy pozniej przeniesione tylko w inne mijesce.Do dzieci urodzonych w maju 2008 wraz ze wszystkimi naszymi wateczkami.
 
reklama
Ide ja sobie cos zrobic slodkiego..tylko co? Hmmm czekolady nie chce,mam galaretki owocowe ,a moze grzybka sobie usmaze :)
 
Do góry