reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Dzięki bardzo ;-) Tak własnie myślałam, bo gdzieś czytałam już o tym, ale zapomniałam ... :/ .... a w ogóle bolą mnie pachwiny jesuuuuuuuuu oszaleje ...
 
apropo tego materaca, to nam w sklepie powiedzieli, że zależy od pory roku, bo w lato układać malucha na stronie z gryką, a w zimę na stronie z kokosem :)
 
apropo tego materaca, to nam w sklepie powiedzieli, że zależy od pory roku, bo w lato układać malucha na stronie z gryką, a w zimę na stronie z kokosem :)

mi tez w sklepie mówili o lecie i zimie, tylko oczywiście zapomniałam jak to miało być i jak poznać, która strona jest z czym, ale jak zdejmę pokrowiec, to może będzie to wyczuwalne....

Przed chwilą listonosz przyniósł Oilatum - wszystko już mam, tylko czekać na Maleństwo ;)
 
no a mi dzis przyszla wanienka ze stelazem i fotelikiem ;-) i juz wszystko gotowe na przyjscie na swiat Tymusia ;-) no ale jeszcze tydzien musi poczekac (tak przewidzial lekarz ;-)
ale ile ja sie naszukalam wanienki zwyklej z odplywem i zeby fotelik do tego pasowal i stelaz i jeszcze w jednym sklepie zamowic, eh, ale juz jest ;-)
 
reklama
magglow, cyknij fotki tego zakupu, bo ciekawa jestem, ale jeśli Ci się oczywiście chce.
salsera, o ho ho. Niczym na ślub Williama i Kate taka zastawa. Ja też mam jeden taki porządny biały z Chodzieży, ale to od święta widzi światło dzienne.

A ja nie mam najważniejszego - imienia!!!
 
Do góry