reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Marzena stawiam na niebieski:)

Ewelina śliczne ciuszki a te body z misiem i króliczkiem przesłodkie :):)
 
reklama
mila ja kupowałam taką poduchę chrześnicy do pokoju. Fajna jest,ale chyba praktyczniejsza dla dziecka niż dla dorosłego. Także mi się wydaję,że do karmienia to nie za bardzo
ewelina super ciuszki :-)
marzena mnie podoba się wózeczek ten z niebieskim ;-)
 
Ostatnia edycja:
ewelina, fajny komplecik- pościel, ubranka, Też tak miałam robić, ale..zapomniałam:-D

marzenka, ja głosuje na ten z niebieskim.
 
Dziewczyny świetne wózki, widzę że już chyba większość ma ten zakup juz z głowy. Mój wózeczek stoi cały czas zapakowany w kartonie i już nie mogę się doczekać końca kwietnia kiedy go już rozłożę.
Ewelina śliczne ciuszki.
 
Dziewczyny świetne wózki, widzę że już chyba większość ma ten zakup juz z głowy. Mój wózeczek stoi cały czas zapakowany w kartonie i już nie mogę się doczekać końca kwietnia kiedy go już rozłożę.
Ewelina śliczne ciuszki.
Alex ale masz silną wolę ja jak tylko kurier przyniósł wózek odrazu musiałam go poskładać i przetestować. Uznałam że muszę sprawdzić czy wszystko jest wporządku z nim w razie gdybym musiała coś reklamować.
 
to jest taki model chusty.
co do chust to nasi znajomi zakupili w ramach prezentu dla Oli taką chusta tkana NIMAR, prof. instrukcja, haft, GRATIS (1474496483) - Aukcje internetowe Allegro kolor brun z kwiatkiem i napisem niezłe ziółko :)
Powiedzcie mi dziewczyny co myślicie o takim fotelu czy będzie wygodny do karmienia NOWOŚĆ ! FATSO MEGA XXXL EKOSKÓRA + PUFKA GRATIS (1490639448) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy w aukcji piszą ze niby jest polecany, hmmmm

Ja mam ten fotel z pufką w kolorze e-cru i uwazam ze do karmienia nie bedzie wygodny... On jest wypelniony granulatem(takim steropianowym) i doslownie sie w niego wpada. Siedzi sie strasznie nisko i ciezko sie z niego wstaje. Takze pewnie z dzieckiem bedzie jeszcze trudniej. W tej chwili pelni u mnie funkcje "atrakcji turystycznej" jak przychodza goscie to ktos zawsze sie na nim kladzie:) I wlasnie w nim jest bardziej pozycja lezaca niz siedzaca. Zgadzam sie z ktoras z dziewczyn ze fajna sprawa dla dziecka, bo czesto Oskarek szwagierki z niego korzysta:D
 
Dzieki dziewczyny :]

milla_84 Ladna ta chusta,gdybym miala kupic taka to napewno kolor- Brun :) To jest lepsze niz zwykle nosidelko? Bo mi sie wydaje to dziecko takie pozginane w tej chuscie :p

Alex2712 No ja bym nie wytrzymala do kwietnia hehe :D
Jak moj przyjdzie to tez odrazu go poskladam i zobacze czy wszytsko ok.
Zeby wlasnie nie odsylac z powrotem na ostatnia chwile,tym bardziej ze pisza w tym sklepie ze przesylka moze przedluzyc sie od 2-3 tyg jesli nie bedzie tego koloru co chce :/
 
reklama
a ja się pochwalę moimi ostatnimi zakupkami:-)
oczywiście mój mąż powiedział że jak się chłopiec urodzi to sama będę w tym chodzić:-p:-D bo nie chciał kupić hihih
DSCF4652.jpgDSCF4654.JPGDSCF4653.JPGDSCF4655.jpgDSCF4656.jpg

a pozastałych ciuszków zrobię zdjecia wkrótce:zawstydzona/y::-p
 
Do góry