reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja chyba szybko tez nie urodze,predzej po terminie,szyjke caly czas czuje ze mam....oprocz bolu brzucha i strzykaniu w szyjke nic sie nie dzieje...niestety.Moj malzon chcial w niedziele jechac do BIalegostoku ale wybilam mu to z glowy
 
reklama
I mam jakiegos doła...nie wiem,moze skorzystam z ofert mojej mamy i sciagne tu ja na czas kiedy bede w szpitalu,boje sie o Vanesske.Nie ufam mojemu mezowi.On nie ma wyobrazni...
 
Iwonka - no to juz sama nie wiem, bo widzialas co dziewczyny pisaly w tym linku co podalam... to samo mowil mi wczoraj moj lekarz, ktory jest szefem oddzialu porodowego w innym szpitalu... Dziwna sprawa. Jak dla mnie to i lepiej jakby to nie byla prawda, bo jak bedzie remont faktycznie, to jeszcze mniej miejsc dla rodzacych... a z tym nieodsylaniem pacjentek, to slyszalam juz o kilku szpitalach... a rzeczywistosc niestety dla niektorych rodzacych okazuje sie inna.:-(

Maja - faktycznie, dzis spokojniej na bb, chyba wszystkie korzystalysmy z pieknej pogody.:-D
 
No tak a ja sama ze soba pisze,...tzn i z moja mama na gg klikam :)
Dzis sobie po skakałam na pilce i jakos tak wydawalo mi sie ze dziecko tak bardziej naciskalo w doł. Moze i je w ten sposob bardzie popedze do dolu i na szyjke wywrze nacisk wiekszy glowka...
 
Hej kochane. Wpadłam sobie poczytać na temat badań HBS bo mi wyszedł dodatni wynik, ale podobno może być fałszywie dodatni i jutro idę powtórzyć. Postanowiłam się nie denerwować ;-)

Dziś musiałam Maksowi kupić buty sportowe, bo w sobotę mąż kupił reeboki swojemu starszemu synowi, a Maksowi nic. A on biedaczek cały weekend chodził w tych butach starszego brata (rozmiar 36) po domu. Dziś pojechałam z nim do centrum handlowego, kupiłam mu buciki i jest tak szczęśliwy, że chciał je założyć nawet do spania.... w końcu udało się wynegocjować, że w nocy będą stały obok łóżka.
No to się zaczęło - jeden coś dostał, to i drugi musi ;-)

Dobrej nocy.
 
Iwonka - jestem tego samego zdania.:-D

Olu - teraz z tymi badaniami to czesto tak jest... niby maja coraz lepsze sprzety, coraz czulsze, ale przez to czesto wychodza bledy.
 
Olu znam to dokładnie... lecz u nas jest zasada potrzebuje to ma w innym przypadku byłaby tragedia finansowa hihi
My dość często bywamy w Warszawie (Robert urodzony w Warszawie) lub Legionowie ( jego ojciec pochodzi z Legionowa, a mama z Łochowa) mamy nawet jakies działki w Wildze (Wilga) ale tam nigdy nie byłam... wiec spotkanie bardzo wskazane hihi
a jakby co to zapraszam do Trójmiasta ;-)

Iwonka ja mam mame zamówiona na czas mojego pobytu w szpitalu! Mimo że mój Wiktor ma juz prawie 8lat ja nie ufam Konradowi i Robertowi na tyle, boje sie że mogą być dla niego nimili i go olać a tak mama na posterunku Wnuczek najważniejszy ;-)
 
reklama
hej dziewczyny ja niestety jestem znów do tyłu tyle dni niestety nie pszeczytam co naskrobałyscie bo musze odpoczywac byłam w szpitalu dopiero co 3 godziny temu wruciłam byłam 3 dni pszyjechałam z bólami do porodu ściagneli mi szew bo mniałam urodzic ale mały niechce wyjsc no i dzis bule ustały niesa tak silne jak były i wypuscili mnie do domu jak mi wody odejda albo bule znów bneda tak silne to musze wrucic do szpitala mam nadzieje ze mały jeszcze tydzien da mi odpoczac ale mam rozwarcie na 2 centymetry .pozdrawiam czymajcie sie a jak tam zwolinka mam nadzieje ze juz lepiej
 
Do góry