reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam Dziewczynki!!
Dowiedzialam sie o swoim szczesciu w poniedzialek i nei jest ono jeszcze potwierdzone przez lekarza bo jest baaardzo wczesnie. Wg moich obserwacji owulacja byla 31 sierpnia w 18 dniu cyklu, czyli termin bylby na 23 maja.
Powiedzcie jakiego uzywanie obliczania-wg dnia ostatniej miesiaczki czy poczecia??
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe majowe mamusie :)
Chciałabym do was dołączyć- termin mam na 19 maja.
Mam 22 lata, starania trwały 3 miesiące- zaszłam w 3cim po odstawieniu tabletek anty.
A z objawów ? wrażliwe piersi, z dnia na dzień coraz bardziej, szczególnie sutki bolą.
Inne to ból brzucha czasami jak na okres, takie ciągnięcie. Ostatnio brzuch mnie pare razy baaardzo bolał, poszłam do lekarza i dał mi Duphaston, dał mi go bo go porosiłam bardzo i od wczoraj nic nie boli :).
Beta robiona 2 dni temu , wynik 1325 - co jest chyba dobrym wynikiem- 5 tydzien, jutro albo w poniedziałek przed wizyta u lekarza powtórze i modle się żeby bylo dobrze.
Mam nadzieje,że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
 
Carolline i Inatalial Witajcie kochane Majoweczki!!!! Gratuluje wam!!!
Jesli chodzi o wyliczanyb termin to ja akurat na podstawie ostatniej miesiaczki a inny termin tio okaze sie na badaniu USG pewnie.
 
No widze że nareszcie majówek przybywa :-):-):-):-) witajcie Carolline i lnatalial gratulacje wielkie ja jak dotąd jeszcze się nie otrząsnęłam z szoku że się udało:szok::szok: ale zobaczenie dwóch kreseczek to cudowne uczucie i życze go wszystkim starającym się kobietkom:tak::tak::tak:
 
Iwonka2006, wg tego kalkulatora ktory podalas, wychodzi wlasnie 23maja :-) czyli wg tego kalkulatora dzisiaj jest 5 tydzien, dzien 4. A ticker wylicza swoje :-)

Jak do tej pory objawy mam dosc subtelne, bo pobolewa mnie podbrzusze, mam wrazliwe, ale nie bolace piersi, tylko czasem mnie zemdli na jakis zapach. To chyba nie tak zle ? :-) Najgorsze jest siusianie w nocy i koszmary :dry: budze sie zmeczona.
 
reklama
Kacha, super masz termin - dzidzia będzie mogła dłuuuugo świętować urodziny.
Ja się urodziłam w podobnym terminie - 4 maja :tak:

Carolline, powiem Ci że przed 1. ciążą okropnie bałam się mdłości itd. A tymczasem nic takiego mnie nie nękało. Życzę i Tobie (zresztą nam wszystkim) spokojnej "bezobjawowej" ciąży, chociaż tak całkiem bezobjawowo to się nie da, niestety ;-)
 
Do góry