reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

....a jesli chodzi o szorstkość ubranek to jest na to sposób - prasowanie! ;-)


Bardzo odkrywcze, bardzo, uznam to jako żart :-)
Na pocieszenie powiem, że pół roku prałam w płatkach mydlanych, tak źle dziecko reagowało na proszek i na wodę w kranie. Ale tym razem może być zupełnie inaczej i na to liczę :-)

U mnie problem sztywnej pościeli jest rozwiązany, motywy są naszywane i wszystko od nowości jest miłe dla ciała.

A te wyssawki do sutków... szczerze mówiąc nie wierzę w ich działanie. Miałam sutki wklęśnięcie, które reagowały na dotyk ale zbyt krótko i nie zawsze. Do tego doszła duża, pełna pierś i córka nie mogła ich chwycić a noworodek denerwuje się bardzo szybko, szczególnie jeśli nie może zaspokoić głodu, więc z każdą minutą jest coraz gorzej.

Potrzebowałam aż 3 miesięcy bardzo bolesnego ssania przez nakładki, żeby sutki w ogóle nadawały się do karmienia, a dziecko musiało urosnąć. Nie wiem jak długo trzeba się samemu męczyć, żeby przy pomocy jakiegokolwiek urządzenia wyciągnąć sutki, skoro dziecko potrzebowało 3 miesięcy i karmienia co dwie, trzy godziny całą dobę...
 
reklama
styna ja wiem że używane wyglądają co niektóre jak nowe a raczej większość :tak:
ale ja jkoś nie jestem za używkami i to dlatego:sorry:

teraz tk , jak narazie wynalazłam coś takiego , możesz kupić mu 2 tańsze zabaweczki (nie wiem czy dobrzre szukałam)
Fisher-Price Roll N Racers 6m+ on eBay (end time 24-Feb-11 14:46:41 GMT)
*NEW* WITHOUT BOX CHAD VALLEY LIGHT & SOUND AEROPLANE on eBay (end time 28-Feb-11 11:57:53 GMT)
BRAND NEW Fisher Price Spinnin' Around Musical Zoo on eBay (end time 19-Mar-11 21:56:17 GMT)
Fisher Price Little People Noahs Ark on eBay (end time 05-Mar-11 21:05:11 GMT)

bo jeszcze się połapać nie mogę , ale fajnie jest dostać 2 prezenty .. my tu jak kupowaliśmy dzieciom na roczek to zawsze coś większego i jakiś mały dodatek , chłopcy dostawali samochody , samoloty , klocki , a do tego jakies małe ciuchcie , czy laptopa edukacyjnego .. albo misia pluszaka są takie zielone edukacyjne..
mozesz też zainwestować z zebrę , jest super
**BNIB Fisher Price Bounce and Spin Zebra!** on eBay (end time 03-Mar-11 18:34:45 GMT)


a teraz pytanie .. ile to jest na euro?? 0.99
Leapfrog My Pal Violet on eBay (end time 27-Feb-11 22:16:17 GMT)
o włąśnie ten pluszak jest taki tyulko zielony
bo ja mam tego i u nas kosztuje 25euro a tu taki tani:szok: i nowy:szok:

i 2 pytanie jaak mogę zamówić to:
CLIPPASAFE LARGE STORAGE TOY HAMMOCK - FREE DELIVERY on eBay (end time 24-Feb-11 20:32:34 GMT)
 
a ja sie pochwale co mi kolezanka przyniosla, skubana niezle sobie wykombinowala z tym prezentem-lapuwka, bo musialam dac jej rabat na paznokcie :-D do tego dresiku sa tez body z misiem ale kurde nie bardzo wiem co to jest to po lewej stronie...recznik to chyba to nie jest...moze jakis otulaczek? Zwykly bawelniany kocyk? hm...



Uploaded with ImageShack.us
 
Mandrzejczuk ślczny dresik uwielbiam takie kompleciki, i potwierdzam to co napisała sylwia to bawłniany dwustronny kocyk. Sama taki kupowałam bo się super sprawdza w ciepłe dni, jest milutki dla dzidziusia i przewiewny w przeciwieństwie do polarowych, bo to 100% polyester
 
Mam póki co problem z głowy, bo dostałam laktator ręczny od szwagierki, taki:
Produkty - Canpol
Sama zastanawiałam się nad elektronicznym, ale póki co poczekam jak sytuacja się rozwinie ;-)

Jaipur - my 2 lata temu kupiliśmy ultradźwiękowy nawilżacz, jest cichy, jonizacją i właściwościami antybakt.i grzybobójczymi, taki:
http://www.cppolska.com/oferta_c_n_313.php
kupiony wleroymerlinw promocji, model 313c.

