reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
images.jpgW rzeczywistosci nie sa takie male, szwagierka ma wozio Quinny taki jak na obrazku i tylne kolka z naszego sa wieksze od tych kolek quinny, a ze piankowe chyba nie bedzie to dla nas problemem tym bardziej ze dzieki temu jest duzo lzejszy od wielu wozkow m.in od tego szwagierki:)
 
Ja mam uraz do piankowych kółek bo mam wrażenie że wszystkie kamyki i piasek się rozjeżdża a ten dźwięk powoduje u mnie straszną gęsią skórkę.
Sylwia przepraszam jakoś przeoczyłam twój post, oczywiście, że się pochwalę jak przyjdzie do domu jak tylko uda mi się go poskładać mam nadzieję że dołączą jakąś sensowną instrukcje obsługi.
 
Ostatnia edycja:
Muszę się odrazu pochwalić dzisiaj zrobiłam dwa zakupy ochraniacz na łóżeczko przeciwko kotom, bo moja ruda myśli chyba że takie małe łóżko to dla niej, i najważniejszy wózek, dostawa ma trwać od 4 do 7 dni więc teraz nic tylko czekać.

Styna proszę o jakieś namiary na taki ochraniacz :) Nie wiedziałam, że coś takiego jest.
 
reklama
Do góry