reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

myślę, że nie warto kupować specjalnej pościeli do wózeczka (no chyba, że ktos bardzo chce). Pewnie jak zaczniemy wychodzić na spacery to bedzie juz ciepło i wystarczy jedynie jakis cienki kocyk lub cieniutka kołderka, a na lato to pewnie juz nic albo tylko pieluszka. A na zime to nasze dzieci beda juz pewnie w spacerówkach, więc wtedy potrzebny bedzie spiworek.
 
reklama
Ja pewnie będę musiała kupić takie nakładki, bo nie mam takich wystających brodawek tylko bardziej płaskie (wklęsłe). Mam zamiar iść do poradni laktacyjnej w najbliższym czasie i zapytać się czy można coś na to poradzić.

to cię pociesze bo ja też mam płaskie , no ale mała mi wyciągła i bez nakładek jej się dobrze piło..
po karmieniu znów wróciły do normalności i sa takie płaściutkie..

i nic nie potrzebowałam dodatkowego do karmienia;-)
 
A ja się pochwalę, a co :-D przyszła mi dzis paczka z allegro z lampką o taką
Disney Tomy Projektor Kubuś Puchatek DELUXE 2015 (1454787536) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i kosmetyczne rzeczy i pieluszki tetrowe, a w poniedziałek zamawiamy zestaw z łóżeczkiem o taki :
ARUŚ 16EL.ŁÓŻECZKO SZUFLADA 5KOLORÓW GRYKA POŚCIEL (1463525342) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
kolor łóżeczka kasztan, wzór pościeli najprawdopodobniej 14, a na zmianę chcemy kupić pościel puchatkową :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja przy Dominiku mialam reczny laktator z aventa i bylam bardzo zadowolona.Teraz takze bede kupowala bo poprzedni dalam kolezance.Zastanawiam sie takze czy tym razem kupic elektruczny czy zwykly:sorry:Z recznym nie mialam problemow i zbytnio sie nie meczylam.W ciagu chwili mialam prawie pelna butelke bo tyle pokarmu bylo.Zastanawiam sie takze z jakiej firmy kupic czy ponownie z aventa czy z tommie:confused2:.
Napiszcie mi dziewczyny czy wy kupujecie jakies posciele do wozka? Ja jak na razie mam jedynie przescieradelko i nie wiem czy kupowac jakis komplet poduszke z kolderka czy tylko kocyk:confused2:


Ja kupuję Avent ale elektryczny. Wcześniej miałam też avent tylko ręczny i czasem łapa bolała. A firmy nie zmieniam bo skoro się wcześniej super sprawdził to po co kombinować :)

Pościeli do wózka nie kupuję. Na meteracyk w wózku kładłam kocyk cienki albo pieluchę flanelową kolorową. I do przykrycia też kocyk albo flanela. Z kocyków to kupiłam polarkowy cieniutki z ikei i pocięłam tak jak potrzebowałam.

Alex - avent ma takie coś do wyciągania brodawek ale stosuje się do 6 miesiąca jedynie albo przed ciążą. Potem chyba po porodzie. Mogę sprawdzić bo mam katalog :)
 
Ja pewnie będę musiała kupić takie nakładki, bo nie mam takich wystających brodawek tylko bardziej płaskie (wklęsłe). Mam zamiar iść do poradni laktacyjnej w najbliższym czasie i zapytać się czy można coś na to poradzić.

wczoraj czekając w, jak zwykle, mega długiej kolejce do mojej ginki, przeglądałam broszurkę aventu i widziałam, że jest coś takiego:

niplette - Szukaj w Google

teraz patrzę, że nietania to rzecz, ale może być pomocna. Sama nie wiem, jak to będzie z moim karmieniem, nie mam płaskich brodawek, ale jakieś takie małe...
 
lepi widziałam takie cudo na szkole rodzenia, faktycznie położna mówiła cos o ćwiczeniach na wklęsłe brodawki i takich akcesoriach.Nie skupiałam się na tym, bo moje to w ciąży się zrobiły murzyńskie wręcz:szok: fuj;)


milla, fajne zakupy:)
 
Ostatnia edycja:
to cię pociesze bo ja też mam płaskie , no ale mała mi wyciągła i bez nakładek jej się dobrze piło..
po karmieniu znów wróciły do normalności i sa takie płaściutkie..

i nic nie potrzebowałam dodatkowego do karmienia;-)

Kamcia mam nadzieje, że w moim przypadku będzie tak samo jak u Ciebie i maluszek mi je wyciągnie, bo bym nie chciała stosować tych nakładek, ale jak będzie trzeba to trudno.


Ja kupuję Avent ale elektryczny. Wcześniej miałam też avent tylko ręczny i czasem łapa bolała. A firmy nie zmieniam bo skoro się wcześniej super sprawdził to po co kombinować :)

Pościeli do wózka nie kupuję. Na meteracyk w wózku kładłam kocyk cienki albo pieluchę flanelową kolorową. I do przykrycia też kocyk albo flanela. Z kocyków to kupiłam polarkowy cieniutki z ikei i pocięłam tak jak potrzebowałam.

Alex - avent ma takie coś do wyciągania brodawek ale stosuje się do 6 miesiąca jedynie albo przed ciążą. Potem chyba po porodzie. Mogę sprawdzić bo mam katalog :)

Marzenka
to proszę sprawdź ok i mi napisz. Z góry dziękuję.
 
reklama
Do góry