reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Lady, ja miałam cesarkę na Chaułbińskiego, przez 4 dni miałam skurcze przepowiadające, po nich odeszły mi wody i zdecydowali, że tną. Trzymali mnie te 4 dni, żeby maluszek dojrzał jeszcze troszkę.
A cesarkę robił mi Jagielski, bo akcja tak szybko postępowała, że moja lekarka nie zdążyłaby dojechać. Na szczęście Jagielski to jej mąż i zadbał o mnie odpowiednio. Zszył mnie pięknie, szwy mam już zdjęte.:-)

no to bosko :tak:

ja juz spakowana , zwarta i gotowa ...jutro rano 6: 20 wyjazd do Wrocka :tak:
boje sie jak cholera ....ale tylko tego że będe musiała wejść na sale na własnych nogach i zobacze wszystkie aparatury :baffled:

no ale nic ...nikt tego za mnie nie zrobi :sorry2::dry:
 
Aenye gratuluje duzego synka.

Gloria trzymam kciuki za szybkie malo bolesne rozwiazanie
 
Na porodowkach w Wawie rzeczywiscie jest jakis totalny kryzys z miejscami. Na stronie fundacji rodzic po ludzku znalazlam taka informacje.Moze sie komus przyda..

Sytuacja na porodówkach w Warszawie - Infolinia dla kobiet w ciązy
Informacje dla rodzących są dostępne przez całą dobę na Stanowisku Lekarza Miasta pod numerem telefonu 022 827 23 09

Napewno się przyda, dzięki, że o nas pomyślałaś...u mnie to raczej w najblizszych dniach raczej się nie przyda, ale na wszelki wypadek zapisałam numer w telefonie i jakby co będę dzwoniła...zastanawiam się tylko kiedy się zacznie na dobre, bo już mam dość, no ale cóż widocznie tak musi być :-(

Cześć Aurelko!!! Jak się czujesz???

aenye - mały Maksik urodził sie dziś siłami natury o 15.50, 3960g, 60 cm:)

Aenye GRATULACJE!!! Kolejny "wysyp" trwa :tak:, ciekawa jestem na który załapię się ja :tak:;-)

Gloria trzymam kciukasy, żębyś szybciutko urodziła i miała już Maleństwo za chwilkę przy sobie :tak:


L4dY-bIrd Będzie dobrze, myślami i serduchem będziemy z Tobą, dawaj znać :tak:


Ja to chyba posiedzę na BB jako dwupak z tymi, które mają termin na koniec maja, albo i jeszcze zachaczę o czerwiec...hmmm...już przestaję wierzyć, że urodzę przed terminem...chyba, że cud się zdarzy, a dziecko to przecież CUD :tak::-)

Powiedzcie mi, jeżeli odszedł mi czop w nocy z piątku na sobotę koło 3:00, był z krwią, a do nia dzisiejszego wychodzą resztki tegoż śluzu, ale już niepodbarwionego krwią, to kiedy powinnam urodzić, bo ja to już mam tak zamątane w głowie, że :szok:? Wg teorii oczywiście, bo w praktyce to różnie bywa :baffled:
 
Widze ze wiesci od aenye juz przekazane wiec doloze jeszcze kolejne ale od Wiktori ze tez juz jest szczesliwa mamusia,miala cc
"Juz po cesarce.Maly caly i zdrowy.Ja nadal nan lekach,cisnienie wysokie,nawet nie pamietam ile wazy,chwile go widzialam plus morfina odpływam"

i od Aenye sms
"Malu Maksik urodzil sie o 15:50,po 50 minutach od podlaczenia oxy:-) w ciagu 25 minut z 4 cm zrobila sie pelne rozwarcie!A od 7 do 14:30 spalam i kimalam na zmiane dzieki zoo :-),Ale i takbolało w ch....!:-)Mały jest glodomorkiem,3960,60cm:-)I wisi na cycku:-)Ma czarne wloski,jest cudny i tlusciutki,choc zupelnie do Filipka nie podobny:-))ani do zadnego z nas hehe :-)"
 
reklama
witam :-)gratulacje Aenye:-) ja dzis cala chalpke posprzatalam i okna umylam i nadal nic:-(myslalam ze chociaz to mi pomoze a tu nici z tego:no:mialam skurcze ale moze ze trzy takie mocniejsze a reszta to normalnie jak zwykle:wściekła/y:cos mi sie zdaje ze mnie czeka wywolywanie :-(ale jak by nie bylo to jeszcze 12 dni mi pozostalo choc ja bym juz mogla dzis rodzic:tak:ide cos przekasic bo wrocilismy wlasnie ze spacerku :-p
 
Do góry