reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
A ja dostałam wczoraj od kumpeli poduszkę z dziurką poporodową. Sama dostała w gratisie przy zakupie wózka, a nie miała okazji użyć bo miała cesarkę. Mam nadzieję że się sprawdzi, usiadłam na próbę i faktycznie, strategiczne miejsca są odciążone :) Cieszę się bo nie chciałam kupować, szkoda mi było kasy, wolałam zainwestować w taką do karmienia, ale jak dostałam to mam nadzieję skorzystać.
 
Dziewczyny śliczne zakupy
Ewelina super paseczkowa kolekcja ubranek:-), moja siostra też tak ma tylko ona uwielbia białao czerwone i białao granatowe paseczki:-)
 
salsera ciekawe jak podusia się sprawdzi po porodzie..
ja jakoś byłam przeciwna takim wynalazkom.. po kupnie poduszki C ;-)
no i na szczęście mogłam siadac bezproblemowo...
ale też słyszałam ze się przydaje...
fajnie że koleżanka Ci ją dała:tak:
 
Dziewczyny znacie jakiś rozsądny cenowo sklep internetowy z rzeczami dla matki i dziecka - do porodu? Nie mówię tu o allegro,bo tu akurat jest tak,że jak są majtki poporodowe,wkładki laktacyjne to nie ma w ogóle koszul do karmienia czy pieluch tetrowych. A ja chciałabym kupić wszystko za jednym zamachem i opłacić jedne koszta przesyłki.
 
niestety nie zawsze sie tak da, a moze poszukalabys jakiejs hurtowni w okolicach swojego zamieszkania? Ale wkladki i majtki mozna kupic w aptece i raczej chyba znacznie sie nie roznia cena od tych w necie...Ja wkladki laktacyjne kupuje z firmy Penaten- za 50szt place 18zl w aptece.
 
ja ostatnio zaczęłam się orientować w kwestii tych wkładek laktacyjnych i przeraziłam sie, gdy zobaczyłam cenę w markecie - z serii bella mama - 30 szt. 10zł...
i udało mi sie kupić okazyjnie w Rossmannie z serii babydream 30 szt. za 3 zł:-) (od razu wzięłam 3 kartoniki), normalnie kosztują ok. 6 zł, ale to i tak taniej niż te, o których piszesz mandrzjczuk. No chyba, że te Twoje są jakieś wypasione, ale te z babydream wyglądają całkiem nieźle i mają klej do przyklejenia do stanika.

Aha - Dziewczyny, które kupowały kubusiową pościel - jesteście z niej zadowolone?? Bo nie wiem, czy zamawiać... a pisałyście, że jakaś sztywna, czy coś...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lepi, ja też kupiłam te wkładki z Rossmanna, ale na razie tylko jedno pudełko:) Chyba nie trafiłam na tą promocję co Ty:) Moja koleżanka ich używa i bardzo sobie chwali, więc się nawet nie zastanawiałam, bo i bez promocji to rozsądna cena za podobno całkiem niezły produkt:)
 
Do góry