reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

gag, poka poka :-D co kupiłaś..

ja myślę nad nawilżaczem powietrza, przeglądam oferty ale jakoś nie oszalałam na punkcie żadnego
 
reklama
Alex to się nazywa niplette (któraś z dziewczyn pisała) i stosuje się to cyt" by wyciągnąć sutek tuż przed karmieniem, przez kilka pierwszych dni po porodzie. Może być również stosowane przed zajściem w ciążę lub do jej 6 miesiąca, aby trwale wyciągnąć płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe". Ale napisali też, że jeżeli sutki reagują na zimno, dotyk czy podniecenie i twardnieją to karmienie nie powinno być problemem. Trzeba sobie lekko ścisnąć obszar wokół sutka i jak wysunie się on na zewnątrz poprzez stwardnienie to wszystko będzie ok.


A ja właśnie obserwuję kilka aukcji na laktatory i szukam okazji bo trafiają się nawet takie na gwarancji co niby ledwo rozpakowane były i użyte kilka razy a mi te "użyte" części nie przeszkadzają bo wymienię sobie na własne z poprzedniego laktatora a najdroższy i tak mechanizm :D Może trafić się aukcja nawet za 150 zł. a to 50 % ceny...
 
Ostatnia edycja:
milla_84 fajny projektor :) tez chce takie cos zakupic,tylko zastanawiam sie czy sa inne,nie z bajek:)

Ostatnio bylam z tesciowa w H&M i kupilysmy jeansy i koszule na 62 cm :)

Dzisiaj przyszledl nam taki lezaczek\fotelik z 7 roznymi melodyjkami i wibracjami XD

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71Kt2UNYPEL._AA1500_.jpg
 

Załączniki

  • ksks.jpg
    ksks.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 37
jaipur.....mnóstwo pierdółek takich jak: pieluszki tetrowe, białe i kolorowe, flanelki kolorowe i we wzorki, pokrowiec na przewijak, jakies płatki dla dzidziusia, podkłady gin., pampersy itd. i itp......a i wczesniej zamówiłam sobie otulaczek i kocyk z motherhood ;-)

nawilżacz tez ostatnio zakupiłam - ale taki niedrogi z tech-med - szczerze mówiąc to chyba nie był najlepszy zakup bo nie czuję poprawy.....dziś w nocy spróbuję wziąc na maksa - pewnie będzie troche bulgotać, ale może lepiej działać....;-)

za laktatorami tez sie rozglądam - bardzo chcę elektroniczny, ale troszku kosztują :-( zastanwiam się między aventem i tomme tippe
 
A ja się pochwalę, a co :-D przyszła mi dzis paczka z allegro z lampką o taką
Disney Tomy Projektor Kubuś Puchatek DELUXE 2015 (1454787536) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i kosmetyczne rzeczy i pieluszki tetrowe, a w poniedziałek zamawiamy zestaw z łóżeczkiem o taki :
ARUŚ 16EL.ŁÓŻECZKO SZUFLADA 5KOLORÓW GRYKA POŚCIEL (1463525342) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
kolor łóżeczka kasztan, wzór pościeli najprawdopodobniej 14, a na zmianę chcemy kupić pościel puchatkową :-)
śliczne łóżeczko mi też się ono podobało , i nie wiem czemu zdecydowałam się na turystyczne... aa już wiem bo byłby problem z kurierem.. ale szkoda.. bo nadal mi sę taki podobają...
a pośliel śliczna też mi się ta podoba i taka seledynowa chyba 34 kolor
no i zakupki widze udane.. lampka świetna

wczoraj czekając w, jak zwykle, mega długiej kolejce do mojej ginki, przeglądałam broszurkę aventu i widziałam, że jest coś takiego:

niplette - Szukaj w Google

teraz patrzę, że nietania to rzecz, ale może być pomocna. Sama nie wiem, jak to będzie z moim karmieniem, nie mam płaskich brodawek, ale jakieś takie małe...
omg.. mój brat pod takie właśnie coś podłącz\a krowy na farmie(sorki):sorry:
ale mi się tak kojarzy..
jesli ma się raczej wklęsłe piersi to takiego czegoś nie podłapią bo nie ma się to na czym podtrzymać..
ja już pisałam ze też nie miałam mega wystających no i jakoś wykarmiłam małą bez większych problemów(tylko z normalnymi typu pogryzienia ;-))
myślę że to tylko wywysły byle by się sprzedało a tk naprawdę za bardzo nie jest potrzebne

ewelina suiper ciuszki
 
Gag pościel puchatkową upatrzyłam u mnie w mieście w dziecięcym, wzór podobny do 1 tylko sam prosiaczek :-) Ta którą będę kupować nie jest sztucznawa :-)
 
Dziewczyny ta Puchatkowa pościel jest bawełaniana (jest to ta grubsza bawełna mocno spleciona) a ta sztuczność może wynikać z nakładanego wzoru i powinna zniknąć po wypraniu, bo wiele rzeczy bawełnianych tak ma, ale nie dam 100% że tak jest. Specjalnie pojechałam ją oglądać bo samej mi sie bardzo podoba ale jakoś nie do końca jestem przekonana, i chyba kupię narazie tylko poszewkę wypiorę i bedę wiedzieć, jak coś to dam znać na forum.
 
Gag ja też mam nawilżacz tech-med i jest fajny. Tylko trzeba dobrać moc wydmuchiwania. Może masz większy pokój niż mój bo u nas czuć różnicę już na połowie mocy :)
 
reklama
gag;6726713 [URL="http://allegro.pl/kubus-puchatek-disney-posciel-6-el-90x120-hit-i1474486029.html" pisze:
KUBUŚ PUCHATEK DISNEY POŚCIEL 6 -EL.90x120 HIT !!! (1474486029) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/URL]

ale Agaf napisała,że jest "sztucznawa", więc nie wiem o co chodzi....bo w treści aukcji napisane jest że to 100% bawełna :baffled:

tez zwróciłam uwagę na ten wpis, bo ta pościel mi się podoba...
 
Do góry