reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka odpoczywaj, na mnie ten upał też jakoś dziwnie wpływa, ale chcę wyciągnąć teraz R na grilla, lecz mężus za bardzo się nie kwapi, bo u jego siostry siedzi jego mama, która jak wiecie jest nieznośna, a on che dziś odpocząć

cfcgirl życzę Ci, żeby szybciutko ustąpiły te zawroty i kłopoty z błednikiem i już nigdy nie wróciły...trzymam za to kciukasy

Widzę, że większość zajęła się na dobre "szykowaniem gniazda", Jade mi też wiecznie coś nie pasuje, a to nie tu stoi, a to nie tak umyte, czy coś innego, dlatego skorzystałam, że R był w szkole i pomyłam okna po swojemu :tak:, no bo kto lepiej to zrobi jak nie ja sama :-D:-D:-D
 
reklama
Witam ja mam dzisiaj od rana skurcze ale co 30-20min wiec na razie na nic nie licze że coś ruszy nawet jeszcze torby do końca nie spakowałam zobaczymy jak będzie dalej:happy:
 
Madzia spokojnie jeszcze masz czas :tak:, a co do tych skurczy to pewnie przepowiadające, no nic zobaczymy...bo zazwyczaj te, których nie obstawiamy rodzą, więc może teraz Ty :tak::-)
 
Na porodowkach w Wawie rzeczywiscie jest jakis totalny kryzys z miejscami. Na stronie fundacji rodzic po ludzku znalazlam taka informacje.Moze sie komus przyda..

Sytuacja na porodówkach w Warszawie - Infolinia dla kobiet w ciązy
Informacje dla rodzących są dostępne przez całą dobę na Stanowisku Lekarza Miasta pod numerem telefonu 022 827 23 09
 
U nas pogoda się troszeczkę pogorszyła, ale mój mąż z kolegą odważnie moczą jajka hehe....

grają w piłkę, a ja się rozgrzewam biegając po nią jak wypadnie:sorry2::-p:confused2:
czy są jakieś wiadomości od Wiktorii? Pewnie już ma swoją kruszynkę przy sobie .

MM twoja kruszynka już ma miesiąc, ależ ten czas leci.
 
Wiecie co zaczynam powoli wątpić czy moja Hania (potwierdzona przez 2 lekarzy 4 razy) jest rzeczywiście dziewczynką, kto mnie spotka mówi że noszę chłopca bo tak wyglądam.:szok::baffled::szok::baffled: Nikt jeszcze nie obstawiał dziewczynki, a mąz nabiera nadzieji po każdej takiej wypowiedzi. Najwyżej będzie chodzić Mateuszek w sukienkach :laugh2::-D:laugh2::-D

Nie martw się, u mnie też wszyscy obastawiali chłopca z wyglądu, a tylko raz miałam potwierdzoną dziewczynkę, bo więcej razy nie chciała się pokazać :-) No i urodziła się dziewczynka :tak:
 
MM, rzeczywiście musi być jedna wielka kiszka na tych naszych porodówkach skoro aż infolinię uruchomili..... aż strach!

Madamagda, achhh pomoczyłoby się, pomoczyło..... a ja dziś siedzę w domu nawet mi się do ogrodu nie chce wyjść :-(

Iwonka, odpocznij sobie trochę.... nie ma co przesadzać w tych ostatnich dniach....

Wiktoria trzymaj się kochana!

Cfcgirl, super, że Marysia taka grzeczniutka. Oby zawroty głowy ustąpiły!

Madzia, a nie będziesz spokojniejsza, jak dopakujesz torbę na wszelki wypadek?
 
Witam mamusie!
Widzę, że się nadal rozdwajamy!
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
Znów wpadam tylko z doskoku, ale zostanę na dłużej, sprzedałam Mikołajka Babci i odpoczywam troszkę.
 
Lady, ja miałam cesarkę na Chaułbińskiego, przez 4 dni miałam skurcze przepowiadające, po nich odeszły mi wody i zdecydowali, że tną. Trzymali mnie te 4 dni, żeby maluszek dojrzał jeszcze troszkę.
A cesarkę robił mi Jagielski, bo akcja tak szybko postępowała, że moja lekarka nie zdążyłaby dojechać. Na szczęście Jagielski to jej mąż i zadbał o mnie odpowiednio. Zszył mnie pięknie, szwy mam już zdjęte.:-)
 
reklama
Witam was, majóweczki, jestem grudniówką 2006, przekazuję wiadomość od naszej grudniowej i waszej majowej koleżanki aenye - mały Maksik urodził sie dziś siłami natury o 15.50, 3960g, 60 cm:)
Ja serdecznie gratuluję wszystkim mamusiom i życze szczęśliwego rozwiązania tym jeszcze nierozdwojonym:-)
Pozdrawiam!
 
Do góry