Melia - super zakupki, a zestaw od koleżanki, Mandrzejczuk - świetny, zniżka murowana :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczymy,a ja mam dylemat: powiedzcie czy te najmniejsze body-powiedzmy w rozmiarze 62, to kupujecie na krótki czy długi rękaw? I drugie pytanko: na wyjście ze szpitala kupujecie komplecik typu: body+kaftanik+śpioch+czapeczka czy raczej jakiś dresik?
 
A mi dzisiaj przyszlo lozeczko z materacykiem :):)
M. juz je zlozyl .. ohh jaki byl dumny i szczesliwy :):) Napstrykałam mu pelno fotek, pozniej wstawie na "kąciku" :)
Teraz rozgladam sie za posciela i naklejkami .. No i nawilzacz tez musze kupic koniecznie, ale nie wiem czy moze taki zwykly co sie wode wlewa. A ostatnio widzialam tez w biedronce za 30zl chyba .. widzialyscie go moze? Mi tylko tak mignal jak juz stalam w kolejce i nawet nie poczytalam co i jak .
 
reklama
styna ja wiem że używane wyglądają co niektóre jak nowe a raczej większość :tak:
ale ja jkoś nie jestem za używkami i to dlatego:sorry:

teraz tk , jak narazie wynalazłam coś takiego , możesz kupić mu 2 tańsze zabaweczki (nie wiem czy dobrzre szukałam)
Fisher-Price Roll N Racers 6m+ on eBay (end time 24-Feb-11 14:46:41 GMT)
*NEW* WITHOUT BOX CHAD VALLEY LIGHT & SOUND AEROPLANE on eBay (end time 28-Feb-11 11:57:53 GMT)
BRAND NEW Fisher Price Spinnin' Around Musical Zoo on eBay (end time 19-Mar-11 21:56:17 GMT)
Fisher Price Little People Noahs Ark on eBay (end time 05-Mar-11 21:05:11 GMT)

bo jeszcze się połapać nie mogę , ale fajnie jest dostać 2 prezenty .. my tu jak kupowaliśmy dzieciom na roczek to zawsze coś większego i jakiś mały dodatek , chłopcy dostawali samochody , samoloty , klocki , a do tego jakies małe ciuchcie , czy laptopa edukacyjnego .. albo misia pluszaka są takie zielone edukacyjne..
mozesz też zainwestować z zebrę , jest super
**BNIB Fisher Price Bounce and Spin Zebra!** on eBay (end time 03-Mar-11 18:34:45 GMT)


a teraz pytanie .. ile to jest na euro?? 0.99
Leapfrog My Pal Violet on eBay (end time 27-Feb-11 22:16:17 GMT)
o włąśnie ten pluszak jest taki tyulko zielony
bo ja mam tego i u nas kosztuje 25euro a tu taki tani:szok: i nowy:szok:

i 2 pytanie jaak mogę zamówić to:
CLIPPASAFE LARGE STORAGE TOY HAMMOCK - FREE DELIVERY on eBay (end time 24-Feb-11 20:32:34 GMT)

A więc tak 0.99 to jest 1,17 euro, tylko to nie znaczy że ten misiu tyle kosztuje bo to jest aukcja więc wygrywa osoba która da największą kwotę, w tej chwili tylko jedna osoba go zalicytowała, a aukcja kończy się za 3 dni. Ten wieszaczek to również aukcja i kończy się za 6 dni. Aby móc licytować musisz założyć sobie konto na ebay i pay pal bo wszystkie płatności dokonywane są właśnie przez pay pal. Na twoim miejscu założyłabym sobie konto na tej stronie eBay.ie - Ireland's Online Marketplace bo to jest wasz irlandzki ebay i na pewno nie będziesz miała problemów z przesyłką, bo tu często widać dopisek na aukcjach że nie wysyłają do Irlandii. Jeżeli masz koło ceny dopisek buy now jest to nic innego jak opcja kup teraz i cena obok jest ceną właściwą za towar. W razie pytań wiesz gdzie mnie znaleść. Miłych zakupów. A ja się w tej zebrze zakochałam i chyba to kupię.
Mandrzejczuk śliczny prezent mam nadzieję że duży rabat dałaś koleżance. Mam pytanie do ciebie jako do eksperta od paznokci. Kilka razy robiłam tipsy za każdym razem u kogoś innego raz miałam akryle a chyba 3 razy żele, problem jest taki że max po tygodniu zaczynały mi podchodzić powietrzem i odpadać. Ostatnia kosmetyczka powiedziała że może po prostu moje paznokcie nie akceptują tipsów. Dodam że moje pazurki są bardzo zdrowe nie łamliwe nie rozdwajają się i są bardzo twarde. No i pytanie czy myślisz że to wina moich pazurków czy raczej kosmetyczek.
 
Do góry