reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

:-)no to musze sie przyznac bo ja chyba najmlodsza tu jestem, ja jak urodze dopiero skoncze 20, ale wcale sie tym nie przejmuje bo zawsze chcialam dzidziusia i sami sie na niego zdecydowalismy. Mojemu M brakuje 2 latka do trzydziestki nie chcialibysmy zeby pierwsze dziecko urodzilo sie tak puzno. A tak poza tym zawsze bylam do przodu bo zajmowalam sie mlodsza siostra o 7 lat bo.... z takich a nie innych przyczyn ( i tu by sie przydal watek zamkniety ) Mam nadzieje ze mnie nie zdyskfalfikujecie z tego powodu
 
reklama
Zartowalam... a w sumie nie raz sie spotkalam z negatywna opinia na temat tego ze na dziecko jestem za mloda ale ja sie tym nie przejmuje :-)
 
Wiktoria, Wcale nie jesteś za młoda....przecież jeszcze tak niedawno nasze mamy lub tesciowe wychodziły za mąż, jak mialy 18, 19, 20 lat i obowiązkowo po roku musial być dzidziuś...ja czasem się amrtwię, ze będę właśnie taką starą mamą, bo mam nadzieję, że to pierwsze, ale nie ostanie nasze dzieciątko

Agusiaa, masz rację z tym podejściem szefów, botak pewnie się to skończy i w moim przypadku, ale mam jakieś takie głupie poczucie odpowiedzialności, a poza tym boję się, że ktoś mi namiesza w dotychczas zrobionej przeze mnie robocie... a zajmuję sie stypendiami na uczelni, więc wchodzą tu w grę duuuże pieniądze (oczywiście dla studentów) i jeszce większa odpowiedzialność, jeśli coś się schrzani..
 
Witajcie kochane :-)
Ja dzisiaj na badanku u "grzebacza" byłam, pierwszy raz była taaka kolejka ciężarówek, 1,5 godziny czekałam jak nigdy, i tak czekałam to i pogadałam z babeczkami w poczekalni i dowiedziałam się że kolejny szpital połozniczy w Łodzi zamykają, zostaną dwa na całą Łódź, ja nie wiem, teraz kiedy wyż demograficzny rodzi, w szpitalach nie ma miejsc oni zamykają, no wnerw mnie wziął niesamowity:wściekła/y::wściekła/y:

Z naszym synkiem wszystko dobrze, rośnie duży, lekarz stwierdził, że pięknie się rozwija, po samym badaniu i macaniu brzuszka. Tylko wicie co przez dwa miesiące przytyłam 7 kilo :szok::szok::szok: Najdziwniejsze, że nie widać tego po mnie tylko brzuch no i piersi.....Sama połozna stwierdziła, że slicznie wyglądam ale gdzie do maja :no::no: Chyba muszę się pogodzić że 18 na plusie jak nic będzie ehhhhhhh:-:)-:)-(

Tolka23 - Ja na początku czułam ruchy czasami raz na dwa trzy dni, potem codziennie ale mało a teraz mały fika, bawimy sie w kopniaczki i wogóle jest super:-)

Madzia - zapomniałam pogratulowac pewnej wiadomości o córeczce,:-)
Kamilko - współczuję z tą rwą kulszową, a teściową się nie przejmuj, te wszystkie kawały o nich są bardzo poprawne:-)
Wiktoria - najważniejsze żebyś ty była gotowa na dzidziusia a nikogo to nie powinno swędzieć. To wasze życie, wasze decyzje i tyle. Wy jesteście szczęśliwi i to najważniejsze:-)

Iwonka - powodzonka życzymy
Aniusiasac - wiesz dopóki się dobrze czujesz i nie przeszkadza Ci praca to pracuj, tylko oczywiście nie przesadzaj kochana i nie forsuj brzusia
Puchatko - ale za to jak wypoczniesz kochana, a dzidź najważniejszy. Trzymaj się kochana
Agusiaa - Fajnie, że nowa dzidzia będzie w rodzinie, ja jak dzisiaj czekałam na wizyte to właśnie kobitka tak koło 40 dowiedziała się że maluszek będzie, nie chciałam podsłuchiwać ale akurat koło usg byłam, i słyszałam jak się śmiała, że na stare lata taka niespodzianke, ale wyszła taka rozpromieniona aż miło było popatrzeć
 
Wiktoria bedziesz super mloda mamusia, i ja np. zazdroszcze kobieta które maja wczesnie dzieci potem dzieci sa juz duze a mamusia wciaz mloda:-) ja mam 29 lat i bedzie to moja pierwsza dzidzia i tak sobie pomysle ze dziecko pojdzie do szkoly to ja juz bede leciwa....:baffled: juz nie wspomne jak nasz synus bedzie sie zenil:sorry2:beda z nas z mezem niezle dziadki:-D

a nie mówiac juz o drugim dziecku.....:confused:
 
Witam
Ja tez dzis bylam u gin na takiej nadprogramowej wizycie na izbie przyjec.Wczoraj bardzo mnie zaczelo cos bolec z prawej strony brzucha i ledwo lezalam,na dodatek moje dziecko mnie niezle skopalo w to bolace miejsce.No spa pomogla tylko na 3 godz i rano az mnie ten bol obudzil.Lekarz po badaniu stwierdzil,ze z ciaza wszystko w porzadku, ze moze sie tak macica rozciaga i podejrzewa tez infekcje drog moczowych wiec mam brac urosept.Kurcze jak tak dalej pojdzie,ze co kilka dni na izbie przyjec sie bede pojawiac to chyba poznam przed porodem caly personel szpitala.
 
Anulaaa nie moge sie napatrzec na ta Twoja córeczke taka mala truskaweczka:-)jest przesliczna, ja tak bylam nastawiona na coreczke ze dobry miesiac nie moglam pogodzic sie z tym ze u nas jednak chlopiec:szok: teraz juz sie ciesze ale jak widze takie male sliczne dziewczynki jak Twoja alo Iwonki2006 to nie moge.....:-)
 
katja nastepna bedzie dziewczynka u ciebie :)
mm dobrze ze ok z wami a to ze poznasz caly presonel to moze miec swoje plusy,jak bedziesz rodzic to bedziesz sie czula jak u siebie :) Czego oczywiscie nie zycze zebys tam zagladala przed porodem

Dziewczyny super ze dzieciaczki wam zdrowo rosna! Ja dopiero 10 stycznia na wizytke ide
 
reklama
Do góry