reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Ja kupiłam duże łóżeczko 140x70 które później przerabia się na normalne łóżko dla dziecka. Jeśli chodzi o cenę też patrzałam aby było w miarę tanie za to do tego kupiłam dobry materac. Turystyczne dosłałam od koleżanki i będzie spełniało później rolę kojca, a jak narazie w salonie mam kołyskę aby w dzień mała na dole leżała i dzięki temu nie będę musiała po schodach z nią cały czas chodzić.
 
reklama
jaipur niezłe zdjęcie haha
a kolorek chusty ładny , i w miarę ciemny więc jest ok..
ale nie wiem czy wiesz ze chusta kółkowa nie jest na dłuższa metę dobra, tylko na krótkie spacerki bo obciąża jeden bark...
a zwykła rozkłada się na całe ciało

salsera wiesz się zastanawiam czy będzie wam się chciało demontować specjalnie na tą działeczkę to podwyższenie niemowlęce ...
no ale jeśi chcecie na działkę to sie moskiteria przyda:tak:

a światełko raczej nie zstapi nocnej lampki ono się samo wyłącza po jakimś czasie i jest bardzo słabe .. wręcz ja nic nie widziałam w łózeczku poza światełkiem i i tak zapalałam zwykłe..
no a po 2 na noc mała spała ze zgaszonym światłem.. żeby w razie gdyby się przebudziła zasnęła ponownie a nie otwierała oczy i się rozbudzała rozglądając na boki i widząc wszystko dookoła;-)
 
Ostatnia edycja:
Kamcia to nie ja mam turystyczne aby zabierać na działkę, ja mam normalne łóżeczko z możliwością przerobienia na łóżko, a turystyczne ma mi służyć za kojec jak już mała będzie większa. Ja nawet nie mam działki, a na ogródek przed domem nie będę łóżeczka wystawiać.
 
Próbuję kolor wózka wybrać :((( Tragedia. Byłoby 5 to poszłoby szybciej.
WÓZEK TAKO WARRIOR +FOTELIK+GONDOLA+MASA GRATIS Ten z niebieskim mi się podoba. I podobny ale z czerwonym lub odwrócone kolory i to co czarne to czerwone a co czerwone to czarne.

ja widze tylko 3 kolory to z tych trzech wybrałabym ten niebiesko - czarny:tak:

chyba ze coś źle widze to powiedz mi gdzie jest większa kolorystyka:-p
 
Na tej stronie są trzy kolory. A to o czerwonym i czarnym to tak żeby się domyśleć :D

de4a0f1c4a57ec39.jpg

8420671_1_497d_d.jpg

warriorszarografitowy_big.jpg

żeby było w kupie i widoczne :)
 
mandrzejczuk dzieki :) Na allegro tez je sprzadaja :)

Ja dzisiaj zaszalam troszke i kupilam kilka ciuszkow itd :]
Kupilam takie body na bok zapinane zebym nie musiala mu tej glowki tak przepychac przez te normalne body :)
Popstrykalam kilka fotek XD
A po niedzieli zamawiamy wozek :DDD

Teraz zastanawiam sie nad tymi butelkami i sterylizatorem
Ma/miala to ktoras z was ?

butelki - PHILIPS AVENT zestaw startowy butelki smoczki w PL (1502891385) - Aukcje internetowe Allegro
sterylizator - Philips AVENT Elektryczny sterylizator parowy. (1495447152) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 49
  • 7.jpg
    7.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 47
  • 5.jpg
    5.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 52
  • 4.jpg
    4.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 42
  • 6.jpg
    6.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 44
  • 2.jpg
    2.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 44
  • 3.jpg
    3.jpg
    64,8 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Śliczne ciuszki! Dla mnie wszystkie pasiaczki są cudne. Lubię jak dziecko wygląda jak gąsieniczka :D

Ja używałam tego sterylizatora przy Paulinie i nie mam zastrzeżeń. Przy naszej wodzie szybko się zakamieniał ale też szybko się go odkamienia więc to nie problem. Jeśli w ogóle go potrzebujecie. Ja bym drugi raz nie kupiła - przy Pauli zależało nam sterylnych butelkach żeby uniknąć wszelkich infekcji buzi bo dla niej mogły być groźniejsze niż u innych dzieci. Ale jak dziecko zdrowe to ja bym się już zastanawiała. W każdym razie przy sterylizatorze są 2 butelki już do tego dokupiłabym jeszcze jedną małą i więcej też bym nie kupowała. Nie wiem jak spisują się smoczki aventu - niech się wypowie ktoś kto używał.
 
reklama
Do góry