reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

styna odp ci na priv
agaf zajebiste ciuszki!!!!!!!!!!!!!!! Kocham te disney-owskie szmatki ale u mnie nigdzie nie moge takich znalezc, no a porciaki w krate sa bombowe!!!
Ja dzis odkrylam u mnie sklep coccodrillo fajne ciuszki i niedorgie pajacyki i bodziaki po 10-13zl, ale dzisiaj kupilam tlyko skarpetki ;-) a do Pepco tez dzis zalece
 
reklama
styna odp ci na priv
agaf zajebiste ciuszki!!!!!!!!!!!!!!! Kocham te disney-owskie szmatki ale u mnie nigdzie nie moge takich znalezc, no a porciaki w krate sa bombowe!!!
Ja dzis odkrylam u mnie sklep coccodrillo fajne ciuszki i niedorgie pajacyki i bodziaki po 10-13zl, ale dzisiaj kupilam tlyko skarpetki ;-) a do Pepco tez dzis zalece

W coccodrillo jest coś taniego??? To może się przejdę. Bo generalnie tam jak dla mnie drogo jest :(
 
Śliczne ubranka macie dziewczyny, normalnie od każdej z was mogłabym sobie coś podebrać do mojego kompletu, nawet dla dziewczynki :-D:-)

Nam brakuje jeszcze wózka, kocyków, pieluszek, wanienki, przewijaka i kosmetyków. I będziemy gotowi. No i kompletnie nic dla mamy do szpitala nie mam. A chyba w najbliższym czasie o tym powinnam pomyśleć ;-)

A w ogóle z ciążowych zakupów mogę już powiedzieć, że nie wyobrażam sobie ciąży bez dwóch rzeczy, wkładek laktacyjnych i detektora tętna. Najlepsze co kupiłam.
 
te pampersy to wszytskie takie są , mi też się zawsze podobały
jeszcze pamiętam w opakoweaniu są 2 wzory i co 2 pampers jest inny:tak:
i fajnie się dziecku tak naprzemiennie zakłada:-D
później większe to są jeszcze z niebieskim paseczkiem te 4 chyba jek się nie mylę..
ale fajne są...


a te z tymi piłkarzami.. chyba mój D by wszytskie zachoewał na pamiątkę:-D i nici z przebierania:-p
 
W coccodrillo jest coś taniego??? To może się przejdę. Bo generalnie tam jak dla mnie drogo jest :(

no ceny ogolnie nie sa niskie ale u mnie przynajmniej jest duzo przecen, bo jak normlanie widzialam bodziaki po 23zl to przecenione na 10-13zl, skarpetki z 7zl przecenione na 4zl, wiec jeszcze nie jest tak zle.
Lece zaraz do Pepco moze i u mnie sa promocyje
 
A u mnie w coccodrillo, jak byłam ostatnio to nie mieli nic na rozmiar 62 :-( A weszłam, bo widziałam na szybie, że pisze promocja. :-) Jakoś upatrzyłam sobie sklep 5.10.15 :-), a szczególnie ostatnią promocję jaką mieli.
 
a tak a propos sklepu coccodrilo - moja znajoma jakos na początku roku kupiła kombinezon zimowy przeceniony ze 180 na 50 zł! niezła przecena!;-)

Dla mnie najwiekszym problemem zakupowym są biustonosze laktacyjne!!!! Dotychczas biust nie duzo mi urósł i tak sie zastanwiam czy pod koniec ciąży lub po porodzie jeszcze mi urośnie i o ile??? :confused: wiem, że do szpitala muszę mieć ze 2-3 bawełniane biustonosze, więc powinnam już kupić, żeby wrzucic do walizki "szpitalnej". Powiedzcie czy powinnam kupić na taki rozmiar jaki mam aktualnie czy np. rozmiar większy????? :confused:
Chciałam zamówić na allegro takie w dwupaku, ale syszałam od kogos, że generalnie to wszystkie biustonosze laktacyjne mają zawyżoną numerację! Jakie macie z tym doświadczenia? A może powinnam po prostu isc do sklepu i jakis dobrac - no ale oczywiscie wtedy zapłace dużo więcej niz na allegro. planowałam,ze te pierwsze do szpitala i na pierwsze dni po domu zamówie jakies tansze, a poźniej jak już ustabilizuje mi sie rozmiar biustu będę sobie lepsze kupować (najlepiej takie z fiszbinami) ;-)
 
A ja dzisiaj weszłam do reala i upolowałam body za 3,99 zł za sztukę, nieźle co!!
A oto te bodziaki
body.jpg
 
Alex to faktycznie tanio:) a jak one jakościowo, bo ja kiedyś oglądałam tam body też w promocji ale jakoś mi materiał nie odpowiadał:(
 
reklama
Do góry