reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Wisienka faktycznie na pierwszy rzut oka wydaje sie byc dziki, ale mi sie tam podoba jest inny niz wszsytkie, a ze ja lubie innosci, wiec mi sie podoba.

Styna Twoj tez jest ladny ale ja jakos jestem anty 3 kolkom, slyszalam, ze nie za dobrze sie prowadza... ale nie wiem sama jeszcze doswiadczenia nie mam za bardzo w wozkach,
jednak swoj kupie dopieo w kwietniu ze wzgledow finansowych wczesniej nie uzbieramy kasiorki...
 
Ja też doświadczenia nie mam, więc wszystko wyjdzie tak naprawde w praniu, przy drugim dziecku już będziemy mądrzejsze. No finansowo jest kapa, i właśnie dlatego zdecydowałam się kupić ten wózek bo jakość dobra a cena jeszcze lepsza bo normalnie tutaj musiałabym za wózek z tym wyposażeniem nowiutki zapłacić ok 500 - 600 funtów, a ten tylko 200 kosztował i to już ostatnie sztuki, więc uznałam że nie ma co czekać.
 
Styna- ładny wózio ale nie w moim typie tylko i wyłącznie ze względu na 3 koła :tak:
Wisienka- bardzo oryginalny podoba mi się choć też ma jakby 3 koła ;-)
 
jejku zaczynam się zastanawiać skoro tyle z was nie lubi 3 kółek to może faktycznie nie wygodne są, no ale cóż za późno już zapłacony, więc jakoś będę się musiała dostosować.
 
dariaa a gdzie dorwałaś ten wózek dużo dałaś???? Mi się też podoba ale w ogłoszeniach trójmiasta jakoś nie mogę trafić na używkę
 
reklama
Do góry