reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

OlaK no wlasnie nie wiem jak to u mnie z tym terminem bo biorac pod uwage ostatni cykl 30 dniowy to wychodzi mi na 17 maja a jak 29 dniowy to na 16 maja...............
 
reklama
Iwonka, dziwnie nam suwaczki wyświetlają, tak jakbyś Ty miała przed sobą jeden dzień dłużej niż ja, a powinno być odwrotnie. Interesujące ;-)

Gardło mnie dziś boli, zastanaawiam się co mogę wziąć muszę znaleźć ulotkę od Tantum Verde żeby sprawdzić czy mogę sobie psiknąć.

Carolline, a Twoja mama niech nie będzie taką pesymistką ;-) Będzie dobrze, zobaczysz!
 
Inatalial, według tej strony, którą podałas, wyszło mi 15 maja. To już sama nie wiem :confused: Zobaczymy w maju hihi albo po usg.
 
A mi wyszedl ten sam termin czyli 17 maja tensam co na bb tylko ze suwaczki inaczej pokazuja,bo jest to juz 5 tydzien i 1 dzien......a moj suwaczek pokazuje co innego
 
Te obliczenia terminow wychodza rozne bo nie kazda tabela bierze pod uwage dlugosc cyklu,i dlatego u mnie wychodzi termin od 15-17 maja,czyli licza cykl 28-30 dniowy.
 
A MNIE WYCHODZI ZE JESTEM W 4 TYGODNIU:-) A NA KIEDY TERMIN :confused:SAMA NIE WIEM :zawstydzona/y:MAJ TO NAPEWNO:-D A TAK WOGOLE TO MAM WIZYTE DOPIERO W PRZYSZLYM MIESIACU 5 O 12.30:szok::wściekła/y:NIE DALO SIE WCZESNIEJ ALE SIE NIE DZIWIE BO TA MOJA PANI DOKTOR TO SUPER BABKA:tak::-)
 
Witam Nowe Majóweczki i super że nas przybywa ale jak czytam kobietki to wychodzi na to że Wam wszystkim raczej szybciutko sie udało i tylko ja taka weterenka staraczkowa ale ważne że już cos sie dzieje :-):-) mnie narazie terimn wypadł coś 18- 19 maja więc jakby co to narazie wychodzi na ładny łańcuszek dzień po dniu:-D:-D a jak będzie w rzeczywistości to nikt nie wie ale czas pokaże:tak::tak::tak: zajrzałam do Was choć na chwileczke a teraz uciekam do łózia bo mam straszny katar i boje się żeby co gorszego z tego nie było narazie kupiłam oscillococcinum przynamniej tyle dobrze że jutro sobota i nie musze iśc do pracy jak tylko poczuje sie lepiej to obiecuję pisac duzo dużo więcej ten wąteczek jest w jakis sposób moim spełnieniem marzeń jejeciu jak cudownie móc powiedziec że wszelkie znaki na zmiei i nieba wskazuja że będę czyjąś mamusią :-D:-D:-D:happy::happy:
 
Hej!!witam wszystkie nowe koleżanki:-) My niestety zaczynamy mieć mdłości - przy Wiktorze wogóle ich nie miałam:-( a poza tym pobolewa nas brzuch więć zobaczymy jak bdzie dalej.... a co do terminu to lekarz powiedzial ze na 6 maja, zobaczymy z USG.. a kiedy idziecie na pierwsze USG?? z Wiktorkiem byłam jakoś w 11 tyg. pozdrawiam Was dziewuszki :-)
 
reklama
Witam wieczorkiem:-)
Bylam z dzieckiem u lekarza prywatnie bo moja dzis nie mogla mnie przyjac,ale babka super z polecenia dostalam na nia namiary:tak::-)Niestety od 2 tygodni walcze z biegunka u mojej corki,mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej,bo mam inne keki a z nimi to tez mam problem bo moje dziecko niestety zadnych lekow nie chce brac:no::wściekła/y:Jezeli przez weekend sie nie polepszy to w poniedzialek ide oddac jej kał na posiew :tak: bedziemy szukac bakteri.Tak to jest normalnie zdrowym zywym dzieckiem i lekarze sie dziwia ze po dwuch tygodniach nie ma odwodnienia i nie jest oslabiona.
No dobra nie bede juz wam smecic:-(
Karola:-):-):-)

Zwolinka ja jescze nie wiem kiedy na USG sie wybiore,na razie jestem w trakcie badan iczekania na wyniki a to troche potrwa bo robilam cytologie:tak:
Puchatka zdrowka zycze i nie daj sie,mi homeopatia nie pomagala w ciazy niestety:no:
 
Do góry