reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

widze, że duże wózki zakupione...teraz pora na małe ;-)
a my wciaż czekamy na wozek dla Małego.....podobno zamówienie do sklepu przyszło niekompletne - bez gondoli :szok: i wciąż czekamy - mam nadzieję,ze niedługo zadzwonią i powiedza, że mozemy przyjechac po odbiór :-) i lepiej niech to zrobia w przyszłym tygodniu, bo pozniej mój mąż wybywa z domu na 2 tygodnie....a sama nie odbiorę
 
reklama
fajne te lalki ... chyba poszukam na allegro
i z chęcią kupię moim córeczkom .. ale na święta dopiero :-p
bo wiem ze w maju to Emi się bawić nie będzie a Vi juz ma sporo lalek:-D
 
Muszę się odrazu pochwalić dzisiaj zrobiłam dwa zakupy ochraniacz na łóżeczko przeciwko kotom, bo moja ruda myśli chyba że takie małe łóżko to dla niej, i najważniejszy wózek, dostawa ma trwać od 4 do 7 dni więc teraz nic tylko czekać.
 
nie słyszałam o takim ochraniaczu przeciw kotom ...:-p
mój kotek się przyglądał małej przez siatkę (miałam turystyczne) a jak tylko się poruszyła to się jeżył odskakiwał i uciekał:-D
a na który wózek się zdecydowaliście??
 
No mój kot jest ciekawski i do tego bardzo do mnie przywiązany więc może być zazdrosna.
A wózek taki FREE ACCESSORIES OrsoLinea Mille 3 in 1 RED Quality 100 on eBay (end time 12-Feb-11 14:06:51 GMT)

Właśnie był kurier z paczką no i wkurzyłam się zamówiłam kołdrę już taką cieplejszą w komplecie z poduszką, a tu kołdra przyszła nie ta bo cienka jest i poduszki brakuje. Nie żeby mi ta poduszka potrzebna była ale jak już za nią zapłaciłam to chcę ją mieć.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, widziałyście te lalki? Nie mogłam przejść koło sklepu obojętnie, jak je zobaczyłam na wystawie. Miałam taką ochotę jedną kupić, ale jak się dziecko urodzi to taka lalunia wyląduje u nas na 100% Zobacz załącznik 326032Zobacz załącznik 326033

Znam te lalki i też na którąś z nich kiedyś na pewno się skuszę dla mojej Zosieńki :)

Dla mnie zakup wózka to będzie ciężki orzech do zgryzienia...
przede wszystkim musi być możliwie jak najlżejszy, a do tego w miarę przystępnej cenie...a im więcej wózków w necie oglądam, tym głupsza jestem :/
 
Ostatnia edycja:
Kurcze muszę do nich napisać niech przyślą poduszkę, a jak nie to skargę na ebay napiszę i dostanę zwrot kasy. No ja uznałam że 3 kołowy mi bardziej odpowiada.
 
reklama
Ja tez musze sie pochwalic wlasnie przyszedl wozeczek:) Wiem ze nie kazdej z Was przypadnie do gustu bo jest inny:) ale nam sie baaardzo podoba i jest leciuchny a ze my na poddaszu mieszkamy to tak jakby na drugim pietrze. Jedyne czego sie obawiam to tej kubelkowej spacerowki, bo wydaje sie byc mala i taka troche sztywna ale moze sie sprawdzi okaze sie:-) w kazdem badz razie jestesmy szczesliwi:tak: Tu jest filmik z woziem:YouTube - ABC Design // BABY-COMMUNITY.com
Amy zamowilismy w kolorze cognac: 1282769854_buviqhwcwkkgrhqvhkev1_0gbz_bl_4nt8gw_12.jpg
 
Do góry