reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witaj Kacha:-)majoweczko:tak:
U mnie piekne slonko,od rana to i nastroj lepszy:-)
Carolline no pewnie ze masz jak narazie luksusowe dolegliwosci ,obt tak dalej.Mam nadzieje ze nas ptrawdziwe mdlosci omina:tak::-):-):-):-)

Super juz jest nas coraz wiecej:-):-):-):-):-)
 
reklama
Moja mama jak byla w ciazy to wymiotowala dalej niz widziala :-D i twierdzi, ze i mnie to nie ominie, wiec pewnie juz niedlugo.
Jedna rzecz jest bardzo ciekawa:
Korzystalam z obserwacji na 28 dni i tam zwykle objawy ciazowe mialy wszystkie te ktore nie byly w ciazy :-D czasami kobiety sobie tak ciaze wmawiaja, ze nawet potrafia sobie wmowic objawy - wsrod staraczek co miesiac prawie kazda ma mdlosci pod koniec cyklu i "dziwne" bole piersi :-D a prawda jest taka, ze w tej poczatkowej ciazy zwykle nie ma zadnych objawow.

No wlasnie dziewczyny odnosnie staran-to jak dlugo sie staralyscie?
Ja przestalam brac pigulki na poczatku lipca i zaszlam w drugim cyklu po odstawieniu.
 
Witam wszyskie dziewczyny:-)
Dolączam sie do Was, otóż w maju zostanę mamusią, to bedzie moje pierwsze dzieciątko... jestem MEGA szczesliwa, ze udało sie juz w drugim cyklu starań :-)
Trzymam za Was wszyskich kciuki i gorąco pozdrawiam :-)
 
]Witaj Iwonko:-)
Fajnie ze ktoś mnie zauważył :-)
Termin mam na 18 maja :-)
We wtorek ide do lekarza dopiero potwierdzić ciążę, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze, poki co bolą mnie tylko piersiątka... mdlośći mnie jeszcze nie męczą i mam nadzieję ze nie bedą :-)
 
]Witaj Iwonko:-)
Fajnie ze ktoś mnie zauważył :-)
Termin mam na 18 maja :-)
We wtorek ide do lekarza dopiero potwierdzić ciążę, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze, poki co bolą mnie tylko piersiątka... mdlośći mnie jeszcze nie męczą i mam nadzieję ze nie bedą :-)
to super,juz jestes trzecia o podobnym terminie:-):-):-):-):-):-):-)

Ja zmykam na dwor z dzieckiem i powiesic pranie bo pogoda piekna:cool2:
 
Chcialam dodac wam nowym forumowiczkom ze trafilyscie na super forum jakim jest BB tu sie dowiecie wszystkiego na kazdy temat,naprawde BB jest rewelacyjne!!!!!!
 
reklama
Witaj Aniusia!
Fajnie nam się terminy układają: Iwonka - 16 maja, ja - 17 maja, Aniusia - 18 maja :tak::-D

Carolline, a propos długości starań to Maksio był w pierwszym cyklu, a obecna ciąża w 3.
 
Do góry