reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiktoria gratuluje synka :-)Chyba sie teraz proporcje miedzy dziewczynkami i chlopcami wyrownuja.
 
reklama
ja nadal dochodze do siebie to jest takie uczucie jakbym sie dowiedziala od nowa ze w ciazy jestem naprawde ... jestem taka podekscytowana ze szok normalnie.........
 
Wiktoria - gratuluje syneczka :tak:

MM1 - oto przepis :-)
2,5 szklanki mąki
1 jajko
1 łyżka oleju
niecałe drożdże
łyżeczka wegety
i ciepła woda do wyrobienia
wyrabiasz to i odstawiasz na 15-20 minut aż ciasto wyrośnie
mozesz rozwałkować albo palcami porozciągać na brytwance
nio i potem co chcesz na ciasto :-)

a Ja dzisiaj dawałam na caisto koncentrat pomidorowy bardzo cieniutko, podsmarzone pieczarki, mielonka pokrojona w plastry żeby przypryć całe pieczarki na to szwedzka sałatka (z ogórków) to do piekarnika na 25-30 minut (temperatura 200-220 C) i dopiero jak ciasto jest już gotowe (najlepiej spawdzić czy ciasto zostanie na wykałaczce czy nie jak nie to już dobre) posypać serem i wstawić do piekarnika aż ser się rozstopi
smacznego :-):-)
 
Wiktoria - też gratuluję Syna!:-)
Mnie dopiero usg czeka 23 stycznia, może wtedy okaże się czy dziewczynka czy chłopiec, bo już znaczna część z Was zna płeć swoich pociech...:-)
 
Wiktoria, gratuluję synusia, bilans jest świetny, prawie pół na pół:-) A ja się dowiem we wtorek 8 stycznia:tak:.
 
reklama
Do góry