reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

po mnie raczej prędko widac nie będzie bo ja do chudziaczków nie należę :zawstydzona/y:
no i zauważyłam że chyba tylko ja nie mam w tej chwili suwaczka :-( postanowiłam go wstawic dopiero po wizycie u ginka więc jeszcze do środy:tak::tak:
 
reklama
Witajcie dziewczynki! Puchatko zdrowiej szybko! Ja też kichająca wściekle - wczoraj jeszcze bolało mnie gardło i miałam temperaturę, ale dziś mi już przeszło!

Witaj Aurelio!!

Iwonka, super że Vanesska już lepiej. Mam cichą nadzieję, że jeżeli posiedzę teraz dłużej w Wawie to może wreszcie by nam się udał jakiś wspólny spacerek? Niestety nie wiem na jak długo przyjedziemy, to zalezy od mojego promotora....

Czytałam na babyboom, że dwulatek śpi średnio w ciągu doby 14 godzin. Moje dziecko niestety szaleje w ciągu doby średnio 14-15 godzin, a śpi czasem mniej niż 10, bez drzemki w ciągu dnia.... i jak ja mam sobie wypocząć... ciekawe jakie będzie drugie bobo!

Ja w tej ciąży w ogóle nie czuję powiększonego biustu, a za pierwszym razem mi okropnie wywaliło. Co do brzucha to z natury mam duży, nie znoszę go... :no:

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
OlaK no moze sie i by nam udalo ale jak moja ma biegunje to lepiej niech dzieciaczki sie nie stykaja na razie bo wiadomo?????Lekarka sie pytala nas czy mielismy ostatnio kontakt z innymi dziecmi....Dobrze ze juz lepiej sie czujesz! A brzucha swojego tez nie lubie.Obiecalam sobie ze po tej ciazy to juz wezme sie za te swoje tluste sadlo i doprowadze do porzadku.Ja z natury jestem szczupla i wysoka ale z brzuchem:(
 
Ja jestem raczej nie szczupła, ale byłabym zadowolona ze swojej figury gdyby nie brzuch :wściekła/y:
Dobrze zobaczymy jak się Vanesska będzie czuła, no i jak długo w ogóle będę mogła czy musiała zostać tym razem...
 
A ja mam problem bo nie moge byc bez stanika,bo jak go zdejme to cycki malo mi nie odpadna tak mnie rwa:szok::wściekła/y:Jakby ktos mi za nie zlapal i ciagnal z calych sil:dull: Z Vanesska tak nie mialam:no:Juz widze pierwsza roznica miedzy jadna a druga ciaza:tak:
Dobranoc:-)
 
Cześć Dziewczyny :-)
Jak tam u Was dzis samopopczucie? Bo mnie dzis gardelko boli, spałam przy otwartym oknie i chyba dlatego :-( Mam pytanie do Was... czy w ciąży bedziecie chodziły do fryzjera? bo słyszałam rozne opinie i nie wiem co o tym sadzic, a mam juz umówiona wizete na czwartek.
Przesyłam wszystkim MAJÓWECZKĄ gorące niedzielne pozdrowionka :*
 
Witajcie Majóweczki!

Po mnie jeszcze nic nie widać, że będę mamusią, brzuch mam lekko wypukły, za to piersi bolą mnie okropnie, nie mieszczą się już do stanika,trzeba pomyśleć o zakupie nowego:-):-).Wydaj mi się, że wręcz trochę schudłam...
Dużo zdrówka tym przeziębionym :tak:.
 
Jesli chodzi o fryzjera to nie wiem jak to jest,ja w poprzedniej ciazy nic nie robilam z wlosami.Teraz powinnam sie ufarbowac i nie wiem co robic........
 
reklama
Witajcie Kobietki!!!
całkiem niedzielnie u mnie katarek juz mniejszy, został jeszcze tylko troszkę kaszel ale widac ta homeopatia troszkę na mnie podziałała:tak::tak::tak: a co do fryzjera to czytałam i słyszałam że dzidzuśkowi to nie szkodzi problem może byc raczej tego rodzaju że ze względu na zmiany hormonalne włoski się nie zafarbuja na taki kolor jaki powinien być:nerd: Wszystkim majóweczkom życze dużo zdrówka bo cos nas prawie wszystkie dopadły jakieś choróbska :crazy:ale szybko je wygnamy i będzie super:tak::tak::tak::-):-)
 
Do góry