reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

styna my kuilismy małej tą zebrę na dzień dziecka, miała pół roczku , więc wtefdy jeszcze nie umiała na nią wejść ale 2 miesiące później już sama zarzucała nogę :-D
no i zebra to jedna z jej ulubionych zabawek , Tylko Ty tam obcykana jesteś , może znajdziesz jakąś w tańszej cenie:-p
u nas zebra kosztuje 60euro:tak:
ale ja akurat kupiłam w promocji za 53:-p

a co do ebaya irlandzkiego dzięki za stronkę nawet nie wiedziałam ze też mamy taki:-p:zawstydzona/y:
no i mam pytanie ,czy można płacić przy odbiorze?? bo ja wolę zawsze taką formę płatności...
później sobie poszukam u nas jakichś fajnych towarów:-p
 
reklama
Nie musisz płacić przez pay pal ale uwierz mi to bezpieczna forma transakcji osoba od której kupujesz pieniądze widzi że są wpłacone odrazu po dokonaniu płatności, ale nie dostaje ich na konto dopóki ty nie potwierdzisz że otrzymałaś towar zgodny z opisem. Mało tego tutaj kupujący jest zawsze chroniony więc np. jak napiszesz że nie dostałaś towaru to mimo że sprzedawca ma potwierdzenie że go wysłał to i tak pay pal oddaje ci pieniądze. Jest to dużo bezpieczniejsze niż wpłata na konto, ja korzystam z tego 4 lata i zdarzyło się kiedyś że nie dostałam towaru napisałam maila do pay pala i kilka dni później dostałam pieniądze z powrotem.
 
Dziewczyny nie wiem jak długo,ale w Pepco są wyprzedaże do -50%. I tak jak zerknęłam to body są po 5,99zł, półśpiochy po 4,99zł, pajacyki po 7,99zł...Wszystko bawełniane,więc za tą cenę to chyba warto zrobić nalot i zaopatrzyć się w trochę ciuszków ;-)
 
IMG_0344.jpgMoje dzisiejsze łowy!!
IMG_0345.jpg
 
Dziewczyny te body i koszulki są w Intermarche chyba po 12zł więc okazja jak się podobają i na zakupy!!!!
 
reklama
Do góry