reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
gag, sugerując się biodrami to s/m,a pasem to większy, bo ci jeszcze urośnie napewno brzuszek.Ale.. jak kupiłam jedną dzinsówę w rozmiarze m i jest idealna, a druga z innej firmy -moge ją przeciągnąc z góry na dół, taka wielka:-D Więc rozmiar nierówny..

Kama, to masz problem z głowy. Ja wyznaczyłam sobie deadline na marzec , będę wtedy musiała się zmusić do zakupów.
No ale pokoik już mamy, remont skończony, więc moge pakować do szaf.
 
Poziomki coś da ciebie ;-):-)
ChomikImage.aspx
 
Dziewczyny, któraś pisała kiedyś o wózkach Jedo fyn. Jestem już prawie zdecydowana na niego, jest lżejszy (14,4 kg z gondolą) od jumpera Tako (16 kg z gondolką), a dla mnie to atut, pomimo, że droższy. Czy któraś z Was już go zakupiła?? Czekam na opinie:-)
 
No u mnie temat wózka też już załatwiony dzisiaj przyszedł muszę się pochwalić jest cudowny i lekki stelaż z gondolą waży tylko 13 kg a stelaż ze spacerówką 13.6 kg kolor taki jak w opisie absolutnie wszystko mi pasuje. Śpiworek jest gruby podszyty polarem więc nawet kocyka nie trzeba wkładać. Fotelik bardzo prosto i szybko się montuje do stelaża.
16022011034.jpg
 
styna - ciesze się, że jesteś zadowolona z wózeczka. My wolimy z 4 kołami, a taki zawsze trochę jest cięższy. Ogólnie - ciężki wybór, stwierdzam, że nie ma wózka idealnego, spełniającego wszystkie kryteria.
 
reklama
Dzięki styna, ale jakoś mnie nie przekonuje, wolę pompowane koła. Wiem, że jestem może wybredna, ale chciałabym żeby ten wózek służył nie tylko Zosi ;)
 
Do góry