reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja też jakaś podziębiona, gardło mnie boli i mam trochę powyżej 37C. Mam nadzieję, że się szybko poprawi, bo na początku tygodnia czeka mnie podróż :baffled:

Na Usg wybieram się jakoś ok 10 tygodnia, tak myślę.

Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek majowych!!
 
reklama
Witam:-)Jak samopoczucie Olu i Puchatko:confused:mam nadzieje ze lepiej:tak::-)odpukac ale jest poprawa u mojej coreczki,mam nadzieje ze przez weekend uda nam sie zwalczyc ta biegunke:tak:Na dworzu wietrznie i na zmiane chmury i deszcz.Nie wiem jak na razie jakie plany na sobote to sie okaze pozniej.:-)
 
niestety moje samopoczucie takie sobie oprócz katarku mam jeszcze kaszel co mnie duzo bardziej martwi jak do jutra sie nic nie poprawi to pojadę na izbe przyjęc do szpitala niech mnie obejrzy jakis lekarz co mam nadzieję nie będzie konieczne bo temperatury nie mam a kaszel traczej z podrażnionego gardła po kichaniu ale jakby co to wole dmuchac na zimne zobaczymy:confused: na dodatek o północy zaliczyłam pawika:zawstydzona/y:normalnie mdliło mnie wczoraj od samego rana aż w końcu się zebrało i potem odrazu spokojnie zasnęłam chociaz w nocy nie mogłam sobie znaleźć żadnej wygodnej pozycji bo albo przeszkadzał mi katar albo bolące cycusie:-:)-( mimo wszystko humorek mam dobry i chociaz Wam tutaj namarudziłam to życze wszystkim miłego dnia :-):-)
 
A ja mam termin na 15 maja :-). Ale się fajnie poukładały nasze terminy, super.
Puki co czuje się bardzo dobrze, tylko czasami meczą mnie bóle głowy, przed ciążą cierpiałam bardzo na migreny. Lekarz pozwolił mi brać paracetamol, ale niewiele pomaga, czasem muszę wspomóc sie kofeiną. Kawy na codzień nie piję, więc mam nadzieję, że nie zaszkodzę dzidziusiowi.
Na całe szczęście nie mam mdłości a tego obawiałam sie najbardziej. Apetyt dopisuje, no i spac sie chce.
Jestem bardzo szczęśliwa.
Może są wśród nas jakieś migreniczki, które mogą się ze mną podzielić swoimi doświadczeniami w ciąży?
 
Aurelio witaj wśród majóweczek :-):-) niestety nie mam przykrych doświadczeń z migrenowymi bólami głowy ale szczerzę życzę żeby Ci dokuczały jak najmniej i jak najrzadziej :tak::tak::tak:Mam pytanko czy długo się starałaś zajść w ciążę??
 
Witaj Puchatko!
Tak szczerze mówiąc to nie staraliśmy się specjalnie o dzidziusia...Od roku nie biorę już tabletek antykoncepcyjnych i tak się ślizgalismy od jednego okresu do drugiego. Aż teraz w sierpniu bylismy na wakacjach w Bułgarii i tak poszalelismy, że wracalismy już we trójkę :-).
Natomiast kwas foliowy biorę od czerwca, wtedy już sie przymierzalismy na poważnie.
 
Hej witaj Aurelia :-)no terminy mamy prawie wszystkie podobne,jak pojdziemy rodzic to malo kto zostanie na Majowkach:-D:-D:-D:-D:-DJa mialam bardzo czeste bole glowy w poprzedniej ciazy ale w sumie nic nie bralam i tak cierpialam:dry:
 
Witaj Iwonka2006.
Ja mam takie bóle głowy, że nie moge normalnie funkcjonować, a puki co do pracy chodzić muszę...
Czasem jak głowa zacznie mnie "ćmić" to już wiem co się szykuje...
Na całe szczęście nie jestem sama, na forum dla migreniczek jest też kilka takich cierpiących, jak ja i z tego co piszą, to czasem są zmuszone do łykania bardzo silnych tabletek p. bólowych, aby móc normanie funkcjonować. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza.:tak::tak::tak:
 
reklama
Aurelia oby ci pomoglo i wogole bol glowy minal:tak::-)

Moj R powiedzial ze mi piersi urosly:tak::-)no i jest jeszcze cos,zostal mi brzuch po pierwszej ciazy i mam juz go teraz taki nabrzmialy ze szok:szok:tak to przewaznie tylko jak sie na jadlam to mi wywalal a od tygodnia mi nie chowa sie.Czuje ze w tej ciazy to szybko bede gruba bo skora na brzuchu jest juz rozciagnieta i w moment pilka mi wyskoczy.Zreszta juz teraz wygladam jak 4,5 miesiacu:dry::-D
 
Do góry