reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka - czyli 37 skonczone? za 6 dni moge zaczac? czy 38 skonczone?:baffled: Dzis kupilam juz te liscie malin ale wlasnie nie wiem od kiedy zaczac... a z tymi ziolkami bittnera to jednak nie zaryzykuje...

Dotkass - odpoczywaj i dobrej nocki... a jak Ty bys zamierzala rodzic dzis, to tez zycze szybkiego i bezbolesnego rozwiazania!;-)
 
reklama
Łania ale ty dopiero zaczynasz 37 tydzien wiec moze poczekaj jeszcze.Skonczyl ci sie dopiero 8 miesiac.
Dotkass to buziaki i do jutra.Mnie tez bolał ale troszke sobie na pilce ulzylam i teraz moge siedziec jeszcze ale tez juz mnie znow lapia bole w kregoslup...
 
Łania 38 skonczone...... czyli jeszcze dwa tygodnie musiasz poczekac ze wzgledu na dziecko zeby dojrzalo
Mala czarownica witaj tutaj :)
 
Ming - z tym 5.05 to masz racje, ze ladna data... a 5 to moja ulubiona liczba!:-D ale na mnie z rodzeniem to chyba jeszcze za wczesnie... chociaz mnie mama urodzila wlasnie w 37 tyg.

mala czarownica - witaj wsrod Majoweczek!:-) No ciekawa jestem jak ten olej na Ciebie podziala... a na kiedy masz termin??

Iwonka - no chyba jeszcze poczekam z tym wiesiolkiem i naparem z lisci malin... choc podejrzewam, ze tak szybko to nie zadziala...
 
Iwonka - fajny link, przydatny. Czyli liscie malin juz moge. A co do wertepow to potwierdzam... dzis jak pojezdzilam po dolach, to naprawde myslalam, ze urodze, tak mnie wytrzaslo.. a brzuch boli do tej pory... no ale u mnie to za wczesnie by wywolalo to porod...
 
termin mam na 7-8 maja. Ten artykul czytalam wczoraj i to on mnie natchnal,ze tak powiem i postanowilismy sprobowac :-) ale chyba nic z tego nie bedzie,bo powinno juz zadzialac, a tu lipa.

Dziewczyny, czy wy tez tak macie: od kilku dni budze sie nad ranem potwornie GŁODNA:szok: musze o 4 rano wstawac i jesc sniadanie, oczywiscie troche na necie posiedze :-D ksiazke poczytam.. i o 6 klade sie spowrotem. ale zjesc musze,bo wytrzymac nie moge, chociaz nie chce mi sie wstawac,bo w lozeczku przytulnie..:-)
 
Iwonka majtki siateczkowe kupilam w sklepie Cezal.Takie wielorazowe. Natomiast te jednorazowe kupilam w sklepie z art dla dzieci i tez w aptece mi maz dokupil. W swiecie dziecka w jupiterze widzialam te jednorazowe.
 
reklama
Do góry