reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

ja dokupiłam posciel tak mi sie bardzo podobała dla dziewczynki oto link posciel nr 14 słodziuchna róż w gwiazdki z misiami...
ARUŚ - POŚCIEL 5 EL BAWEŁNA 120x90 WZORY PRODUC (1569501120) - Aukcje internetowe Allegro


Ja u jednego sprzedawcy kupiłam materiał i sobie uszyłam pościel ale do wyboru miał materiały identyczne z tymi co na tej aukcji są pościelki. Tak więc w pierwszej chwili jak materiał przyszedł to oczywiście zalatywał impregnatem ale po wypraniu pościel jest ok. Nie jest to ta sztywna bawełna a grubego splotu. Ja jestem zadowolona. A kolorek ładny wybrałaś. Ja w niebieski poszłam ;)
 
reklama
a mi dzisiaj przyszedł leżaczek, M. ma go złożyć jak przyjedzie bo pojechał oddać lawetę. A i koszula tez jest juz do odebrania, rano był listonosza le byłam na KTg i teraz muszę iść odebrać na pocztę.
 
Dziewczyny może którą sto zainteresuje... Mam do sprzedania leżaczek BRIGHT STARTS LEŻACZEK ŻYRAFKA DO 18kg.
Zdublowały nam się prezenty. Sprzedam go za 159 zł plus koszt wysyłki. Leżaczek jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Chyba nawet będziemy mieli paragon czyli gwarancja w sklepie SMYK. 3076a.jpg3076.jpgda03c4070c8824e26670f1ebfb41966b.jpg
 
Łomatko jaki wybór kolorów. Powinni dawać tylko 2-3 to człowiekowi łatwiej byłoby się zdecydować. My myśleliśmy sporo aż weszła nowa kolekcja i z niej wybraliśmy.
Futrzaczku śliczny wózek, mam nadzieję że będzie wam dobrze służył :)
 
futrzaczku, super wózio. Mnie się jednak wszystkie podobają. Najbardziej to gładkie kolory, ale co do stelaży czy kółek nie mam faworytów. Mój odbiorę po porodzie chyba.
adiaps, niestety nie kupuję jeszcze leżaczka, bo mnie moja siostra wyzwała ostatnio, ze mam dać szansę innym, a nie że wszystko sama kupuję, więc z kilkoma rzeczami się wstrzymam.
 
reklama
Do góry